SALUDAR A LOS FAMILIARES NIET VERGETEN Inschrijving biljarttoernooi ons leven de brouwerij Falta muy pocos dias para la ya cla- sica - reunion espanola de todos los anos. El viernes 6 de septiembre, por la noche, seremos los duenos del 'Gijs- breghtkelder' para celebrar nuestra fiesta. Esperamos como el ano pasado muchos de los nuestros en compania de su esposa, novia, o amiga. Nuevamente vendra Radio Nederland, Pregón Mundial, para, bajo la dirección del locutor espanol Don Manuel Ramos, grabar un programa 'Espana en Holan- da' que antes se llamaba 'Llamada a la Patria'. En este programa se dara opor- tunidad de saludar a los familiares en Espana. El programa sera tramitado a Espana por onda corta (30.88 y 49.83 mts.) el die lunes 9 de septiembre al as 22.30 horas aproximadamente. Como tambien sera transmitido por las diferentes emi- soras de provincias. Tambien asistira una buena orquesta que se encargara del acompanamiento musical y de la musica bailable. La sala estara abierto desde las 8.00 de la noche. De 8.00 a 9.00 se tocara mu sica espanola con discos traidos de Espana e.o. 'Salud, Dinero y Amor', 'Cuando sali de Cuba' etc. Desde las 9.00 hasta las 12.00 actuara la orquesta, interrumpido para la grabación de los saludos familiares. Con todo podra ser otra noche inolvi- dable, por esto a todosHasta el Viernes 6 de septiembre!! Za. 31/8 - Visvereniging Altijd Beet - Binnenviswedstrijd Ma. 2/9 - Clubavond biljartvereniging Vr. 6/9 - Clubavond tennisvereniging Clubavond klaverjasvereniging Za. 7/9 - Viswedstrijd Personeel met prijsuitreiking in de Gijsbreghtkelder Ma. 9/9 - Bedrijfsschool - Opening, herhaling en taak 13 rekenen Clubavond biljartvereniging Wo. 11/9 - Oefening brandweer 'Brandpreventie 3/23 - schemaopzet' Oefenavond E.H.I.O. De huid en afwijkingen daarbij/verbandleer Vr. 13/9 - Clubavond tennisvereniging Clubavond klaverjasvereniging DANKBETUIGING Voor de wel zeer vele betuigingen van sympathie, die wij van U bij mijn ver trek van de brouwerij hebben ontvan gen, zijn mijn vrouw en ik U allen zeer erkentelijk. U zult begrijpen, dat het niet gemakke lijk is afscheid te moeten nemen van een bedrijf en zijn medewerkers, als men er zoveel jaren met zoveel plezier heeft gewerkt. Door Uw grote belang stelling tijdens mijn receptie op vrijdag 23 dezer, hebt U dit afscheid voor mij echter zeker gemakkelijker gemaakt. De fraaie geschenken, die U aan mijn vrouw en mij hebt aangeboden, zullen een blijvende herinnering zijn aan een nu afgesloten lange periode van prettige samenwerking. Hartelijk dank en moge de toekomst voor U allen voorspoed en geluk brengen alsmede bevrediging in de taak waar voor U gesteld bent. Dit is mijn op rechte wens. Jac. Peters Door vacanties is een aantal medewer kers niet in staat geweest de inschrijf- bon voor het Biljarttoernooi in te vul len. We drukken deze daarom nogmaals af. (Uitknippen en vóór 15 september 1968 opzenden aan de heer J. Beekman, Afd. Reclame interne postnummer 29). Hierbij geef ik mij op als deelnemer aan het achtste Amstel biljarttoernooi op 12 oktober a.s. Mijn naam is: Mijn adres is: Ik werk op de afdeling: te: Ik heb al eerder meegedaan (doorhalen indien dit niet het geval is) en mijn gemiddelde is dus bij u bekend. Ik doe nu voor het eerst mee en ik speel een gemiddelde van (het aantal gemaakte caramboles van een partij delen door het aantal beurten van die partij, berekend over een partij van ten minste veertig beurten). Mijn echtgenote/verloofde komt mee/niet mee (doorhalen wat niet van toe passing is). Het inschrijfgeld ad. EEN GULDEN heb ik betaald aan mijn afd. chef/baas ,die dit bedrag zal voldoen op de afd. Reclame. Datum: in Mej. J. M. Poelmans J. H. Hey S. J. J. Ooster wegel In dienst: Mej. M. J. P. Tijssen, Hoofdboekhouding Mej. J. J. M. Poelmans, Afd. Drankenhandels Mej. M. de Meijer, Documentatie G. Ch. Bent, Bedr.- en Budgetadministratie S. J. J. Oosterwegel, Poviet/Dextran J. H,. Hey, Electriciëns werkplaats Uit dienst: L. Batenburg, Expeditie B. H. lolink, Poviet Mevr. A. E. H. Mindlin-Wood, Interne Dienst M.I.de Ruyter, Poviet R. de Vos, Poviet/Dextran Gehuwd: Mej. M. v.d. Wijngaard (O.C.D.) met de heer W. van Dijk Mej. I. Voorn (Interne dienst) met de heer Th. A. Michilsen Geboren: Pierre Robert, z.v.h. echtp. Corbeau (Pers.zaken)-Brockmöller Peta Adriana, d.v.h. echtp. Visée (Hor.- verk.-Zuid)-Dudok van Heel 8

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 8