Informatie-wagentje in kantine A'dam Volksuniversiteit Amsterdam Reis vereniging Cursus E.H.B.O. ONS LEVEN in de brouwerij Sinds dinsdag j.l. staat in de kantine van de brouwerij in Amsterdam een klein maar opvallend wagentje, dat dienst gaat doen als 'rijdend mededelingenbord'. Aan de ene zijde worden de officiële mede delingen en aankondigingen gepubli ceerd, aan de andere kant komen foto's van brouwerij-evenementen en actuele knipsels, die betrekking hebben op de Amstel Brouwerij of over bier en brou werijen informatie geven. In het hart van het wagentje is een grote vitrine, waarin zaken van verschillende aard ge toond kunnen worden. Wie voor dit in formatie-wagentje een aardige naam weet, kan zonder schroom de afdeling Public Relations, toestel 260, bellen. De Volksuniversiteit Amsterdam heeft voor het nieuwe seizoen, dat eind sep tember begint, weer een aantrekkelijk programma samengesteld. Dit program ma omvat meer dan 50 cursussen op velerlei gebied. De kosten, die hieraan zijn verbonden, zijn bijzonder laag ge houden. Er zijn lange cursussen (6 of 12 lessen) op het gebied van psychologie, kunstgeschiedenis etc. Verder zijn er in het programma losse voordrachten op genomen en korte cursussen in o.a. na tuurwetenschappen, techniek, geschiede nis en land- en volkenkunde. Men kan ook op taalgebied alle kanten uit. Naast de cursus Nederlands worden er niet minder dan 11 moderne talen onderwezen. Ook zijn er de zogenaamde 'werkcursussen', waar o.a. schilderen, te kenen en spreken in het openbaar onder vallen. Indien u nadere gegevens over de cursus sen van de Volksuniversiteit wilt hebben, kunt u terecht bij het secretariaat van Volksuniversiteit, Westermarkt 6 in Am sterdam. Het kantoor is elke dag geopend van 10-16 uur en 's zaterdags tot 12 uur. In het leslokaal van onze brouwerij in Amsterdam zal op vrijdagavond 20 sep tember de jaarvergadering van de Reis- vereniging Amstel Brouwerij gehouden worden. De vergadering, die om 8 uur begint, is alleen toegankelijk voor de le den van de Reisvereniging. Donderdag 3 oktober zal - bij voldoende belangstelling - een nieuwe E.H.B.O.- beginnerscursus voor ons personeel in Amsterdam van start gaan. De cursus duurt 26 lesavonden. De inschrijving sluit op 25 september. Aanmeldingen en inlichtingen bij de heer G. Struiksma. lllll!lllllllllllN!l[!ll!lll!lillllll!lllli:i!lllllll!lll!lll]lllll!llll!lllllll:!lllllllllllll!lll!lll!llllll[l!l!l]|llllllllllllll!lllll!lllll!!lllllltlllll!ll!l>!lllll!!lllllllllll!lll[lllllll!llllllll!l!l!llll!!lllll!lll|i:. imlllllllmill |l Ma. 16/9 - Bedrijfsschool - Suriname en de Antillen Clubavond biljartvereniging Wo. 18/9 - Reddingsdienst - theorie vervoer slachtoffers (laag)/2 knopen Vr. 20/9 - Clubavond tennisvereniging Clubavond klaverjasvereniging Jaarvergadering Reisvereniging -(- contactavond Za. 21/9 Bijeenkomst EHBO-distr. Nrd. Holland '75-jarig bestaan' Ma. 23/9 Bedrijfsschool - Scheikunde a Clubavond biljartvereniging Wo. 25/9 - Algemene Hulpverl. dienst - test 1 en 2/Huid en afw. Oefenavond E.H.I.O. - Geraamte/spieren en afw. daarbij/spalken Vr. 27/9 - SLOT-clubavond tennisvereniging Clubavond klaverjasvereniging iiiiNniiiiliillliiimiiilliiiiiiliiiliiililMiililliiiiiiiiiiiiiillllllilliiiliiiiiiiiiiiiiliiiiw iiiiimiiiuiifiiiiimmuun In dienst: Mej. M. Meyer, Documentatie Mej. G. Koerts, Typekamer Mej. T. E. Willemse, Koffiekamer T.D. Mevrouw H. Phernambucq, Typekamer H. Foppen, Service Dienst Ir. E. Bakhuis, O.C.D. D. Hageman, Thuisverbruik G. W. Schut, Horecaverkoop C. J. F. Pauw, Horecaverkoop F. C. J. M. Vriends, Horecaverkoop G. T. E. Hoofdman, Juridische Afdeling Uit dienst: E. J. Storm, I.C.A. - Helmond G. Th. Janssen, Techn. Dienst Mr. F. Th. J. Harm, Juridische Afd. Mej. A. M. H. W. Bégas, Poviet M. Nogueira Seias, Bott. Mej. Y. Högeman, Int. Dienst A. Abril Perez, Legkelder J. M. Agudo Ciudad, Legkelder J. Tudela Giminez, Bott. A. Abellan Martinez, Bott. F. Schut, Legkelder Terug uit Mil. Dienst: A. N. Pais, Hoofdboekhouding Gehuwd: W. E. Baron van Till (Export) met mej. L. W. Drabbe Mej. T.E. Willemse H. Foppen Nieuw personeel gefotografeerd in het Hoofdkantoor in Amsterdam. V.l.n.r. mej. M. Meyer, mevrouw H. Phernam bucq, mej. G. Koerts, de heren F. C. J. M. Vriends, E. Bakhuis, G. W. Schut, G. T. E. Hoofdman, C. J. F. Pauw en D. Hageman. 6

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 6