„Gouden" schaatsploeg te gast in Gijsbreghtkelder „Sportieve" Amstel vertegenwoordiging Postkamer gesplitst Overzicht diverse spreekuren Zeven „sportieve" Amstel-meisjes zijn maandagmiddag ruim twee uur opgetrok ken met de leden van de Olympische dameséquipe, kort nadat deze van de zo succesvolle winterspelen in Grenoble in Nederland waren teruggekeerd. Dat ge beurde in de Gijsbreghtkelder, waar Carry Geijsen, Ans Schut, Stien Kaiser, Wil Burgmeijer en Elly van de Brom tussen half vijf en zeven uur onze gasten waren. Na de stormachtige ontvangst op Schiphol en de huldiging in het Amster damse stadhuis hadden de winnaressen van goud (twee maal), zilver en brons (twee maal) even gelegenheid om wat op verhaal te komen en hun ervaringen te vertellen aan ouders, familieleden en niet te vergeten de medewerksters van onze brouwerij. Tijdens een koud buffet werden zij toe gesproken door onze directeur, mr. J. M. Elink Schuurman, die vertelde, dat Am- stel als „sportieve brouwerij" steeds met belangstelling de verrichtingen van onze topsporters volgt. Hij memoreerde daar bij, dat Amstel zélf in haar gelederen nogal wat sportfiguren had en nog heeft, zoals oud-international Abe Lenstra, schaatser Rudie Liebrechts en de toe komstige captain van het Nederlands dameshockeyelftal Marijke Alsbach. ter wijl de heer Elink Shuurman zélf twee maal chef d'équipe was van het Neder lands hockeyteam tijdens de Olympische Spelen (Rome 1960 en Tokio 1964). Als beloning voor hun voortreffelijke prestaties op het ijs overhandigde mr. Elink Schuurman aan de vijf meisjes elk een tafeluurwerk in de vorm van een bierton, en een doos met Amstel-glazen. Voorts kregen zij de toezegging geduren de 1 jaar elke maand een doos blikbier thuis bezorgd te krijgen. De vader van Carry Geijsen (die in Amsterdam-oost woont) kreeg een tinnen bierpul met inscriptie. Na dit korte huldigingswoord werd de Amstel-vertegenwoordiging met de vijf Olympische schaatsters gefotografeerd. Deze vertegenwoordiging bestond uit de dames M. Alsbach (Directie-Secretariaat), A. M. van Hoeckel (Technische Dienst), C. A. F. van Reijsen (Pandenbeheer), die tevens de Sportcommissie vertegen woordigde, M. van de Wijngaard (O.C.D.), L. Veeling (Personeels Zaken), A. Kools-de Boer (Poviet) en F. Falken- hagen (Buitenlandse Projecten). AAA Siete empleadas deportistas de nuestra cerveceria pasaron el lunes por la tarde dos horas con las miembras del equipo que tuvieron tan gran éxito durante los juegos olimpicos en Grenoble. En la Bodega de Recepción nuestro director, el Sr. D. J. M. Elink Schuurman, dirijó la palabra a las ganadoras de las placas de oro, de plato y de bronce y a los demas miembros del equipo. En la foto- grafia encima pueden verles todos juntos. Voor het open haard-vuur in de Gijs breghtkelder v.l.n.r. de dames Falken- hagen, Burgmeijer, Van de Wijngaard, Schut, Alsbach, Geijsen, Van Hoeckel, Kaiser, Veeling, Van de Brom, Kools-de Boer en Van Reijsen. In het midden onze directeur mr. J. M. Elink Schuurman. De postkamer van de brouwerij in Am sterdam is dezer dagen verhuisd en bij die gelegenheid gesplitst in een afdeling inkomende poststukken en archief en een afdeling uitgaande poststukken. De inkomende post-afdeling is gevestigd op de parterre aan het eind van de gang tegenover de hoofdingang. Voor de uit gaande post-afdeling is een ruimte ge creëerd achter de portiersloge van het hoofdgebouw. Het nieuwe telefoonnum mer voor de afdeling inkomende post en archief is toestel 488. Voor de uit gaande postafdeling, welke ruimte men als bijnaam „De Kuil" heeft gegeven, is het toestelnummer 487. Nogmaals geven wij U de spreek uren van verschillende functiona rissen en instanties van ons be drijf in Amsterdam. Maatschappelijk Werkster mej. M. de Bloeme: elke donderdag van 12.00-13.00 uur. Tandarts Th. A. de Vries: dagelijks van 15.00-15.30 uur. Bedrijfsarts A. N. Pappie: dage lijks van 08.15-10.00 uur. Hoofd personeelszaken: elke vrij dag van 16.00-17.00 uur. Personeelszaken/ bedrijf, dagelijks rissen en instanties van ons bedrijf van 09.15-09.45 uur (voor rijdend personeel). Afdeling Loonadministratie: dage lijks van 12.00-13.00 uur en tevens op donderdag en vrijdag van 17.00 -17.15 uur. Kleine commissie O.R. (Kantine) elke dinsdag en donderdag van 12.00-13.00 uur en op woensdag van 09.15-09.45 uur voor rijdend personeel. Van deze spreekuren kan zonder nadere aankondiging gebruik wor den gemaakt, waarbij echter alleen toestemming van de directe chef nodig is, wanneer de spreekuren binnen de normale werktijd val len.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 3