ONS leven in de brouwerij Agenda G. O ijst ontving prijs voor zijn 'WAKER, GAPER en SLAPER Amstel Gold race niet op 19 april iiiiiiiliiiiiiinillliliillliiüiy Geboren: Dimitri, z.v.h. echtp. Herblot-v. Ierland (Prod. I) Maria de los Remidos, d.v.h. echtp. Gomez Gomez (Bott)-Lopez Romero Johannes, z.v.h. echtp. Van Schip (Instr. makerij)-Pannekoek Sandra Gerarda, d.v.h. echtp. Van der Velde (Bouwvakken)-Basker. Op 71-jarige leeftijd is woensdag 27 maart plotseling overleden onze oud-be drijfsarts Dr. D. B. Kagenaar Sr. Dok ter Kagenaar, die zijn functie bij ons van 1941 tot 1964 heeft uitgeoefend, had zich de laatste tijd geheel uit zijn praktijk teruggetrokken. Velen van ons zullen zich hem herinne ren als een man, die altijd bereid was met raad en daad de mensen bij te staan. De begrafenis heeft inmiddels in alle stilte plaatsgevonden. In de kantine van onze brouwerij in Amsterdam zijn woensdag 27 maart boekenbonnen uitgereikt aan de winnaar van de wedstrijd van de namen van de zomerhuisjes bij Egmond a/d Hoef. De heer G. Dijst wist met zijn 3 namen te weten De Waker, De Gaper en De Sla per de overwinning op zijn naam te brengen. De heer H. A. Oostra (rechts) overhandigt (zie foto) de heer Dijst de boekenbonnen in het bijzijn van v.l.n.r.: de heren J. A. van Batum, P. G. Lierop, W. Grande en mej. M. de Bloeme. Tus sen de heer Oostra en mej. De Bloeme staat de heer N. Broekhuysen (nauwe lijks zichtbaar). Als gevolg van een verschil van mening tussen de Internationale Organisatie voor Beroepsrenners (de F.l.C.P.) en de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (K.N.W.U.) over de datum van de Amstel Gold Race 1968 is de K.N.W.U. genoodzaakt geweest haar goedkeuring aan het verrijden van de Amstel Gold Race op vrijdag 19 april aanstaande te onthouden. Op de internationale wieier- kalender komt in de gehele maand april geen geschikte datum voor het houden van onze profkoers meer voor. De directie van onze brouwerij meent even wel dat dit belangrijke wielerevenement voor Nederland hoe dan ook behouden dient te blijven. Getracht wordt derhalve om in samenwerking met de K.N.W.U. alsnog een andere datum voor de Amstel Gold Race te vinden. Waarschijnlijk zal deze in de maand mei liggen. Nieuw personeel v.l.n.r.: mej. Wentink, de heer Fortanier, mej. Leenders en mej. Hogedoorn. In dienst: Mej. R. J. M. Hagedoorn, Poviet K. Fortanier, Public Relations Mej. M. M. Wentink, Mech. Adm. C. Carrodeguas Pinon, Poviet J. Wesseling, Techn. Dienst Helmond J. Duda, Laboratorium Helmond Mej.M. van Lierop, Comm. afdeling Helmond M. van Knippenberg, Bottelarij Helmond Mej. A. C. E. Leenders, Techn. dienst Uit dienst: M. Bello Orro, Expeditie Mej. J. C. IJsendijk. Int. dienst W. J. J. Zout berg, Elektriciens A. Iglesias del Pilar, Bottelarij P. J. Nieuwendijk, Reklame Mevr. H. C. Bebelaar-Visser, Prod. II Mej. W. H. Drouen, Helmond Mevr. M. A. de Haas-Verschoor, Poviet Produkten L. E. Uytendaal, Thuisverbruik J. C. van Hal, Bedrijfslaboratorium J. Clement, Techn. Dienst Helmond Gehuwd: Mej. H. C. Visser (Prod. II) met de heer Bebelaar Vr. 5/4 - Bingo-Avond in de kantine - 8 uur Eerste tennisavond tennisvereniging Ma. 8/4 - Contactcentrum Bedrijfsleven-Onderwijs Bedrijfsschool herhalingen hr. Dams Clubavond biljartvereniging Contactcentrum Bedrijfsleven-Onderwijs wo. 10/4 - Contactcentrum Bedrijfsleven-Onderwijs Oefenavond Reddingsdienst Do. 11/4 - Contactcentrum Bedrijfsleven-Onderwijs v. n/„ Lfe,SVaardi8heidscursus in lokaal van hr- de Jong Vr. 12/4 - Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Ma. 15/4 Tweede Paasdag v!° W/t Oefenavond Algemene Hulpverleningsdienst vr. 19/4 - Clubavond klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Za. 20/4 - Visvereniging Altijd Beet - vissen op zee (Den Helder) 6

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 6