BINGO-avond 4-11 gram vis in 500 liter water O.R. Amsterdam Rondvraag ALTIJD BEET r I m^n t La Pesca weer gezellig feest 7 Het aquarium in de kantine van onze brouwerij in Amsterdam heeft sinds kort een andere plaats gekregen. Het felle zonlicht, dat voor een groot deel van de dag op het aquarium scheen, veroorzaakte een grote algenaanslag op de wanden. Het schoonmaken en onder houden hiervan vergde erg veel tijd, waardoor het aquarium op een minder zonrijke plaats moest komen. Links van de telefoon in de kantine vond men een ideale plaats. In het aquarium bevindt zich 500 liter water. Het totale gewicht van de vissen hierin bedraagt 411 gram. (vervolg van pagina 6) Voor de Sportdag valt de belangstelling enigszins tegen. Gevraagd werd, temeer omdat jonge mensen zich zo spontaan met de organisatie bezig houden, nog maals de aandacht op de sportdag te vestigen. Besloten werd een nieuwe cir culaire te verspreiden. De directie werd dank gezegd voor de aankoop van drie nieuwe vacantie- huisjes. Gevraagd werd de aandacht van de werknemers nog eens op deze huisjes te vestigen. In het Spongat zullen t.z.t. foto's worden gepubliceerd. Op 17 mei a.s. om 10.00 uur zal in Amsterdam een gecombineerde vergade ring met Helmond worden gehouden. De volgende Ondernemingsraadvergade ring voor Amsterdam werd vastgesteld op maandag 24 juni om 15.00 uur. (vervolg van pagina 3) deint en de visvangst niet best is, wordt het niemand teveel en de spanning blijft er tot het laatste moment in. Omstreeks half vier worden voor de laatste maal de ankers gelicht en wordt de terugtocht aanvaard. Het is een hache lijk karwei, omdat de getij wisseling de wadden bijna hebben drooggelegd. Met de vissers in het vooronder koerst schip per A. Bakker zijn schip tussen de wad den. De diepte varieert van een halve meter tot 6 meter. Even dreigt 'De Twee Gebroeders' vast te lopen, maar met volle kracht vooruit weet schipper Bakker de verradelijke Waddenzee te trotseren. Zonder groot oponthoud komen we weer in Den Oever aan. Ook de 'Jan' meert korte tijd hierna af. De 'Rika', met aan boord 15 man, laat echter op zich wachten. Wanneer we vernemen, dat zij is vastgelopen, weet schipper Bakker een schuit met minder diepgang te charteren om de 'Rika' vlot te trek ken. Dit lukt hem niet vanwege de abnormaal lage waterstand, waardoor ook hij een goede kans maakt om vast te lopen. Onverrichterzake keert hij terug in de haven, waar de overigen op de kade het nieuws vernemen. Het zal nog even wachten zijn, voordat de 'Rika' op eigen krachten vlot weet te kómen. De touringcar komt omstreeks half zeven weer bij de brouwerij aan. Het was al met al een geweldige dag, die ongetwijfeld aan de verwachtingen heeft voldaan. Voor allen was het bovendien een gebeuren, dat ze niet graag gemist zouden hebben. Zaterdag 20 april gaat 'Altijd Beet' er weer op uit. El Club de Pesca de nuestra cerveceria hace regularmente excursiones hacia el Waddenzee, donde muchos pescadores deportivos pescan durant varias horas desde elgunos barcos. También el 30 de marzo algunos empleados espanoles asistieron. En las fotografias pueden ver que estas excursiones pueden ser muy agradables. Vele honderden Amstel - medewerkers aangevuld met evenzoveel familieleden hebben vrijdag 5 april enorm veel ple zier beleefd aan de inmiddels traditio neel geworden bingo-avond, welke door de heer G. Struiksma weer met veel verve werd geleid. Op de foto hierboven de heer C. Meijer met een groep 'bingo roepers'; hieronder de jury t.w. mevrouw Koning en de heren G. Struiksma en J. R. Koning. Met man en macht wordt er door een groep medewerkers uit Helmond thans gewerkt aan de 'grote schoonmaak' van de Frisia XV. Het Roode kruis-schip ligt afgemeerd in een zijarm van de Zuid-Willemsvaart achter het ketelhuis van de brouwerij in Helmond. Verwacht wordt dat het schip in het laatste week einde van april gereed zal zijn. De acti viteiten van onze Amstelmensen trokken ook de aandacht van het Helmonds Dag blad, welk blad er onlangs een aardige reportage over schreef.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 7