Het elftal van Amstel, dat tot slot van de sportdag aantrad tegen het KRO-team. Staand v.l.n.r. Rien van Nunen, Wijers, Avis, Wijhenke, Linck, gastspeler Simon Sint, Faber, Van Soest, Sjakie Schram en zangeres Imca Marina, die de aftrap deed; ge hurkt v.l.n.r. Van Stek, Drost, Bos, Kroon en Baas. 68 Op de foto hierboven de heer H. A. Hesse, die - ditmaal tevergeefs - op de bal afduikt. Linksonder een aktiefoto uit een handbalwedstrijd. De heer N. Broek- huysen plukt voor de aanstormende heer C. Wolffgramm de bal weg. Onder de elftalfoto een moment uit de wedstrijd op de hometrainers. Het 'komisch drietal' wordt gevormd door Rien van Nunen, impressario John de Mol en Amstel's I'ublic Relations- man M. Eijck. Voordat de renners goed op gang kwamen werd er op gekscherende wijze gediscussieerd over vermeend 'vals spel'. Op de foto daaronder onze directeur, de heer P. Kranenberg, die bijzonder succesvol in een voetbalwedstrijd het doel verdedigde. 9 De foto hieronder toont een bijzon der spannend moment uit één van de voetbalwedstrijden, waarbij flink wat stof opwaaide. 9 Helemaal onderaan tenslotte een beeld van de prijsuitreiking. De heer Kranenberg overhandigt een medaille aan de jongste prijswinnaar, de zoon van de heer Avis. Rechts op de foto de voorzitter van de Sportcommissie, de heer J. Hoogvliet. El gran dia deportivo de la fabrica de cerveza tuve un éxito impresionante. El Sabado 25 de mayo, con un tiempo magnifico, Ia asistencia de deportistas y empleados interesados de la cerveceria fué muy grande. En esta pagina y en la anterior ven Uds. un gran niimero de fotografias. Demuestran que divertido ha sido el dia. Estamos contentos que también algunos empleados espanoles de nuestra fabrica participaron en los par- tidos de futbol. !EI aiio que viene la Comisión de Deportes espera a un equipe completo de jugadores espanoles! Al lado de los deportes futbol, hockey y balón niano, hube carreras a pie, con o sin obstaculos y muchas otras atrac- ciones.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4