mm. L. M. Slissen beloond met 350 gulden Goed idee stimulans voor alien ZZTJTÖ Nueva boteila E.H.B.O.-examens in Helmond AMSTEL De Ideeënvat Commissie heeft dinsdag 9 april een door de heer L. M. Slisser, voorman op de afdeling Bottelarij Ex port, ingezonden idee gehonoreerd met een bedrag groot 350,-. Het bedrag werd hem die dag uitgereikt door onze directeur ir. R. van Marwijk Kooy. Deze sprak over een 'mijlpaal in het leven van de heer Slisser, omdat deze juist op 9 april veertig jaar was geworden en het leven pas bij veertig begint en nu dus met een buitengewoon goed idee zijn nieuwe leven is begonnen'. 'Behalve dat dit idee voor onze brou werij een belangrijke verbetering is en een flinke besparing geeft, vind ik dit idee getuigen van een grote mate van betrokken zijn bij het bedrijfsgebeuren en van interesse voor het werk', aldus de heer Van Marwijk Kooy. 'Mensen met een dergelijke instelling kunnen wij niet genoeg hebben in ons bedrijf. Onze technische directeur onderstreepte nog eens, dat de benoeming tot voor man indertijd een goede keuze geweest is en zei voorts dat het belangrijk is, dat er mensen zijn die goede ideeën hebben, maar dat het misschien nog belangrijker is, dat er mensen zijn, die hun goede ideeën voor de praktijk toepasbaar maken. Het idee no. 535 van de heer Slisser gaat over het voorkómen van het breken van vulpijpen op de series II en V. Tevens beoogt dit idee een verbetering van de centrering van de flessen in de kelken van de Cemco-vulmachines. IDEEEN Uitreiking van de beloning van de ideeénvatcommissie. V.l.n.r. de heren K. Eikelboom, ir. R. van Marwijk Kooy, ir. J.Boonen, A.Tijl, V. B. Pelt, L.M. Slisser, K. J. Fleurbaay en H. de Vries. En relación con ia introducción de la botelia de 50 cl que se vende en cartones especiales para 20 botellas de medio litro, se puede obtener a partir de hoy vales especiales para nuestro personal. El color de estos vales es naranjado. El precio es de Fl.hol. 7,-. Se puede coni- prar estos vales por los mismos pasos que los bonos. ■■■■BIIBïBBDBDBIIDBIBBBnn Maandagavond 8 april zijn in de kantine van onze brouwerij in Helmond de exa mens afgenomen van de cursus E.H.- B.O., waaraan 17 kandidaten deel namen. De examens werden afgenomen door dr. H. Franssen van de G.G.D. in Eindhoven en de heer S. Bijkerken van de Technische Dienst Helmond. Vijftien kandidaten behaalden het diploma. De lessen zijn gegeven door de heren dr. J. M. v. d. Thillart (Bedrijfsarts Hel mond) en S. Bijkerken. Na het examen sprak de heer W. Simons (Hoofd B.Z.B.) namens de cursisten de heren Franssen, V. d. Thillart en Bijkerken toe. Hij dankte hen voor de prettige wijze, Waar op zij de cursus geleid hadden. Hierna overhandigde hij als een attentie een boekenbon aan de heer V. d. Thillart, een doos sigaren aan de heer S. Bijker ken en twee Amstel-fluitglazen aan de heer Franssen. De geslaagden zijn de heren J. Hendriks (Bott.), W. Molenaar (Bott.), J. Bagger- mans (Bott.), G. Driessen (Bott.), H. Steen (Bewaking), A. v.d. Putten (Lager kelder), J. Sprengers (Lagerkelder), W. Boetzkes (Lagerkelder), L. Beyers (Ma gazijn), J. Lammers (Elektr. T.D.), L. v. d. Vrande (Techn. Dienst), J. Lian (Mach. kamer). Ook drie heren van andere Helmondse bedrijven behaalden het diploma. Een fanfare van Zweedse studen ten, afkomstig uit Gotenborg, bracht vorige week een bezoek aan onze brouwerij en gaf een nogal wonderlijk concert in de kantine. De 'fraai' uitgedoste jon gelui waren op Amstel opmerk zaam geworden toen tijdens de schaatskampioenschappen in Go tenborg door onze afdelingen Re clame en Public Relations 'Heija Holland/Amstel Bier'-schildjes in en om het stadion werden uitge reikt. 4

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4