met de bus Reisvereniging A.B. naar Duitsland Langs de Rijn Kabelbaan Hockeystick verloren ONS leven in de brouwerij Delegatie uit Helmond te gast op Paleis 't Loo De Reisvereniging Amstel Brouwerij gaat dit weekeinde de jaarlijkse vacantietocht maken. Het reisdoel is het Westduitse plaatsje Rüdesheim, gelegen aan de Rijn. Het vertrek is zaterdagmorgen 15 juni al heel vroeg. Alle deelnemers worden om kwart voor zes bij de ingang fabrieks- portier verwacht. Zij dienen een pas of een toeristenkaart bij zich te hebben. Ook wordt eenieder aangeraden een foto toestel mee te nemen, want ook dit jaar is er aan de reis weer een fotowedstrijd verbonden. De 45 deelnemers en deelneemsters ver trekken per bus in de richting Arnhem, waar bij Zevenaar de grens wordt gepas seerd. Omstreeks negen uur wordt langs de autobaan nabij Hunze koffie gedron ken. De reis gaat vervolgens over Düs- seldorf, Siegburg, Königswinter (welk plaatsje vorig jaar het einddoel was), Linz, Neuwied en Koblenz naar Rüdes heim, waar het gezelschap omstreeks drie uur arriveert. Er wordt gelogeerd in Hotel Rheinstein. s-Middags kan men op eigen gelegen heid de omgeving bekijken en kan men een tochtje met de kabelbaan maken. Na het diner is iedereen vrijaf tot de volgende ochtend, maar de ervaring heeft wel geleerd, dat in groepjes in de avond uren veel plezier wordt gemaakt. Pequenas noticias La semana pasada se clavó el primer pilote para el nuevo tostadero detras de la sala de cocimiento. La construcción durara un ano. Senor Rodriguez Molero quién trabaja en la sección filtres, hizo con mucho éxito un examen de la Escuela de la Empresa. Este éxito magnifico vale una enhorabuena. En visto del hecho de que el numero de los empleados nuevos es muy grande esta vez, no fué posible hacer una foto- grafia de ellos. Tijdens de sportdag O.A.S.E. 68 is de heer Teengs Gerritsen van de afdeling Export een hockeystick kwijtgeraakt. Wie deze stick heeft gevonden of inlichtingen kan verstrekken, wordt vriendelijk ge vraagd even kontakt op te nemen met de afdeling Public Relations (toestel 260). Zondagmorgen gaat het al vroeg in de richting van de Lorelei, waar men met de bus naar boven gaat en men kan ge nieten van een prachtig uitzicht. Later rijdt men via Lorch, Braubach, Koblenz en Andernach naar Bad Niederbreisig, waar het tijd wordt voor de koffie. Terug rijdt men over Duren en Aldenhoven in de richting Weert, waar het slotdiner wordt gebruikt. Omstreeks elf uur 's- avonds worden de deelnemers weer in Amsterdam terugverwacht. In die twee dagen hebben zij dan zo'n kleine 500 ki lometer afgelegd. Het bestuur van de Reisvereniging A.B. maakt alle deelnemers erop attent, dat aan de fotowedstrijd, in kleur en in zwart-wit, prachtige prijzen verbonden zijn. Het grote aantal nieuwe personeelsleden, dat aan het begin van deze maand offi cieel in dienst kwambracht met betrek king tot het maken van een groepsfoto nogal wat problemen met zich mee. Van daar dat we ditmaal het nieuwe perso neel niet per foto aan u kunnen presen teren. In dienst: P. v. d. Horst, Instrumentmakerij M. Garcia Salas, Bottelarij J. Leotte Dominguez, Bottelarij S. Leotte Dominguez, Bottelarij J. Marin Leon, Bottelarij M. Perez Gil, Bottelarij J. Gabarron Gabarron, Bottelarij J. A. Martinez Parra, Bottelarij A. Viudez Parra, Bottelarij L. Lopez Lopez, Bottelarij A. Camacho Parra, Bottelarij J. Tudela Gimenez, Bottelarij S. Sanchez Navarro, Bottelarij A. Sanchez Conesa, Bottelarij J. Lopez Robles, Bottelarij F. Moreno Buendia, Bottelarij J. Garcia Garcia, Bottelarij M. Munoz Segura, Bottelarij J. A. Palazon Campusano, Bottelarij J. Cano Minano, Bottelarij J. M. Carrillo Ayala, Bottelarij A. Abellan Martinez, Bottelarij A. Garcia Garcia, Bottelarij A. Lopez Carillo, Bottelarij F. Exposito Marcelino, Bottelarij M. Ruiz Romera, Mouterij J. M. Agudo Ciudad, Legkelder A. Abril Perez, Legkelder F. Bernal Bernal, Legkelder P. Sanchez Tornero, Spoelplaats J. Marin Martinez, Spoelplaats A. Galvez Munoz, Spoelplaats Woensdag 12 juni zijn de heren J. B. Wiersma en H. J. Bolland van onze vestiging in Helmond op Pa leis 't Loo ontvangen door H.K.H. Prinses Margriet. De ontvangst houdt verband met de activiteiten van het Amstel-team Helmond rond de Roode Kruis boot 'Prins MauritsIn de volgende uitgave van Het Spongat zullen wij over de ervaringen van beide heren ver slag uitbrengen. V. Minano Sanchez, Expeditie F. Sanchez Vidal, Expeditie R. van Vlijmen, Electriciëns N. M. Coppens, Bedrijfslab. Mej. H. H. Worp, Kantine Mej. A. Toff, Poviet Mej. A. M. van Gaveren, Expeditie Mej. W. A. van Solkema, Bedr. Lab. J. Kreyt, Postkamer Uit dienst: F. S. Silberie, Bottelarij Mej. C. Broeren, Poviet Mej. J. H. Kuster, Typekamer Mevr. M. Bergsma-Scheer, Typekamer Mej. O. Boelhouwer, Typekamer C. A. van Oosterhout, Bedr. Lab. A. Bos, Thuisverbruik M. Musch, Expeditie Geboren: Janine Deborah en Editha Maria, doch ters van het echtpaar Deville (Bott)- Schmeltz. Wenceslao, zoon van het echtpaar Ba- lado Mosquera (Bott)-Vazquez Iglesias. Hendrina Helena Maria, d. v. het echtp Helleman (Jur. Afd.)-Schaffers. Gehuwd: M. Duran Fernandez (Bott) met Mej. M. O. Salgado Perez. R. Gomez Dominguez (Bott) met Mej. E. das Neves Marinho. Het 40-jarig jubileum van de heer P. J Bleylevens zal niet op 17 juni, maar op vrijdag 14 juni 's middags in ons filiaal in Heerlen worden gevierd.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4