Jk t Am stel-renners overladen met bekers terug uit Turkye Visie van lagere schooljeugd op brouwerij in Helmond G. H. van der Veen gaat met pensioen ONS leven in de brouwerij De Amstel-équipe, die heeft deelge nomen aan de Ronde van Turkije, is Een aantal zesde klassers van een lagere school uit Helmond bracht op 11, 17 en 18 juni, als afsluiting van het school jaar, een bezoek aan onze Brabantse vestiging. Uit de opstellen, die zij hier over maakten, bleek dat ingewikkelde en moeilijke namen van het brouw- en produktieproces in hun ogen ook een voudig uitgelegd konden worden. Hieronder geven wij een bloemlezing uit de opstellen, die de jongelui maak ten. dan kwam er een heftruck en die laaide die 4 rijen op en brach ze weg toen gingen we terug naar de kantine, we zijn daar goed verwend we gingen eerst naar de los- en laai plaats we liepen de gangen uit en kwamen bij de uitlaat machine er lagen ook van die gummie stopjes, daar kan je heel goed mee butsen we kregen ook nibbets en worste broodjes en een oliebol en nog iets bruins ik weet niet wat het was we zagen ook hoe ze vatten vulden, dat waren voetballers geweest daarna gingen we kijken hoe de vaten werden verschoond als dat gebeurd was kwamen de flip- doppers er op overladen met tropheeën teruggekeerd. De ploeg in z'n geheel sleepte niet min der dan 11 kolossale bekers in de wacht, waaronder één pronkstuk voor de tweede plaats in de eindklassering der ploegen. Ook de renners zelf kwa men met een schat aan individuele prij zen terug. Van de veertien etappes won nen de Amstel-renners er vier. Jan van Katwijk was met een vijfde plaats in het eindklassement de beste Nederlan der, Fedor den Hertog werd zevende en Fred van Lachterop elfde. Joop Zoete melk werd in één van de eerste etappes geplaagd door een steenpuist en moest de strijd staken. Voor Nanno Bakker tenslotte vormde de intense hitte een struikelblok. De foto toont ploegleider Herman Krott temidden van de elf glimmende bekers. Ma ruim 417 Jaar Amstel Woensdag 31 juli zal de heer C. H. van der Veen, chef van de afdeling Panden- beheer en Horecaplanning, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd afscheid nemen van onze brou- werij. De heer Van der Veen, die op 17-jarige leeftijd in dienst kwam, zal dan ruim 47 jaar bij de brouwerij werk zaam zijn geweest. In de Gijsbreght- kelder zal 's-middags om half vijf een afscheidsreceptie worden gehouden. V.l.n.r. G.da Costa, H.J.Kiihr en J. van der Velde. P V.l.n.r. J. H. Lindhout, mej. I. M. v. Bil- derbeek en G. H. M. Mulders. Mej. J. M. van H. Stekelenburg Heesen In dienst: G. H. M. Mulders, Thuisverbruik JH. Eindhout, Interne Dienst Mej. I. M. van Bilderbeek, Horecaverkoop-Noord 8 Mej. J. M. Heesen, Poviet Prod. N.V. H. Stekelenburg, Horecaverkoop-Noord H. J. Kühr, Interne Dienst G. C. T. Bouwman, Gistkelder G. da Costa, Bottelarij A. J. Foks, Expeditie J. van der Velde, Magazijn Meubilair Uit dienst: H„ Schriel, Reklame Sales Promotion Mevr. A. C. Kools-de Boer, Poviet Produkten N.V. E. J. Wernars, Bedrijfs- en Budgetadm. Mej. M. J. P. Tijssen, Hoofdboekhouding Mej. C. M. H. Janssen, Hoofdboekhouding W. L. van Hartevelt, Drankenhandels L. A. J. N. Kivit van Haaften, Prod. I J. C. Smit, Produktie I C W. de Boer, Tariefbureau E. Pan Rodriguez, Legkelder G. J. van Wanrooy, Expeditie P. J. Bos, Expeditie S. Kapetanovic, Poviet C. A. F. Russo, Bouwvakken J. Gonzales Martinez, Bottelarij B. J. Castilla Garcia, Bottelarij Gehuwd: Mej. B. J. Fehres (Poviet) met de heer E. Blom (Intern transp. Bott.) A. de Wilde (Magazijn) met mej. M. M van Ham Geboren: Sandra Wilhelmina Frederika, dochter v.h. echtp. A. J. de Jong (Exp.)-Van Nielen Dennis, zoon v.h. echtp. G. van der Burgh (Exp.)-Horn José, zoon v.h. echtp. Rey Nieto (Bott.)- Lago Rojo Overleden: G. Nieuwenhuijzen, Isoleerder Smederij

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 8