Oriëntatierit in Helmond Lift van Poviet buiten (in) gebruik Gezamenlijke vergadering O.R. Helmond en Amsterdam Trofee voor biljarters R. J. Bleylevens 40 jaar in dienst ons leven brouwerij De lift binnen het gebouw van de Poviet is voor drie maanden buiten bedrijf ge steld. Er zullen tal van vernieuwingen worden aangebracht, zoals een nieuwe schacht en een moderner interieur. Om dat de lift veel gebruikt wordt voor het transport van flessen, heeft men aan de buitenzijde van het gebouw, aan de Mauritskade, een kleine lift neergezet. De foto toont het moment, waarop een pallet lege flessen naar de tweede etage wordt gebracht. Vrijdag 17 mei j.l. werd in Amsterdam de gezamenlijke vergadering gehouden van de Ondernemingsraden Amsterdam en Helmond. Het enige onderwerp dat op de agenda stond was het jaarverslag van onze onderneming over 1967. De heer Oudkerk was door de directie uit genodigd toelichting op het verslag te geven. Bladzij voor bladzij werden de tekst en de financiële gegevens doorge nomen. Tijdens deze zeer levendige bespreking, die ruim 3 uur duurde, werden door vele leden vragen gesteld, die op zeer openhartige wijze door de heren Egberts en Oudkerk werden be antwoord. De heer Broekhuysen gaf vervolgens nog een summier overzicht van het per- soneelsverslag over 1967. Nadat de lunch was gebruikt werden de deelnemers in de gelegenheid gesteld de brouwerij en de Poviet te bezichtigen. Deze dag werd beëindigd met een ge zellig diner. De personeelsvereniging van onze brou werij in Helmond heeft zaterdag 11 mei een criëntatierit georganiseerd, waaraan 17 medewerkers deelnamen. De route leidde door Helmond en omstreken over een totale afstand van 57 kilometer. Dat deze rit lang niet eenvoudig was, getuigden de eindresultaten. Eén van de deelnemers moest 80 minuten rijden om slechts 24 kilometer af te leggen. Een ander was helemaal 'ontspoord'. Deze reed in 186 minuten maar liefst 99 kilo meter. Het minst aantal strafpunten be haalde de heer A. de Greef (Exp.). Met 114 strafpunten eindigde hij als eerste in het eindklassement, met welk resultaat hij twee bermlampen won. Tweede werd de heer H. Tilburgs (Exp.), die hiervoor beloond werd met een rugsteun en een pechlamp. De heer L. Ham (P.Z.) ein digde op de derde plaats en legde beslag op een autokussen en een ruitensproeier. De puntentelling bracht aan het licht dat BB«onKaat9SBoeasBaB«aaaaBaa Zaterdag; 8 juni worden in Eindhoven de Kriiigbrandweerwedstrijden gehou den. Daaraan zal ook de bedrijfsbrand weer van onze vestiging in Helmond deelnemen. Onze ploeg start die middag om kwart over één op het terrein van de DAF-f abrieken aan de Geldropseweg 303. Wij wensen de heren veel succes. 9HDBBBBSC)[9H3CBDQj3DBSBOQB9t3 w Zaterdag 18 mei heeft de A-ploeg van onze biljartvereniging in Krasnapolsky de finale-wedstrijd gespeeld tegen A.S.S.V. (Ned. Spoorwegen afd. Am sterdam), die in poule B van de com petitie van de Vereniging van Amster damse Bedrijfs-Biljartverenigingen eerste werd. Onder grote belangstelling werden 8 partijen gespeeld, waarbij Amstel jam merlijk met 10-6 verloor. Op de foto ziet u v.l.n.r. de heren C. Ch. Wolff- gramm, W. C. Schilder (Voorzitter V.A.B.B.) en J. Beekman (Ere-voorzit- ter), met een kristallen trofee, welke de beloning vormde voor de tweede plaats. Eind augustus zal de nieuwe competitie beginnen. de laagst geklasseerde deelnemer met 1394 strafpunten de finish bereikte. In de kantine werd 's avonds het bingo- spel gespeeld. Tussen de bingo's door werd er naar hartelust gedanst op de muziek van het orkest 'Arona Stars'. De hoofdprijs van deze bingo-avond was een draagbare transistorradio. Hier voor meldden zich twee deelnemers met een correcte bingo, zodat tot loting moest worden overgegaan. De heer C. Schakenraad (T.D.) was de gelukkige. De heer P. J. Bleylevens zal zondag 16 juni de dag herdenken, waarop hij 40 jaar geleden in dienst trad van de Amstel Brouwerij. De heer Bleylevens is als chauffeur op de expeditie van ons filiaal in Heerlen zijn carrière begonnen. Hij is nu werkzaam op het expeditie kantoor aldaar. De huldiging van de jubilaris zal maandagmiddag 17 juni op het filiaal in Heerlen plaats vinden. On getwijfeld zullen velen van de gelegen heid gebruik maken om de jubilaris te feliciteren. De heer Bleylevens is 59 jaar. In dienst: Cartonnage J. H. Heij, Cartonnage J. H. Heij Uit dienst: R. Kronenburg, Poviet T. F. Bouma, Expeditie J. Fuentes Parra, Expeditie G. Beuker, Mouterij Geboren: Marcel Hubertus Wilhelmus, z.v.h. echt paar van Deun (Bottelarij)-Van der Kallen Alberto Rafael, z.v.h. echtpaar Saez Saez (Bottelarij)-Ojeda Saiz Eelco, z.v.h. echtpaar Colly (Hor.ver koop)—Quick Johannes Gijsbertus, z.v.h. echtpaar van Dillen (Archief)-de Winkel Edwin Hugo, z.v.h. echtp. Gravesteijn (Research afd.)-Pars Maarten, z.v.h. echtp. Ham (Pers. zaken Helmond)-v. Waegeningn Gehuwd: J. den Herder (Gistkelder) met mej. T. J. Wickel Overleden: P. W. Vogelaar - gepensioneerde 8

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 8