<J5é! Sportcommissie verriohtle een prachtig stuk werk In de kindertuin 0 SPORTDAG 0.A.S.E.68 Technisch Consortium bij Amstel Do uitslagen 2 (vervolg van pagina 1) den. Spannende momenten beleefden 'renners' en publiek aan de wedstrijden op de home-trainers, waarbij Amstel- 'cracks' het van tijd tot tijd opnamen tegen artiesten als Sjakie Schram, Peter Vink en John de Mol, die voor een goed doel (het Prinses Beatrix Polio fonds) het slot van de sportdag kwamen opluisteren. Terzijde van al deze activiteiten ver maakten zich de allerkleinsten in de kindertuin, waar zij onder toezicht van enkele vrijwilligsters op alleraardigste wijze werden beziggehouden. En ver weg van het hele gebeuren op het sport park 'De Eendracht' beleefde de jeugd van 6 tot 14 jaar bijzonder veel plezier aan een trip naar het sprookjespark 'De Efteling' in Kaatsheuvel, welke de Reis- vereniging in samenwerking met de Sportcommissie organiseerde. Kinderen en leidsters heerlijk in de zon in de zandbak van het sportpark. teams mee, verdeeld over drie poules. In elke poule was één ongeslagen team. Voor de eerste plaats werd een halve competitie gespeeld, waarin het team van de Expeditie twee maal won en dus de eerste prijs kreeg uitgereikt. Het expeditie-elftal bestond uit de heren: De Jong, Udo, Van Stek, Strieker, Mars man, nogmaals Udo, Rijk, Luising, Jon kers, Aupers en De Vries. Volleybal werd vervangen door handbal. Twee teams behaalden een gelijk aantal punten, waarna door loting het winnen de team werd bepaald. Het werd team C. bestaande uit mevrouw Lourens en de heren Vermulst, Schraa, Van Diemen, Timmermans en Janssen. In de halve competitie hockey eindigden alle drie teams met 3 wedstrijdpunten. Het doelgemiddelde besliste, dat team C. de beste ploeg was. Het team bestond uit mej. Van Hoeckel en de heren Drost, Kroon, Wijers, Metz, Van Hillen, Van Soest en Faber. Bij het hardlopen werd bij de dames mevrouw Kools-De Boer eerste en bij de heren Hoff. De steeple chase kende de volgende winnaars: junioren: Avis jr.; dames: mej. Begas; heren: Vermulst en veteranen: Loos. De kruiwagenraces werden gewonnen door het duo Stolte-Visser. De autoped race werd gewonnen door Avis jr. Bij de hometrainers werd geen winnaar aan gewezen. Wel werd bij de jeugd Erd- mann jr. als snelste genoteerd, terwijl gastrijder John de Mol de prijs voor de langzaamste race kreeg. De prijzen werden uitgereikt door onze directeur, de heer P. Kranenberg. Mr. J. M. Elink Schuurman had 's morgens de sportdag geopend, terwijl mr. E. J. Eg berts in de middaguren van zijn belang stelling blijk gaf. Van Ir. R. van Marwijk Kooy, die ziek te bed lag, ontving de sportcommissie een telegram, waarin deze iedereen een genoeglijke dag toe wenste. (lees verder pagina 7) Eind april is in onze brouwerij in Am sterdam het Technisch Consortium bij een geweest. Aan de besprekingen werd deelgenomen door staffunctionarissen van de Amstel Brouwerij en van de vier buitenlandse brouwerijen, waarmee wij op het gebied van de technische research samenwerken. Deze vier brouwerijen zijn Courage, Barclay Simonds Ltd. (Engeland), Falstaff Brewing Corpora tion (USA), Molson's Breweries Ltd. (Canada) en Cerveceria Cuauhtemoc S.A. (Mexico). Het is voor de derde maal, dat dit Con sortium in Amsterdam bijeenkwam. De onderwerpen van gesprek waren alle van technische aard. Volgend jaar zal het Consortium in London bijeenkomen. Bijgaande foto werd gemaakt in het ver kooptraining-lokaal van onze brouwerij in Amsterdam. Sluitstuk van deze zeer geslaagde sport dag vormde de voetbalwedstrijd tegen een elftal van radio- en televisiemede werkers van de KRO tegen een team van Amstel, waarbij zangeres Imca Marina de aftrap verrichtte, Peter Vink floot en Rien van Nunen en Sjakie Schram als grensrechters optraden. Het zou te ver voeren om het gehele wedstrijdverloop van elk onderdeel van de sportdag hier in het Spongat te ver slaan. Veel aardiger leek het ons om aan de hand van foto's deze voor een ieder zo aantrekkelijke dag nog eens de revue te laten passereh. Op de binnenpagina's treft u dan ook een uitgebreide collectie foto's aan. Aan de hand van bijschriften kunt u de verschillende gebeurtenissen nog eens meebeleven. Wél willen we nog even de uitslagen vastleggen. Bij het voetbal deden negen

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 2