BEELD SPORTDAG 0.A.S.E.68 3 'AMSTED 9 Op deze en volgende pagina publi ceren wij een aantal foto's, die te- samen - dachten wij - een aardig beeld geven van de vele activiteiten van de Sportdag O.A.S.E. 68. De foto hiernaast toont de jury- wagen, waarin wedstrijdsecretariaat, inlichtingenbureau, omroepinstallatie en E.H.B.O. waren ondergebracht. Y.l.n.r. H. H. Ibelings, R. Elfrink, mej. C. van Reijsen, P. van Daalen, een gaste mej. M. Sanders. Onder hef sportdag-vignet inr. J. M. Elink Schuurman tijdens het uitspre ken van een openingswoord. H Daaronder een moment uit de wed strijd 'ringsteken in kruiwagens'. Mej. Th. Sanders duwt in de kruiwagen de heer G. Struiksma over de hinder nis. Zo te zien gaat alles nog goed, maar weinige ogenblikken later schoot de kruiwagen in volle vaart van de wip en tuimelde de equipe op de grond, tot grote hilariteit natuurlijk van het publiek. Een ander kruiwagen-duo werd ge vormd door de heren Kranenberg en Avis. Met grote snelheid reden zij over de wip, zonder uit de baan te raken. 9 De laatste foto op deze pagina laat het elftal van medewerkers van de KRO-radio en -televisie, tesamen met de wedstrijdleiders, zien. Staande van links naar rechts: grensrechter Rien van Nunen (Stiefbeen). Will kamer (producer 3e net), Willibrord Frequin (regisseur Brandpunt), Piet van Strien (free lance filmer), Aad van de Heu vel (Brandpunt), Frits van der Poel (Brandpunt), Otto Burnt (radio-jour naal Echo), Frits de Blaauw (KRO- gids), grensrechter Sjakie Schram (Glaasje op. en scheidsrechter Pe ter Vink; gehurkt v.l.n.r. Piet Kaart (filmer Brandpunt), Wibo van der Linde (presentator NTS-journaal), Heinz Bor (programmaleider), Ad Langebent (Brandpunt) en René Sle- ven (producer tv-jeugdprogramma's).

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 3