Agenda lO pet agio-bonus Dankbetuiging ONS leven in de brouwerij C.B.O.-jongenen weer actief Bierbonnen voor doos 50 cl-flessen IllllllllllllllllllllllIllllllllllilllllllllfj Vr. 19/4 - Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Za. 20/4 - Visvereniging Altijd Beet - vissen op zee (Den Helder) Ma. 22/4 - Bedrijfsschool - herhaling Nederlands Clubavond biljartvereniging Wo. 24/4 - Oefenavond bedrijfsbrandweer Vr. 26/4 - Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Ma. 29/4 - Bedrijfsschool - herhaling mouterij/brouwhuis Clubavond biljartvereniging Di. 30/4 - Verjaardag H. M. Koningin Juliana Wo. 1/5 - Oefenavond reddingsdienst Vr. 3/5 - Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging IllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllIllllllllllllllllIlllllllllllllllll De Raad van Bestuur van de Amstel Brouwerij N.V. zal in de aanstaande algemene vergadering van aandeelhou ders voorstellen liet dividend over het boekjaar 1967 te stellen op 14% (onv.) en tevens een agio-bonus van 10% in aandelen uit te keren. Van het dividend is reeds 6% als interim-dividend uitge keerd. Nu wij gezamenlijk terugzien op de feestdag, die ons bereid werd ter ge legenheid van ons 40-jarig jubileum en het daaraan verbonden afscheid, kunnen wij niet anders dan onze zeer grote dank uitspreken voor de overweldigende blij ken van belangstelling. De spontane hartelijkheid, waaruit Uw vriendschap bleek was hartverwarmend en heeft ons een werkelijk onvergete lijke dag bezorgd. Moge het de brouwerij, tezamen met U allen, voortreffelijk gaan. P. B. Beertsen - F. N. Spoor In dienst: Mevr. J. du Cloo-Slaa, Koffiekamer T.D. L. Diaz Vazquez, Bottelarij M. Nogueira Seijas, Bottelarij J. A. Caballero Granados, Bottelarij F. Sosa Moreno. Bottelarij Uit dienst: B. Benitez Parra, Bottelarij G. Douwes, Cartonnage Geboren: Domingo, z.v.h. echtpaar Ferreros Furo- nes (Bott.)-Iglesias Alvarez Erik, z.v.h. echtpaar R. C. Jacobs(Con- tractenj-Huisman Gehuwd: Mej. J. Slaa (koffiekamer T.D.) met de heer D. du Cloo. Nieuw personeel gefotografeerd in de kantine. V.l.n.r. de heren M. Nogueira Seijas, JA. Caballero Granados, me vrouw J. du-Cloo-Slaa en de heren L. Diaz Vazquez en F. Sosa Moreno. Voor de vijfde maal vond bij onze brou werij in Amsterdam een cursus plaats, die georganiseerd werd door het Con tactcentrum Bedrijfsleven - Onderwijs. Vorige week hebben 35 middelbare scholieren van de vierde klas H.B.S. en vijfde klas Gymnasium gedurende vier dagen het leven in een brouwerij van nabij kunnen volgen. Meer dan 100 andere bedrijven in Nederland verleen den ook dit jaar weer hun medewerking 0111 leerlingen een beeld te geven van de omstandigheden, waaronder in de indus trie wordt gewerkt. Deze cursus heeft tevens als doel de leerlingen enigszins te helpen bij het kiezen van een beroeps- of studierichting. Door middel van lezin gen, discussies, rondleidingen en prak tische opdrachten wil men de leerlingen hierbij helpen. De heer G. Struiksma had de algehele leiding van deze cursus. Op het labora torium konden de leerlingen verschil lende proeven verrichten. Een andere groep moest twee opdrachten vervullen. Ze kregen een bierklacht te behandelen en moesten op de platte grond van een dorp alle reclamemogelijkheden aan tekenen. De uitvoering van de opdrach ten maakte het noodzakelijk contact op te nemen met verschillende afdelingen in het bedrijf. In een van de volgende uitgaven van het Spongat zal een ver slag van de vier dagen, waarin zij gast waren van onze brouwerij worden ge publiceerd. In verband met de invoering van de 50 cl-fles en de daarvoor speciaal ontwor pen kartonnen doos voor 20 halve liter flessen zijn met ingang van heden spe ciale bierbonnen voor ons personeel ver krijgbaar. De kleur van deze bonnen is oranje. De prijs bedraagt 7,-. Voor deze bonnen is de bestaande regeling van toepassing. 8

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 8