Postzegels Proficiat ons leven brouwerij Inschrijving biljarttoernooi Afscheid van C. H. van der Veen De belangstelling voor de serie post zegels, uitgegeven bij gelegenheid van het 200-jarig bestaan van de firma Kersten in Suriname, was zó groot, dat de intekening ver uitkwam boven het beschikbare aantal van 40 carnets. Voor eerst werd besloten om degenen, die meerdere series hadden gevraagd, slechts voor één serie mee te laten loten. Elf aanvragers werden tenslotte uitgeloot. Het zijn: mej. Van Hoeckel, mej. Mid- delink en de heren Van Rijn, Dams, Breyaen, de Oude, Nieuwendijk, Drayer, Tol, Van de Vliert en W. Snel. De ove rige medewerkers, die zich voor een se rie hebben opgegeven, kunnen hun be stelling tegen kontante betaling afhalen bij de afdeling Public Relations (hoofd kantoor 2e etage). Aanvragers buiten Amsterdam kunnen het bedrag onder couvert naar deze afdeling zenden, waar na het carnet aan hen zal worden toe gestuurd. Donderdag 29 augustus zal het echtpaar J. F. Lindgreen-Freijsen de dag herden ken, waarop het 40 jaar geleden in het huwelijk trad. De heer Lindgreen, die in februari 1964 ons bedrijf na bijna 44 dienstjaren verlietheeft het laatst zijn werkzaamheden in het magazijn van de brouwerij in Amsterdam verricht. Het echtpaar Lindgreen-Freijsen woont nog steeds in de Jan van Galenstraat 108" in Amsterdam. Wij wensen de heer en me vrouw Lindgreen een bijzonder plezierige dag en nog vele jaren in een goede ge zondheid toe. De heren P. Stikkelbroek (Machineka mer) en J. Verheyen Bewakingvan onze brouwerij in Helmond zijn onlangs geslaagd voor het examen Brandwacht 2e klas. Met het behalen van dit diploma feliciteren wij hen. nieuw personeel gefotografeerd in de kantine van de brouwerij in Amsterdam. V.l.n.r. zittend: mevrouw W. C. Ruiter- Wink, mej. V. 1. van Breemen en mek Y. Osinga. Staand de heren: 1. A. Smakman, L. W. M. Thewesen, H Roeppel 1. H. Voogel, J. Verheul, G. M. v. d. Berg, 1. H. Heller en M. Ph. Molenaar. M. A. H.. J. Dekkers, I.C.A. Helmond J. A. Palacio Carvelo, Expeditie Uit dienst: A. Lopez Castro, Gistkelder M. Gonzales Castano, Bottelarij P. G. Andree, Gistkelder T. C. A. Good, Expeditie H. H. Leurs, Expeditie E. J. Guerra Perez, Poviet M. Sanchez Suarez, Electriciëns Gehuwd: Drs. M. J. Faber (Marketing) met mej. E. C. P. Daalder op G. J. Muys (Exp.) met mej. A. R. G. Poppes Geboren: Vera Jolanda, d.v.h. echtp. Balke (dir. chauffeurj-Bijlsma Anouk, d.v.h. eohtp. Fedtsma (Thuis- verbr.j-Heijmans Anastazia, d.v.h. echtp. C. T. Jezewski (Wortkoeling)-Stel Maria Olga, d.v.h. echtp. Duran Fernan dez (Bott.)-Salgado Perez In militaire dienst: J. F. Swart, Stalgebouw J. APalacio Carvelo In dienst: Mej. V. J. van Breemen, Poviet J. H. Heller, Filialenadministratie M. Ph. Molenaar, Reklame Sales Pro motion H. Roeppel, Organisatie en Planning J. Verheul, Marketing J. H. Vogel, Bedrijfsbureau G. M. v. d. Berg, Bedrijfsbureau Mevr. W. C. Ruiter-Wink, Personeels zaken L.W. M. Thewesen, Bedrijfslaboratorium J. A. Smakman, Poviet Mej. Y. Osinga, Poviet (Uitknippen en vóór 15 september 1968 opzenden aan de heer J. Beekman, Afd. Reclame interne postnummer 29). Hierbij geef ik mij op als deelnemer aan het achtste Amstel biljarttoernooi op 12 oktober a.s. Mijn naam is: Mijn adres is: - Ik werk op de afdeling: te: Ik heb al eerder meegedaan (doorhalen indien dit niet het geval is) en mijn gemiddelde is dus bij u bekend. Ik doe nu voor het eerst mee en ik speel een gemiddelde van (het aantal gemaakte caramboles van een partij delen door het aantal beurten van die partij, berekend over een partij van ten minste veertig beurten). Mijn echtgenote/verloofde komt mee/niet mee. (doorhalen wat niet van toe passing is). Het inschrijfgeld ad. EEN GULDEN heb ik betaald aan mijn afd. chef/baas die dit bedrag zal voldoen op de afd. Reclame. Datum: (vervolg van pagina 3) De lubileumcommissie werd vertegen woordigd door de heer C. H. Fransen, die de heer Van der Veen een hegge- schaar en een bedrag onder couvert over handigde. De heer Van der Veen dankte, mede namens zijn echtgenote, de vele sprekers voor hun hartelijke woorden en prach tige cadeaux. Het verheugde hem, dat zo veel vrienden en bekenden en vooral ook tientallen relaties uit het gehele land naar de Gijsbreghtkelder waren gekomen. 'La ten we op uw aller welzijn een heerlijk glas Amstelbier drinken', aldus de heer Van der Veen, die met deze woorden een gezellige receptie inzette. 4

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 8