Dameséquipe werd! eerste in de derde Amstei-puzzelrit Ondernemingsraad 3 De pont bij Landsmeer leverde voor vele rally rijders een flink oponthoud op. Wie nog nooit aan de Amstel Puzzelrit heeft deelgenomen, kan zich maar moei lijk voorstellen wat het zeggen wil om op een vrije zaterdag in oktober zomaar met tientallen Amstelmedewerkers op pad te gaan voor een vele kilometers durende rit door het Noordhollandse landschap. Maar wie eenmaal van de partij is geweest, en een dag lang intens heeft genoten, komt elke keer weer terug. Daarom ook wordt ieder jaar het aantal inschrijvingen groter en kon men op 5 oktober zelfs het fraaie aantal van 60 deelnemende equipes noteren. Hulde daarom vooreerst aan de organi satoren, de heren Hesse, Van Soest en Wimmers, die een lang niet gemakkelijke maar wel zeer aantrekkelijke route had den uitgezet. Maar een nog groter com pliment komt toe aan de winnende équipe bestaande uit de dames C. J. van Meerten (van de Poviet) en haar twee vriendinnen L. van Eisinga en L. Oud, die kans zagen het aantal strafpunten tot een minimum te beperken. Alleen bij de laatste tijdcontrole pakte het ver keerd uit, maar het geringe aantal van 15 strafpunten mag toch met ere wor den genoemd. Alle 21 vragen alsook de drie extra op drachten waren goed beantwoord, ter wijl men nergens op de ruim tachtig kilometer tellende route een fout had begaan. Hoewel een vergelijk met vorig jaar natuurlijk niet opgaat, is het mis schien toch wel aardig te weten, dat de winnaars van de tweede Amstel Puzzel- rit met 164 strafpunten beslag legden op de eerste prijs. Dit maal eindigden de winnaars van 1967, de équipe Ban- der-Teunisse, op de 22e plaats, maar kregen niettemin een prijsje, omdat ze de beste tijdrijders waren. Het hoogste aantal strafpunten en daar mee de Poedelprijs kreeg de équipe A. F. Brokkaar, die een totaal van 894 op de lijst kreeg. Beter voor de dag kwa- (vervolg van pagina 2) De heer Van Marwijk Kooy merkte op, dat in de nieuwe constellatie alle acti viteiten moeten worden uitgewerkt om te zien waar de beste kansen liggen. Deze moeten bovendien op de finan ciële consequenties bekeken worden. Een concern kan niet over één nacht ijs gaan. In ieder geval wordt de werk gelegenheid niet aangetast, hetgeen ech ter niet uitsluit dat er in de toekomst misschien intern gereorganiseerd zal moeten worden. Zoals reeds in het Spongat is gepubli ceerd, blijft iedere brouwerij onder ei gen merk opereren. Verwacht mag dan ook worden dat om deze reden een ieder op zijn plaats zich zal blijven inzetten om evenals tot nu toe een kwalitatief hoge prestatie te leveren. De heer Van Marwijk Kooy speet het, dat hij gedwongen is zijn voorzitter schap van de O.R. te moeten opgeven, temeer omdat Helmond ook mede van hem een geesteskind is. De sfeer van de vergaderingen is altijd voortreffelijk geweest en de discussies zijn over en weer frank en vrij geweest. Hij bedank te de leden van de O.R. voor het werk, dat zij in het belang van het personeel en het bedrijf hebben verricht. Vervolgens introduceerde hij de heer Kranenberg, die het voorzitterschap van beide Ondernemingsraden op zich zal nemen. De heer Kranenberg had een prettige indruk gekregen van deze door (vervolg op pagina 6) Vergadering van de jury: v.l.n.r. de heren Hesse, Van Soest en Wimmers met bij hen tijdcontroleur Zweverink. men de équipes T. van Stek (tweede met 18 strafpunten), A. Hoogland (derde met 47 str.p.) en J. List (vierde met 104 str.p.). Voor het winnende team was er de Ir. R. van Marwijk Kooy-wisselbeker, die bij ziekte van de heer Van Marwijk Kooy, ditmaal werd uitgereikt door onze directeur mr. J. M. Elink Schuur man. Hij noemde de Amstel Puzzelrit ook weer één van die typische activi teiten, die Amstel tot een sportieve brouwerij maken. Voor wie plannen heeft om het komend jaar van de partij te zijn: de vierde Amstel Puzzelrit wordt gehouden op zaterdag 4 oktober. Mr. J. M. Elink Schuurman reikt de prijzen uit aan de eerste prijs-winnaars, de dames J. G. van Meerten, L. van Eisinga en L. Oud.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 3