Al Va Helmond vierde carnaval ONS leven in de brouwerij Agenda Gran dia deportiva Foto's in de kantine 40 jaar getrouwd minui ln dienst: N. Westendorp, Expeditie F. A. Buschmann, Bottelarij Mej. W. H. Drouen, I.C.A. Helmond A. P. M. Verdonschot, I.C.A. Helmond R. Mollet, Bedrijfs- en Budgetadm. Mevr. E. E. Postmus-Lavalette, Pers.zaken Mej. A. A. Weyrich, Poviet F. A. E. Cornelisse, Inkoop P. L. I. Spijker, Expeditie I. Bouzon Rivas, Gistkelder Uit dienst: Ch. H. van Wattingen, Inkoop Mej. M. E. J. Steensma, Statistiek N. Luttik, Bedrijfslab. G. I. Berg, Expeditie F. Reche Perez, Legkelder F. Bouma, (mil. dienst) Expeditie M. van Gorkom, Bedrijfslaboratorium Gehuwd: W. Koch (garage) met mej. T. A. C. Schenk Geboren: Joyce Wilhelmina Maria, d. v. h. echtp. Kliinnen-Onel (Mech. Adm.) Daphne, d. v. h. echtp. Dijkema-Visch (Techn. Dienst) Jolanda, d. v. h. echtp. Karbet-Damstra (Bottelarij) Elisabeth, d. v. h. echtp. Olivier-Bakker (Expeditie) Maria de los Reyes, d. v. h. echtp. Gon zalez Soriano-Nevado Garcia (Bott.) Theodora Annie, d. v. h. echtp. Marsman- Oostenhof (Exp.) Nieuw personeel v.l.n.r. op de bovenste rij, mevr. E. E. Postmus-Lavalette, mej. A. A. Weyrich; op de middelste rij, F. A. E. Cornelisse, R. Mollet en F. A Buschmann; op de onderste rij, J. Bouzon Rivas, P. L. J. Spijker en N. Westendorp. Vr. 9/2 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 10/2 - Landelijke opleiding LOTUS Instructiemiddag kaderleden Viering 20-jarig bestaan klaverjasvereniging Ma. 12/2 - Bedrijfsschool - test Schei- en Natuurkunde, Mechanica Clubavond biljartvereniging Di. 13/2 - Les 4 Stadschauffeurs Wo. 14/2 - Oefenavond Alg. Hulpverleningsdienst Herhaling EHIO les 6 Vr. 16/2 - Clubavond klaverjasvereniging Ma. 19/2 - Bedrijfsschool - dictee/rep. Nederlands Clubavond biljartvereniging Wo. 21/2 Oefenavond bedrijfsbrandweer Herhaling EHIO les 7 Vr. 23/2 - Clubavond klaverjasvereniging 111«miurnmmminiinnmiimmuun Zaterdag 3 februari heeft het personeel van de brouwerij in Helmond een voor proefje genomen op het grote carnaval. In de kantine van onze Brabantse vesti ging waren ruim 160 personeelsleden aanwezig, toen de voorzitter van de per soneelsvereniging, de heer R. Korporaal, de avond opende. Direct na het openings woord werd er gedanst op de muziek van het trio Rob Ampts, totdat Prins Carnaval, prins Leo 1, met zijn gevolg, bestaande uit leden van de beroeps brandweer Helmond, de kantine betra den. Een speciaal voor deze avond gecomponeerd Amstellied weerklonk, gevolgd door vele andere Carnavalsliede ren waaronder 'Mien' van Toon. Prins Carnaval moest dit gezang onderbreken om prijzen toe te kennen aan de best gekostumeerden. Champagne, rookwor sten en diverse wijnen werden uitgereikt aan de mensen met de meest originele en bonte drachten. Na de prijsuitreiking werd door een boerenkapel muziek ten gehore gebracht, waarop iedereen de dansvloer opzocht. Luidkeels zong ieder een mee en de kantine was één zwie rende, hossende massa, waarin Prins Carnaval met zijn gevolg, steeds weer de lachlust van iedereen opwekte. Het is een onvergetelijk carnaval geworden, dat ook volgend jaar zeer zeker het grote carnaval zal inleiden. El sabado 25 de mayo proximo se cele- brara otro gran dia deportiva del per sonal de nuestra empresa. Como deportes de campo estan progra- madas; futbol y atletismo, entre otros; eorrer, saltar: altlira y distancia, y jalar soga. Sugerimos que cada sección forma la mayor candidad posible de equipos para partieipar y mientras tanto a entre- narse. Desde el lunes 5 de febrero se venden unos panecillos de came, a razon de 35 centimos cada uno, en la cantina. In onze kantine in Amsterdam worden deze en komende week een aantal foto's tentoongesteld, welke medewerkers van onze brouwerij maakten in Amman, de hoofdstad van Jordanië. De foto's hebben betrekking op de aflevering van de kleding, die ons personeel ten be hoeve van de vluchtelingenaktie ,Amstel helpt' heeft bijeengebracht. Aansluitend zullen de foto's ook in Helmond in de kantine te zien zijn. Donderdag 15 februari hoopt de heer A. G. Tournier de dag te herdenken, waarop hij 40 jaar geleden in het huwe lijk trad. De heer Tournier, die 2 januari 1923 bij de Amstel Brouwerij in dienst kwam, ging op 31 januari 1967 als direc teur van de Drankenhandel Havehstad met pensioen. Wij wensen de heer en mevrouw Tournier een plezierige dag toe en nog vele jaren in goede gezond heid. 4

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4