Doe mee aan de volgende Am si el" evenementen: Prijsvraag spoort aan tot meer bedrijfsveiligheid O 5 oktober Puzzelrit 12 oktober Biljarttoernooi Torneo de Billar Computercentrum nu officieel in gebruik i Nuevamente un torneo de billar de la Amstel Op onze brouwerij in Amsterdam zijn maandag 19 augustus door ir. A. de Boer, de prijzen uitgereikt van een door de Veiligheidscommissie en afdeling Personeelszaken uitgeschreven prijs vraag. Het waren de heren J. Hilgers (Baas T.D.), H. Muschner (Ketelhuis) en J. Gemser (Centr. Werkpl.), die als winnaars uit de bus kwamen. De heer Gemser kon wegens vakantie niet bij de prijsuitreiking aanwezig zijn. Ir. de Boer onderstreepte tijdens deze korte bijeenkomst nog eens de belang rijkheid van het dragen van een veilig- heidsbril en het veiligheidsschoeisel op bepaalde bedrijfsafdelingen. Dit was namelijk ook het thema van een stencil, dat de Veiligheidscommissie en de af deling Personeelszaken medio juli had den uitgegeven. Hierin bespraken zij de noodzaak van het dragen van een spe ciaal vervaardigde bril om de ogen te beschermen en speciaal schoeisel om de werknemer tegen voetletsel te bescher men. Dnie fouten Bijna 700 stencils werden uitgereikt. In dit stencil bevonden zich een taalfout, een tikfout en een technische fout, die niet door iedereen werden gevonden. De fouten waren weigerd op blz. 3 van het stencil, 1967 op pag. 1 en het woord: ontroeten op blz. 2, dat ont- roesten moet zijn. In totaal waren er 26 inzendingen, waar van er 11 correct waren. Door loting moest toen uitgemaakt worden wie voor de cadeaubonnen in aanmerking kwa men. De veiligheidsbrillen dienen gedragen te worden door alle personeelsleden van de Bottelarij, van de Technische Dienst (die zich bezighouden met verspanende werkzaamheden en naaldontroesten), door elke heftruckrijder en door iedere werknemer die met logen of zuren werkt. De veiligheidsschoenen zijn ver plicht voor hen die werkzaam zijn op de Expeditie, in de Centrale Werk plaats, de Gistkelder, de Bottelarü, de Spoelplaats, de Tapkelder en de Le°-- kelder. Indien werknemers door het niet dragen van bril of schoeisel letsel oplopen, zul len zij zelf de consequenties moeten aanvaarden. De brouwerij kan deze ver antwoording niet op zich nemen. Op de foto ir. A. de Boer met de heren J. Hilgers (rechts) en H. Muschner. (vervolg van pagina 5) De heer G. M. van der Ven beant woordde tenslotte de vragen van de aanwezigen, die af en toe met de ogen knipperden over de gecompliceerdheid van deze hypermoderne wijze van admi nistreren. Iedereen keek wat vreemd op toen plot seling de printer wild begon te ratelen. Een tekening met daaronder een wel luidende tekst (zie foto) verscheen. Daarin werden alle aanwezigen uitgeno digd om in de Gijsbreghtkelder op deze belangrijke gebeurtenis een toast'uit te brengen. (Los interesados a participar deben cortar este cupón y enviarlo antes del 15 de septiembre al senor J. Beekman, Sección Propaganda). Por la presente me inscribo como participante al octavo torneo de biilar de La Amstel, a realizarse el 12 de octubre proximo. Apellidos y nombre: Dirreción particular: Trabajo en la sección: He participado a los torneos anteriores y es conocido mi promedio. Participaré por primera vez y juego un promedio de (total de caramboles hechas en un partido - de por lo menos 40 turnos - divido por la cantidad de turnos). Vendré solo o acompanado por mi novia/esposa. La cuota de inscripción de UN florin he pagado a mi jefe/encargado quién hara entrega a la sección Propaganda. Fecha: tachar lo que no corresponde.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 6