beloonde 4 inzendingen /2g3| \\\ÏÏ//A 'Veteranen' sterker dan kantoorpersoneel Ideeën vatcommissie /TTdeeën^ ERWTENSOEP Salarisbetaling Dank van Koningin Wilhelmina Fonds AMSTEL De Ideeënvatcommissie heeft wederom een aantal ideeën van onze medewer kers getoetst, en ditmaal een viertal ideeën beloond. Idee nr. 574 De heren J. C. F. Giacomini en P. L. J. Schmidt, beiden van de Expeditie, ont vingen elk 45,- als beloning voor hun idee, nl. het maken van een voorziening, waardoor het beschermrek van een gas- heftruck niet meer afbreekt. Idee nr. 586 De heer M. Bos van het Laboratorium ontving een beloning van 15,- voor zijn idee om de traptreden van het trapje dat naar de mouterij gaat, onder de Geiselbaan, te beschermen met pla ten i.v.m. de veiligheid van degeen die er over loopt. Idee nr. 579 De heer J. van Batum, onderhouds dienst, ontving een aanmoedigingspre mie van 15,- voor zijn idee om een voorziening te treffen om reparaties aan de heater van de air-conditioning van de 4e verdieping van het vatengebouw te vergemakkelijken. Op het voetbalterrein naast de Amstel Brouwerij in Helmond hebben kantoor personeel en bedrijfsmedewerkers (vete ranen) van de Helmondse brouwerij elkaar op zaterdag 14 september op bij zonder sportieve wijze bekampt. Ónder goede weersomstandigheden werd om half vier de aftrap verricht voor de twee maal een half uur durende strijd. Deze jaarlijkse match werd dit maal ge wonnen door het Veteranenelftal met 5-1. Voor de rust wisten de Veteranen reeds 3 doelpunten te scoren. Alhoewel de kantoormensen een krachtig spel speel den, lukte het hen niet om in de eerste De 'Veteranen' gefotografeerd voor de wedstrijd. V.l.n.r. zittend: B. Lian, H. Franssen, J. Sprengers, F. Smits en F. Raaymakers; staand B. van Ganzewinkel, J. Mansvelder, M. Verweyst, H. Pluym, A. Zwemmer en J. Hendriks. helft de bal in het net van de tegen partij te krijgen. Scheidsrechter J. van Stiphout (Expeditie) moest er in de tweede helft even aan te pas komen om een twaalfde kantoorman het veld uit te sturen, die zijn strijdmakkers wel eens zou komen assisteren. Langs de lijnen stonden de supporters, die met allerlei kreten hun elftal trachtten aan te moe digen. Het lukte de kantoormensen ech ter niet om de achterstand weg te wer ken. Toch werd er in de veertiende minuut van de tweede helft de eer ge red. Om kwart voor vijf werd het eind signaal gegeven. Iedereen was er van overtuigd, dat on danks de vele kansen en krachtinspan ningen van het kantoorteam, het elftal van de Veteranen het spel op de groene grasmat volkomen beheerste. Na afloop werd er op het succes van de Veteranen een toast uitgebracht. Idee nr. 592 De heer A. van Rijn, Expeditie, ontving een beloning van 15,- voor zijn idee om de ramen aan de zonzijde van de bovenverdieping van het Expeditiecen trum wit te maken, zodat de overgang van donker naar fel daglicht niet te abrupt is en zodoende pijnlijk voor de ogen. Idee nr. H 578 werd afgewezen. Met ingang van 1 oktober zal er in de kantine van onze brouwerij in Amster dam erwtensoep verkrijgbaar zijn. De prijs per kop bedraagt slechts 40 cent. In verband met de invoering van de girale salarisbetaling op 1 januari 1969 zal het personeel op maandsalaris bij de salarisuitbetaling op 30 september a.s. een enquêteformulier aantreffen. Middels dit formulier kunt U ons laten weten op welke banken en/of giroreke ningen U Uw geld wenst overgemaakt te zien. U kunt dan tevens vermelden of U Uw geld op één, twee of drie reke ningen wilt laten overschrijven. Slechts op één rekening kan een variabel be drag worden overgeschreven. Op de eventuele overige rekeningen alleen vaste bedragen. Het formulier dient U vóór 15 oktober a.s. te retourneren aan de afdeling Per soneelszaken. Zodra wij de formulieren in ons bezit hebben, zullen wij zorgen voor de nodige aanvraagformulieren. Deze formulieren zullen U dan zo spoe dig mogelijk ter ondertekening worden aangeboden. Van onze kant zullen wij ervoor zorgen, dat de overmaking van Uw salaris op een zodanig tijdstip plaatsvindt, dat U tegen het einde van iedere maand over contanten kunt be schikken. Van de zijde van het Koningin Wilhel mina Fonds voor de kankerbestrijding ontvingen wij dezer dagen een schrijven, waarin aan directie en personeel van onze brouwerij dank wordt gebracht voor de bijdrage van 1.200,-, welke het fonds onlangs mocht ontvangen. In de brief wordt gezegd, dat in de strijd tegen de kanker geld een onmis baar wapen is. Geld immers stelt de medische wetenschap in staat de kost bare apparatuur te kopen en de lang durige wetenschappelijke arbeid te ver richten, die voor de bestrijding van kan ker nodig zijn. Daarom, aldus de direc teur van het Koningin Wilhelmina Fonds, zijn wij u dankbaar voor de regelmatige steun, waarmee u tevens helpt veel lijden te verzachten.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 2