Werklust heer Peters voorbeeld voor jongeren van vriendschap jegens de heer Peters, en hem op zijn verdere levensweg veel voorspoed en een goede gezondheid toewenste. Amusant Zeer geamuseerd luisterde men tenslotte naar de heer G. Fokke, de gepensio neerde baas van de bottelarij, die in zijn Amsteltijd zeer veel met de heer Peters te maken heeft gehad. Aan de hand van tal van grappige voorvallen schetste hij het vriendschappelijk kontakt dat tussen beiden steeds heeft bestaan. Goed produkt Voordat vele honderden belangstellen den de heer en mevrouw Peters de hand kwamen schudden, sprak de scheidende adjunct-directeur nog een woord van dank, waarin hij alle medewerkers op riep eendrachtig samen te werken bij de produktie en verkoop van het goede produkt dat Amstel heet. Mr. J.M.Elink Schuurman overhandigt de heer Peters namens de Raad van Bestuur een geschenk. (vervolg van pagina 3) De Jubileumcommissie, die ook op treedt wanneer een medewerker met pensioen gaat, werd vertegenwoordigd door de heer A. W. F. Kroon. Hij wees nog eens op de vele veranderingen, welke de heer Peters in zijn Amstel-car- rière heeft meegemaakt, en legde de na druk op het feit, dat het vooral de heer Peters is geweest, die de brouwerij medewerkers heeft aangezet tot een groeiend wederzijds begrip. Dank bracht hij hem voor alles wat hij - vaak met een terriërachtige vasthoudenheid - voor Amstel heeft gedaan. Ifoei voorspoed Vervolgens was het woord aan de heer D. R. d'Arnaud Gerkens, directeur van de N.V. Preservenbedrijf, die mede namens zijn collega, drs. A. van den Bergh, getuigde van een warm gevoel Vliegende Hollander De eerste buitenlandse spreker was de heer F. M. Cadro, president/directeur- général van La Bière Pousset uit Parijs, welke Amstelagent voor Frankrijk is. De heer Cadro verhaalde over het eerste kontakt, dat hij nu al weer jaren ge leden met de heer Peters kreeg, en dat is uitgegroeid tot een geweldige vriend schap. Hij schetste hoe Amstel in Frank rijk een enorme vlucht heeft genomen, wat voor een niet gering deel te danken is aan het werk van de 'Vliegende Hol lander', die hij prees om zijn enorme werkkracht en innemende persoonlijk heid. Amstel'ambassadeur De heer Van den Brüle, een voormalige Amstel-agent in België, haalde tal van aardige voorvallen, die hij samen met de heer Peters eertijds beleefd had, op en zinspeelde daarbij op de goede zang stem van de heer Peters. Ook Hubert Penn, een vroegere zaken relatie uit Californië sloot zich bij de rij van sprekers aan. Hij noemde de. heer Peters een 'internationaal ambas sadeur voor Amstelbier' en vond het eigenlijk onbegrijpelijk, dat mensen als Vele honderden belangstellenden kwa men de heer en mevrouw Peters ten afscheid de hand drukken. Mr. P. Plantenga, President-Commissa ris van onze brouwerij, en Amstel-direc- teur P. Kronenberg kort na een toast op het echtpaar Peters. Peters nu reeds met werken uitschei den. Namens de Brasserie Nectar in Luik, de sub-agent van Amstel in Belg_ë, sprak de heer de Kaesmaecker, die sprak over de aantrekkelijke manier waarop met de heer Peters steeds zaken gedaan konden worden. De heren Van den Brüle en Cadro en mevrouw Van den Brüle brengen een toast uit op de familie Peters. De heer D. Lawson van Guinness Eu ropa N.V. geloofde niet dat de pensio nering van de heer Peters een werkelijk afscheid betekende, maar dat de hand druk die hij hem zou geven, eerder een tot ziens inhield. 4

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4