Afdelingen 'bekampen' elkaar op het sportveld Steeple-chase voor alle leeftijden Volop spanning SPORTDAG 0.A.S.E.68 Voetbalwedstrijd tegen TV-team Geeft u thans op Dia deportivo vervolg van pagina 1) Aan alle personeelsleden in Amsterdam zullen dezer dagen nieuwe inschrijfformu lieren worden uitgereikt. Tevens zullen in de kantine extra formulieren te krij gen zijn, welke men dan ingevuld ook daar weer kan inleveren. Omdat voor de behendigheidsspelen het weer een be langrijke factor is, kan men zich voor deze onderdelen ook nog voor aanvang van het middaggedeelte van de sportdag opgeven bij de wagen van de Sportcom- missie op het Sportpark 'De Eendracht'. Het wordt echter op prijs gesteld wan neer de deelnemers aan de behendig heidsspelen zich ook reeds nü opgeven. Tot de behendigheidsspelen, waaraan dus jong en oud kan meedoen, worden gerekend: ringsteken met kruiwagens, autopedraces met hindernissen, kussen gevecht op evenwichtsbalk, vaten rollen over oneffen terrein, racewedstrijd op home-trainers, touwtrekken voor ploe gen en een steeple-chase. Voor dit laatste onderdeel starten alle deelnemers gelijktijdig, doch wordt bij de toeken ning van de prijzen onderscheid gemaakt in leeftijdsgroepen. Al deze activiteiten vinden plaats in de middaguren. Het is de bedoeling dat het wedstrijd gedeelte 's morgens om half tien begint met de opening van de Sportdag OASE De heer N. Broekhuysen en drie leden van de Sportcommissie zijn vorige week een kijkje gaan nemen op het sportpark in Amsterdam-Wwaar op drie velden de Amstel-ontmoetingen worden gehou den. Op de achtergrond de grote kantine en de kleedkamers. '68 door één van onze directeuren. De wedstrijdsporten zijn voetbal (elftallen), hockey (elftallen), handbal (zeventallen), volleybal (zestallen) en 200 meter hard lopen voor dames en heren afzonderlijk. Voor de balsporten kan men zich het beste per afdeling als team formeren. Het aantrekkelijke van een afdelings- ploeg is, dat men als een hecht team een andere afdeling kan bekampen. Zo wel voor de spelers als voor de toe schouwers maakt dit de zaak interessant, terwijl door de wedijver tussen de ver schillende afdelingen de spanning ver hoogd wordt. Wel is het zaak dat u zich zo snel mogelijk groepeert en bij de Sportcommissie als team (met alle namen en de afdeling) opgeeft. Natuurlijk kan men zich ook individueel opgeven voor deze onderdelen. Als de plannen doorgaan zal aan het einde van de Sportdag als sluitstuk vóór de prijsuitreiking een voetbalwedstrijd worden gespeeld tussen een team van Amstel-medewerkers en een elftal samen gesteld uit radio- en televisiemedewer kers van de KRO (met onder andere de Brandpunt - redakteuren Frits van der Poel, Ad Langebent en Aad van de Heuvel). Het spreekt vanzelf dat hon derden Amstelmensen deze dag actief aan de wedstrijden zullen deelnemen, of, wanneer dat niet mogelijk is, toch op z'n minst de deelnemers zullen komen aanmoedigen. Op het sportpark 'De Eendracht' aan de Ruys de Beerenbrouckstraat in Amster dam-West zal volop gelegenheid zijn om zich een hele dag te verpozen. Voor eerst zijn er natuurlijk de sportwedstrij den en behendigheidsspelen, maar daar naast is er spelmogelijkheid voor de (kleinere) kinderen met o.a. poppenkast en optreden van een televisiekomiek. Voorts is de kantine de gehele dag ge opend, wordt er een speciaal restaurant met terras ingericht en zijn er rond het veld tal van kraampjes met drink- en eetwaren. De Sportcommissie verwacht dan ook dat alle Amstelmedewerkers in Amster dam zich massaal zullen opgeven, waar bij men zich natuurlijk voor meerdere onderdelen kan inschrijven. Voor de balsporten dus het liefst in teams. De attentie, welke dezer dagen aan alle medewerkers zal worden uitgereikt, zal er naar de Sportcommissie hoopt, toe bijdragen dat de Amstel Sportdag OASE '68 op zaterdag 25 mei een waar succes wordt. La Comisión deportiva organizara una grande campana de propaganda a fin de enlusiasniar todos los enipleados para el dia deportivo de la cerveceria que tendra lugar el sabado 25 de mavo. I odos los enipleados recibiran estos dias un formulario de subscription especial. Al lado de los deportes con pelota cono- cidos como futbol, halón niano y balón volea, se organizaran también compe- tencias de dèstreza, a las cuales todos pueden participar no obstante su edad. Aconsejamos nuestros enipleados espa- iioles de formar uno o mas equipos nacionales. También esperamos muchos hinchas entusiastas en el campo de de portes para incitar a los compatriotas que juegan. El Sr. van Brunsehot puedc darles todos los informes. ülaganse inscribir tan pronto como po- sible! Donderdag 2 mei hoopt het echtpaar A. van der Sluis-Wolvers de dag te herden ken, waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. De heer Van der Sluis die in 1921 in dienst kwam van onze brouwerij, ging in 1954 als opperman van de afdeling Bouwvakken met pen sioen. Het gouden echtpaar woont in de Van Zesenstraat 91 h in Amsterdam. Wij wensen de heer en mevrouw Van der Sluis een plezierige dag en nog vele jaren in goede gezondheid toe.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 2