BINGO-avond Ideeën* AMSTEL Zoals wij reeds berichtten zal vrijdag avond 5 april in de kantine van onze brouwerij in Amsterdam wederom een bingo-avond worden gehouden. Om mee te kunnen spelen, moet U in het bezit zijn van vier bingo-kaarten, een regle ment en twee consumptiebonnen. Op iedere bingo-kaart kunnen meerdere prij zen gewonnen worden. Bingo-kaart 1, is de z.g. 'eetbingo', waarop fruitmanden, taarten, worsten etc. gewonnen kunnen worden. Bingo-kaart 2, draagt de naam 'restbingo' en heeft als prijzen drankjes en sigaretten. 'Prijzenbingo' is de naam van bingo-kaart 3, die o.a. barometers, klokken en driewielers als prijzen be schikbaar stelt. Tenslotte is er ook ge dacht aan een 'Ned. Bankbingo'. De prijs van een bingo-set bedraagt 2,50 en kan besteld worden bij de heren C. van As, A. A. Binnekade, G. Dijst, W. J. Eerman, B. J. Hollander, H. A. Joosse, H. M. van Kesteren, C. Meijer, W. N. Pijpers, G. Struiksma en H. de Vries. Deze bingo-sets zijn zo wel in het Nederlands als in het Spaans verkrijgbaar. Evenals bij de vorige bingo avond kan men een extra bingo-set be stellen voor een introduce(é). De Bingo commissie zal in totaal 500 bingo-sets verkopen. Worden deze sets niet ver kocht, dan zullen de prijzen in verhou ding minder worden. Het uit 15 leden bestaande W. S. dansorkest zal tussen de bingo's door muziek ten gehore brengen, waarop U een dansje zult kun nen maken. Gezien de grote opkomst bij de laatste bingo-avond wordt men ver zocht tijdig de kaarten te bestellen. El viernes 5 de abril a las ocho de la tarde, se celebrara en la cantina de la cervecerxa en Amsterdam una noche de loteria (bingo-avond). En caso que Ud quiera participar tiene que tener cuatro tarjetas 'bingo' numera- das de 1 a 4. Eastas asi como dos vales para consu- misiones, se pueden comprar al encar- gado de la cantina el Sr. Joosse. Las partidas 'bingo' se pueden obtener en espanol. Habra también la posibilidad de bailar entre los juegos. Se permite el llevar una introducida o un introducido. Para mejorar constitución de los colabo- radores de nuestra Cervecerxa, en los meses futuros se haran ensayos con tiempos de paseo obligatorios para grupos de nuestro personal. Por eso tienen que estar en posesión de una carta de condición y para la obtención de esta carta se debe llenar la formula de pedido adjunta. Las noticias ulteriores seran publicadas el la edicion siguiente del "Spongat". De Ideeën Vat Commissie heeft weder om een aantal ideeën beloond. De heer F. van Gelder (afd. onderhoud Botte larij) zag zijn idee (557) gehonoreerd met een bedrag groot 100,-. Het idee is eenvoudig en doeltreffend. Voor de kettingbanen op de bottelarij zijn vele tandwielkastjes, die ervoor zorgen dat de smering steeds goed gebeurt. Deze kastjes moeten regelmatig gecon troleerd worden of er nog voldoende olie inzit en of er geen water in gekomen is. Vooral dit laatste geeft veel schade en overlast. De heer van Gelder stelde voor zicht bare oliepeilglazen aan te brengen, opdat alles in een oogwenk gecontroleerd kan worden. De Technische Dienst vond dit idee zó effectief, dat reeds begonnen is met het aanbrengen van oliepeilglazen. Aanmoedigingspremies gingen voorts naar: de heer Vermeer (tapkelder): 20,- voor idee: 539; de heer Damen (Interne D.): 10,- voor idee: 554; de heer Bosch (Mach.werkpl.): 25,- voor idee: 529 en 530; de heer van Veen (Inkoop): ƒ15,- voor idee: 540. Afgewezen ideeën: 523, 524, 501, 502, H/517. Op de foto hierboven het moment, waarop adjunct-directeur ir. J. Boonen de beloning overhandigt aan de heer F. van Gelder. In het midden de heer F. Zijlstra, baas Onderhoudsdienst bottelarij. SOLICITUD para obtener una carta de condición (C.C.). El infrascrito: Departamento:No. tarjeta de identidad ruega que hasta nuevo aviso sea puesto en posesión de la(s) carta(s) de con dición A B H P A/Z Esta formula de pedido debe ser enviada al Departamento del Personal Oficina (No. de correo 39a), Fabrica (No. de correo 79), Poviet (no de correo 98a) o Helmond hasta el 25 de marzo inclusive. Le distribución se efectuara el lunes siguiente. Firma: hacer de negro la(s) casilla(s) deseadas. 5

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 5