JP Groot enthousiasme voor zomerhuisjes ons leven in de brouwerij Agenda r De zomerhuisjes van onze brouwerij in de duinen nabij Egmond aan Zee, heb ben hun eerste proef glorieus doorstaan. Niets dan positieve reacties ontvingen wij van de eerste 'bewoners', die met de Paasdagen en later de huisjes hadden gehuurd. Aan het interieur ontbrak niets en het sanitair was voortreffelijk. Ook de watertoevoer was, vergeleken met de oude huisjes, zo verbeterd, dat één van de huurders het 'net echt' noemde. 'Er is werkelijk aan alles gedacht', vertelde men ons. In de periode 10 augustus-2i september zijn onze huisjes in Maartens zee nog niet volgeboekt. Voor de zomer huisjes bij Egmond aan Zee heeft nog niemand voor de periode 7 september-21 september ingeschreven. Dit kan alsnog gebeuren bij mej. M. de Bloeme, die tevens hierover de nodige inlichtingen kan verstrekken. In dienst: H. M. Otten, Debiteurenadministratie Mej. C. Udo, Statistiek J. D. Hoogendijk, Int. Dienst/Bewaking Uit dienst: Mevr. J. E. W. Kager-Niesing, Mech. Adm. Th. van Etten, Expeditie F. J. J. Slager, Drankenhandels A. de Jong, Produktie I A. Th. Nijkamp, Bottelarij R. Rojo San José, Bottelarij Gehuwd: P. Brand (Bottelarij) met mej. C. Broeren (Poviet) Geboren: Maria-Beatrix, d.v.h. echtpaar Van Es (Juridische afd.)-Garcia J. D. Hoogendijk 111111111111HIII1IIUIIIIIIIImilIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIWillililIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHUmmnuminu Vr. 3/5 Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Bedrijfsvoetbalwedstrijd Amstel Brouwerij Helmond - Carp Ma. 6/5 - Bedrijfsschool - algehele herhaling Clubavond biljartvereniging Wo. 8/5 - Oefenavond Alg. Hulpverl.ploeg Bedrijfsvoetbalwedstrijd Ehvero - Amstel Brouwerij Helmond Vr. 10/5 Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Za.. 11/5 - Landelijke opleiding LOTUS Instruktiemiddag kaderleden BO IO Visvereniging Altijd Beet - Zeevissen Den Helder Ma. 13/5 - Bedrijfsschool - oefenavond Clubavond biljartvereniging Wo. 15/5 - Bedrijfsvoetbalwedstrijd Van Dongen - Amstel Brouwerij Helmond Vr. 17/5 Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Za. 18/5 - Voetbalwedstrijd Amstel - Deventer. Terrein de Volewijckers, aanvang 14.00 uur. 20.00 uur. Gezellige avond t.g.v. 10-jarig bestaan Voetbalclub. iiiiiiiwiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiii Mej. C. Udo H. M. Otten 6

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 6