55é! d'tk f Geen korfbal, in programma wel volleybal sportdag 1968 0 SPORTDAG O.A.S.E. 68 J. Schermelé Voor de sportdag O.A.S.E. 68 op zater dag 25 mei is het onderdeel korfbal ver vallen. De belangstelling hiervoor bleek tot nu toe te gering om tot een aantrek kelijke competitie te komen. In plaats van korfbal zal nu op hetzelfde veld (dus op een grasmat) volleybal gespeeld kunnen worden. Tijdens de indoor-sport- dag in december bleek voor volleybal wel veel belangstelling te bestaan. Bij voorkeur ziet de sportcommissie inschrij ving van complete teams, zo mogelijk per afdeling. Zij die zich voor volleybal willen in schrijven, dienen daartoe op de reeds uit gereikte formulieren het vakje korfbal door te strepen en daarvoor volleybal in de plaats te zetten. Heeft men het formulier reeds ingeleverd, dan is het zaak een nieuw formulier te halen bij de portiersdiensten en daarop opnieuw alle informaties te verstrekken. Dus ook de sporten vermelden, waarvoor men zich reeds heeft opgegeven. Van degenen, die zich voor korfbal hebben opgegeven wordt aangenomen, dat zij ook bij vol leybal mee zullen doen, tenzij zij de sportcommissie tijdig laten weten, dat dit niet het geval is. Om een ieder in de gelegenheid te stel len alsnog zich op te geven voor dit 40jaar bij ons in dienst Dinsdag 2 april zal de heer J. Schermelé, chef van de afdeling Documentatie, de dag herdenken, waarop hij 40 jaar ge leden in dienst trad van de Amstel Brouwerij. Ter gelegenheid hiervan zal de heer Schermelé op die dag in de Gijsbreghtkelder van onze brouwerij in Amsterdam worden gehuldigd. Deze bij eenkomst begint om half vijf. Ongetwij feld zullen velen van de gelegenheid gebruik willen maken om de jubilaris te feliciteren. nieuwe onderdeel van de sportdag en ook om anderen nog tijd te geven hun inschrijfformulieren in te zenden, is de sluitingsdatum verschoven naar vrijdag 29 maart. De Sportcommissie zal ervoor zorg dra gen, dat op de sportdag aan alle actieve deelnemers een lunch geserveerd wordt. Bij de deelnemerskaarten zullen daartoe bonnen worden uitgereikt. Voor de goede gang van zaken laat de Sportcommissie weten, dat zowel bij het uitstapje van de kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar naar de Efteling, als bij de behendigheidsspelen voor de klein tjes op het sportcomplex De Eendracht, voldoende leidsters aanwezig zullen zijn om op de kinderen te passen en één en ander in goede banen te leiden. De Sportcommissie roept echter nog enkele vrijwilligsters op om deze taak op zich te nemen. Voorts is het nog mogelijk om aan de organisatie van de sport evenementen zelf actief deel te nemen, door zitting te nemen in de Sportcom missie. La Comisión deportiva, que organiza un dia deportivo para el sabado 25 de mayo, anuncia que se prolonga el plazo para entregar los formularios de inscripción hasta el viernes 29 de marzo. En lugar del baloncesto se jugara balón- volea. Para los hijos de los participantes hay un programa especial. Para los pequeiios de 4 hasta 6 anos habra juegos de destreza en el campo deportivo. Para los jóvenes de 6 hasta 12 anos se organi- zara un viaje en autobus hacia el parque de ensueno "De Efteling". Para este viaje se tienen que matricularse y pagar Fl. Hol. 1,— para gastos de administra- ción. Informes puede darles el Sr. M. Eyck del Departamento Relaciones Pü- blicas (tel. 483). Ook de westzijde van het bottelarij gebouw in Amsterdam zal eind mei weer over een lift beschikken. De lift, die de zelfde afmetingen krijgt als die aan de oostzijde van de brouwerij, zal zowel personen als goederen gaan vervoeren. Het betreft hier hoofdzakelijk de lege emballage en het 'onregelmatige' goed. Op drukke tijden zal er iemand aanwezig zijn om de lift te bedienen. De lift wordt aangelegd door de firma OTIS uit Amsterdam. Loopbruggen voorlopig afgesloten (vervolg van pagina 1) Voor de reuzenkraan van de firma Stoof, die als één van de grootsten van Nederland bekend staat, was het plaatsen van de u-balken maar een peuleschil letje. In vertikale stand heeft de kraan namelijk een hefvermogen van 120 ton. De lengte van de arm was in dit geval echter maatgevend. In totaal heeft de kraan 2 hoofdliggers en 8 tussenliggers op hun plaats gebracht. Tussen deze constructie zullen betonijzers worden aangebracht, waaromheen straks de be kisting voor het te storten beton wordt aangebracht. De loopbrug tussen de Bottelarij en de Poviet moest voor deze uitbreiding ge deeltelijk worden gesloopt. Zij is voor het personeel niet meer toegankelijk. Aan de achterzijde van de bottelarij tweede etage, is op de plaats waar thans ge werkt wordt met boardplaten een af scherming gemaakt. Twee aldaar geves tigde kantoortjes zijn ontruimd. De uit breidingswerkzaamheden zullen geruime tijd in beslag nemen. Met ingang* van. maandag jl. is de loop brug van de brouwerij in Amsterdam, die het Hoofdgebouw met de Bottelarij tweede etage verbindt, voor ongeveer een maand afgesloten. De werkzaam heden houden verband met de uitbrei ding en vernieuwing van de bottelarij. Hoog boven het verkeer op de Maurits- kade in Amsterdam tilt een gigantische kraan de zware balken, die nodig zijn voor de uitbreiding van de bottelarij- vloer op de tweede etage van het vaten- gebouw.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 2