N.T.C. Reisvereniging A. J. B. PAULIS ONS leven in de brouwerij (vervolg van pag. 2) grote kantine, terwijl bij mooi weer rond het veld terrasjes worden ingericht. Tegen betaling van een kwartje per stuk zijn aan een speciale kraam consumptie bonnen verkrijgbaar. Alle deelnemers ontvangen voorts een bon voor een lunchpakket. In de kantine zijn op deze dag verschillende eetwaren verkrijgbaar (uiteraard tegen betaling). Alle deel nemers worden verzocht sportkleding en schoeisel zelf mee te brengen. Op het terrein is een speciale hoek af gezet, waar de kleuters onder vertrouw de leiding spelletjes kunnen doen, zodat de ouders verder geen omkijken naar hen hebben. Verwacht wordt, dat naast de reeds eerder genoemde artiesten, nog tal van bekenden uit de amusementssfeer deze sportdag zullen komen opluisteren. Sluitstuk van de sportdag is de voetbal wedstrijd tussen een elftal van de Am- stel Brouwerij en een team van radio- en televisiemedewerkers van de KRO. Deze wedstrijd begint om 5 uur. Vanzelfspre kend zal iedereen het Amstel-team komen aanmoedigen. Na de voetbalwed strijd vindt de prijsuitreiking plaats. Het sportpark 'De Eendracht' is te be reiken met buslijn 21, uitstappen bij de Ruys de Beerenbrouckstraat. Per auto rijdt men vanaf het Bos en Lommerplein via de Burg. de Vlugtlaan, rotonde links af, Ant. Moddermanstraat, Ruys de Beerenbrouckstraat, Aalbersestraat, Cor- nelis Oudshoornstraat. Eerste sportpark rechts. Zie de Amstel-vlaggen. Vanaf de Haarlemmerweg onder de Coentunnel- weg door, linksaf bij eerste afslag na de molen, rechtsaf Ruys de Beerenbrouck straat, en voorts weer Aalbersestraat en Corn. Oudshoornstraat. Omdat het sportpark 'De Eendracht' pas onlangs een eigen kantine met kleed kamers-ireeg, is er nog geen telefoon aansluiting. In dringende gevallen kan men een beroep doen op de ordonnans- dienst. Deze is te bereiken bij de jury wagen. Bij de heer J. C. van Vrede (Hoofdkan toor) zijn wederom prospectussen voor het toneel- en muziekseizoen 1968-1969 verkrijgbaar. De aanvragen voor abon nementen moeten vóór 27 mei a.s. bij hem ingeleverd worden. Het NTC biedt u tegen zeer gereduceerde prijzen en zo u wilt uw abonnement in tien maan delijkse termijnen te betalen - de ge legenheid, concerten en voorstellingen op het gebied van toneel, opera, ballet, cabaret en film bij te wonen. Tiendui zenden profiteren van deze unieke in stelling en elk jaar wordt het aantal aanmeldingen groter, vooral van de zijde van de jeugd. Bovendien biedt een lid maatschap bij het NTC het voordeel tegen lage prijzen extra voorstellingen buiten uw abonnement bij te wonen. De Reisvereniging Amstel Brou werij RVABverzorgt in samen werking met de Sportcommissie op zaterdag 25 mei een kinderreisje naar het Sprookjespark 'De Efte- ling' in de Brabantse plaats Kaats heuvel. Ongeveer 30 kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar, waar van de ouders actief aan de Sport dag deelnemen, zullen aan dit reisje deelnemen. De bus, waarmee het gezelschap reist, vertrekt om 8.15 uur van de brouwerij. De Reisvereniging ver zoekt de ouders om erop toe te zien dat hun kinderen op tijd bij de ingang van het Hoofdkantoor aanwezig zijn. De kinderen zullen omstreeks vijf uur weer in Amsterdam terug zijn en worden afgeleverd op het sportpark 'De Eendracht' juni 40 jaar in dienst Zaterdag 1 juni zal het veertig jaar ge leden zijn, dat de heer A. J. B. Paulis in dienst trad bij de Amstel Brouwerij. In verband hiermee zal de heer Paulis, die thans de functie van kassier vervult, worden gehuldigd op dinsdag 4 juni 's middags om half vijf in de Gijsbreght- kelder. Ongetwijfeld zullen velen van deze gelegenheid gebruik willen maken om de jubilaris te feliciteren. Vr. 17/5 - Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Za. 18/5 - Voetbalwedstrijd Amstel-Deventer Terrein de Volewijckers aanvang 14.00 uur 20.00 uur. Gezellige avond t.g.v. 10-jarig bestaan Voetbalclub Ma. 20/5 - Bedrijfsschool tentamen Clubavond biljartvereniging Do. 23/5 Hemelvaartsdag Vr. 24/5 - Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Za. 25/5 - GROTE AMSTEL-SPORTDAG op het terrein „DE EENDRACHT" Let op de speciale bekendmakingen Ma. 27/5 - Clubavond biljartvereniging Vr. 31/5 - Bedrijfsvoetbalwedstrijd Janssen Fritsen-Amstel Helmond Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Gelet op de zomervakanties en de daarmee verband houdende geringe activiteiten van de personeelsverenigingen, zal er tot september aanstaande geen speciale agenda in het Spongat worden opgenomen. ln dienst: Mej. M. Veen, Kantine G. van den Bosch, Legkelder J. Edel, Instrumentmakerij M. Gonzales Castano, Bottelarij R. Lobato Salguero, Bottelarij R. de Vos, Poviet Uit dienst: J. L. Greuter, Bottelarij J. A. Fenne, Expeditie N. Westendorp, Expeditie J. Mulder, Bottelarij Gehuwd: L. Cabas Cardenas (Bott.) met mej. Dio- nisia Romero Vivar. Nieuw personeel gefotografeerd in kan tine. V.l.n.r.: J. Edel, R. de Vos, Mej. M. Veen en G. van den Bosch. M. Gonzales Castano R. Lobato Salguero 4

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4