INSCHRIJVINGEN DERDE RUZZELRIT NOCHE ESPANOLA Mej. M. Th. Koldijk gehuldigd 25 jaar bij Amstel Brouwerij De heer J. Wijhenke overhandigt mejuf frouw Koldijk tijdens de genoeglijke receptie in de Gijsbreghtkelder een cadeau onder couvert. Voor de derde Puzzelrit van de Amstel Brouwerij Amsterdam, die wordt gehou den op zaterdag 5 oktober, kunnen de deelnemers zich vanaf maandag 2 sep tember laten inschrijven. Daartoe zullen vanaf die datum speciale inschrijfformu lieren verkrijgbaar zijn, die dienen te worden ingeleverd bij de organisatie van deze Puzzelrit, te weten de heren H. A. Hesse (interne post nummer 81), J. Wimmers (i.p. 78) en M. P. J. van Soest (i.p. 53). Het inschrijfgeld bedraagt per auto vier gulden voor degenen, die met een eigen wagen rijden en zeven gulden voor dege nen, die gebruik maken van een auto van het bedrijf. Het inschrijfgeld dient vooruit betaald te worden. De inschrij ving sluit op dinsdag 24 september. De eerste deelnemers aan de Puzzelrit starten op 5 oktober 's-middags om twaalf uur precies. Er wordt gestart met een tussentijd van twee minuten. Elke équipe bestaat uit een chauffeur en een kaartlezer. Nadere bijzonderheden wor den dezer dagen op de publikatieborden bekend gemaakt. Het spreekt vanzelf, dat voor de meest succesvolle puzzelritrijders prachtige prijzen beschikbaar zijn. Voor de eerste prijs is onder meer een fraaie wissel beker beschikbaar, welke is uitgeloofd door ir. R. van Marwijk Kooy. Vorig jaar werd deze gewonnen door de équipe J. P. Teunisse en H. G. Bander. Verwacht mag worden dat dit jaar nog meer équipes aan de Puzzelrit zullen deelnemen. Por la presente invitamos a Vd. y a su esposa, novia, o umiga a asistir a la 'Noche Espanola' que se celebrara en el Gijsbreght kelder el viernes 6 de septiembre a partir de las 8.00 de la noche. Conio en otros anos asistira tam- bien el equipa mobil de Radio Nederland Pregon Mondial - para grabar un programa 'Espana en Holanda' bajo la dirección del locutor Espanol Dn. Manuel Ra mos. Una huena orquesta se encargara del acompanamiento musical. Nos vemos el viernes 6. Een gezellige receptie in de Gijsbreght kelder van onze brouwerij in Amster dam. Vrijdag 16 augustus vierde mejuf frouw M. Th. Koldijk haar 25-jarig jubi leum, alhoewel de werkelijke 25 dienst jaren reeds op 2 augustus vervuld waren. Zeer velen waren aanwezig om haar te feliciteren. Mej. Koldijk die maandelijks duizenden guldens 'weg geeft', was het middelpunt van deze middag. Op haar verzoek kwamen er geen toespraken, geen lovende woorden, die zij echter ongetwijfeld wel verdient. Even werd er stilte gevraagd voor de heer J. Wijhenke die namens de Jubi leumcommissie een bedrag onder cou vert overhandigde. Telexberichten kwa men binnen uit het filiaal en de dran kenhandels. De heer H. Oudkerk speldde mej. Koldijk vervolgens de gouden speld op. De aanwezigen brachten een toast uit op de jubilaresse, die temidden van prachtige cadeaux en fraaie bloemen de gelukwensen in ontvangst nam. DANKBETUIGING Het afscheid op 31 juli j.l. in de Gijs breghtkelder is voor mij een bijzondere dag geweest en hiermee bedoel ik niet de grote verandering voor mij tussen werk en pensionering, maar de grote en warme belangstelling uwerzijds en de daarbij gesproken waarderende woorden aan mijn adres. Daarvoor allen mijn hartelijke dank alsook voor de geschen ken, waarvan ik nog vele keren een nuttig gebruik hoop te maken. Vanzelf sprekend is de dank van mijn vrouw even groot. Ik wens u allen zowel privé als in uw werk bij Amstel het allerbeste toe. Ch. van der Veen Voor de receptie werd de jubilaresse in de Directiekamer ontvangen door onze directeuren mr. E. J. Egberts en rnr. J M. Elink Schuurman. 7

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 7