t SPORTDAG O.A.S.E. 68 Naar de Effteling 5 april: BINGO in Amsterdam Bieromzet van Antilliaanse Brouwerij sterk gestegen ONS leven in de brouwerij 1P- 55! De activiteiten rond de Sportdag O.A.S.E. 68, welke op zaterdag 25 mei in Amsterdam wordt gehouden, zijn in volle gang. Vorige week ontvingen de personeelsleden, die aan deze sportdag kunnen deelnemen, hun aanmeldings formulier. Uiterlijk 22 maart moeten deze ingevuld bij de Sportcommissie terug zijn. Voor de echtgenotes en echtge noten van ons personeel, die aan deze dag actief deel willen nemen, zijn aparte (groene) formulieren verkrijgbaar bij de portiersloges. Voor de kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar organiseert de Sportcommis sie een speciale attractie. Zij zullen op zaterdag 25 mei een reisje naar de Efte- ling in Kaatsheuvel kunnen maken. Dit geldt echter alleen voor de kinderen, waarvan de ouders actief aan de sport dag deelnemen. De reis wordt gemaakt per bus. Om organisatorische redenen wordt bij inschrijving één gulden gevraagd. Aan deelname zijn verder geen kosten ver bonden. De organisatie van deze jeugd reis is overgenomen door de Reisver- eniging Amstel Brouwerij. Speciale for mulieren zijn verkrijgbaar bij de por tiers. Inlevering ook uiterlijk vrijdag 22 maart. Voor de jeugd van 4 tot 6 jaar worden op het sportveld 'De Een dracht' behendigheidswedstrijden georga niseerd. De Sportcommissie roept voorts jonge ren van de brouwerij op om deel uit te gaan maken van deze commissie. Vooral in verband met de vele organisatorische werkzaamheden, verbonden aan de eerstkomende sportdag, zijn heel wat mensen nodig. Inlichtingen bij de heer Hoogvliet van de Loonadministratie. Vrijdagavond 5 april zal in de kantine van de brouwerij in Am sterdam wederom een bingo-avond worden gehouden. Ook op deze avond zullen er weer veel fraaie prijzen beschikbaar zijn. Wellicht kunt U nu reeds deze avond re serveren. Maandag 11 maart zul len op de publikatieborden hier over nadere inlichtingen worden verstrekt. Vr. Za. Ma. Di. Wo. Vr. Ma. Wo. Vr. 8/3 - Clubavond klaverjasvereniging 9/ 3 - Landelijke opleiding LOTUS Instructiemiddag kaderleden 11/3 - Bedrijfsschool het Brouwhuis Clubavond biljartvereniging 12/3 Lesavond Stadschauffeurs 13/3 - Oefenavond bedrijfsbrandweer 15/3 - Clubavond klaverjasvereniging 18/3 - Bedrijfsschool - Scheikunde 2 Clubavond biljartvereniging 20/3 - Oefenavond reddingsdienst 22/3 Clubavond klaverjasvereniging De bieromzet van de Antilliaanse Brou werij N.V. te Willemstad, Curasao (ge associeerd met onze brouwerij), is in het boekjaar, dat loopt van 1 oktober 1966 tot en met 30 september 1967, gestegen van 28.900 hl tot 36.800 hl. Deze stij-i ging is geheel toe te schrijven aan de binnenlandse omzet van Amstel Bier. Ook de binnenlandse omzet van Amstel Malta, een alcoholvrije moutdrank, nam toe, terwijl de export van dit produkt, door het verwerven van een nieuw af zet gebied, een aanzienlijke stijging ver toonde. Capaciteitsvergroting is noodzakelijk De afzet nadert thans de grens van de capaciteit van de Antilliaanse Brouwerij. Daar ook in het lopende boekjaar de stijgende tendens zich handhaaft, is een capaciteitsvergroting noodzakelijk. Dit zal onder meer gebeuren door uitbrei ding van de bedrijfsgebouwen en het plaatsen van aanvullende installaties. Hoewel de capaciteit van de bottelarij op peil is gehouden, valt te verwachten, dat binnen niet al te lange tijd een tweede bottelcolonne moet worden ge plaatst. Het uitbreidingsprogramma stelt de brouwerij in staat voor de komende jaren de biermarkt der Nederlandse Antillen ruimschoots te blijven voorzien. Aangezien per 30 september 1970 de vrijdom van winstbelasting voor de Antilliaanse Brouwerij zal eindigen, is het - volgens de directie - zaak, dat in de komende belastingvrije jaren de positie der onderneming wordt ver sterkt. Uit de resultaten over bovenver meld boekjaar is derhalve 200.000 Antil liaanse guldens gereserveerd. Voorge steld wordt om het dividend te ver hogen van 12,5 tot 15 procent. De wijze, waarop de directie en mede werkers van de Amstel Brouwerij op 31 januari afscheid van mij hebben ge nomenheeft mij diep getroffen. Nim mer had ik kunnen vermoeden, dat mij zoveel eerbetoon zou worden gebracht. Hiervoor wil ik iedereen oprecht dan ken, ook voor de vele goede wensen en fraaie cadeaux, die ik mocht ontvangen. Ook mijn echtgenote is U voor dit alles uiterst dankbaar. A. J. van Gijzen m ln dienst: A. Heykoop, Bierleidingmonteur H. J. G. Meisner, Bedrijfs- en Budgetadm. Mej. A. P. Kuperus, Export J. Klok, Techn. Dienst Uit dienst: Mej. C. J. C. Willekens, Poviet Mej. M. v. d. Werve, Poviet J. P. Schuurman, Thuisverbruik f f*3» Nieuwe personeelsleden: v.l.n.r. (boven) mej. A. D. Kuperus, H. J. G. Meisner, A. Heykoop en J. Klok. 6

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 6