Omstel Steunpilaar van de brouwerij Telex naar Helmond veel voordeliger Carnavalsplaten in personeelswinkel AMSTEL TV-SPOT Procuratiehouder A. «I. van Gijzen nam afscheid van 'Rotterdam' Op woensdag 31 januari heeft de heer A. J. van Gijzen op het Verkoopkantoor Rotterdam afscheid genomen van direc tie en personeel van de Amstel Brouwe rij. De heer Van Gijzen, die vanaf 1921 bij onze brouwerij werkzaam was, is met ingang van 1 februari met pensioen gegaan. Laatstelijk bekleed de hij de funktie van procuratie houder. Op de druk bezochte ochtend bijeenkomst werd de heer Van Gijzen toegesproken door onze directeur, de heer P. Kranenberg, de directeur van onze drankenhandel Havenstad, de heer H. J. Konijn en de heren P. Rijnbende en J. Koopmans. De heer P. Kranenberg, die namens de Raad van Bestuur sprak, memoreerde in zijn toespraak de Mei boom-affaire in Zeeuws-Vlaanderen, waarin de heer Van Gijzen een zeer groot aandeel had en waaraan wij onze goede positie in dit gebied nog steeds hebben te danken. Tevens belichtte de heer Kranenberg de watersnoodramp in 1953, waarbij de heer Van Gijzen veel werk verzette met het regelen van de vele schadegevallen. Onze directeur schetste de heer Van Gijzen als een loyale en sportieve werknemer, die onder verschillende directies zijn werk immer tot aller tevredenheid verrichtte. De heer Kranenberg noemde hem een steunpilaar, een van die mensen, die door hun totale inzet zo belangrijk zijn voor onze brou- Onze directeur, de heer P. Kranenberg, drukt de heer A. J. van Gijzen de hand. Rechts op de foto mevrouw Van Gijzen, in het midden de dochter van de heer Van Gijzen met haar man. couvert aan, dat onder het personeel was ingezameld. Mevrouw Van Gijzen kreeg een fraai boeket bloemen. Tot slot schetste de heer Van Gijzen zijn Amstel- loopbaan en dankte hierbij alle mede werkers voor de prettige samenwerking en de goede verstandhouding gedurende de 47 jaar, die hij bij onze brouwerij werkzaam was. 's Middags was er voor de vele relaties van de heer Van Gijzen een receptie in het Parkhotel in Rotter dam. welke zeer druk bezocht werd. Het bericht, dat wij in augustus publi ceerden over telexfobie, heeft eigenlijk alleen in september jl. het personeel van de brouwerij in Amsterdam aangespro ken. In deze maand namelijk, werden niet minder dan 120 telexberichten naar Helmond gestuurd. Dit was ten opzichte van de maand augustus 71 meer. Dit aantal liep echter snel terug. In oktober, november en december werden resp. 87, 82 en 64 berichten via de telex naar Helmond gezonden. Wij willen U er nogmaals aan herinneren, dat telexen met Helmond 25% voordeliger is dan telefoneren. Wij verzoeken U daarom meer gebruik te maken van telex en de telefoon alleen in het uiterste geval te gebruiken. Met ingang van vandaag zijn er in de personeelswinkel van de brouwerij in Amsterdam langspeelplaten (33 t) te koop, waarop door Johnny Hoes Carna valsliederen worden gezongen. De titels van deze platen zijn 'Biertopper Pot pourri' en 'Feest met dikke Leo'. Deze platen zijn zowel in mono als in stereo te verkrijgen en de hoezen ervan zijn in samenwerking met onze brouwerij tot stand gekomen. U zult hierop dan ook ruimschoots ons beeldmerk tegenkomen. De prijzen van de platen bedragen voor mono 7,00 en stereo slechts 8,60. In maart zal onze reclame-spot vier maal op televisie uitgezonden worden, te weten op 9 maart via het eerste net vóór het nieuws van acht uur, 16 maart via het tweede net na het nieuws van acht uur, 23 maart via het eerste net na het nieuws van zeven uur en tenslotte 30 maart via het eerste net na het nieuws van acht uur. In april zullen er geen Amsteluitzen- dingen op t.v. zijn. werij. Deze lovende toespraak werd door de heer Kranenberg besloten met ook mevrouw Van Gijzen hartelijk te dan ken, voor de steun die zij haar man bij zijn werkzaamheden altijd gaf. Ook de heer H. J. Konijn had niets dan compli menterende woorden en dankte de heer Van Gijzen voor de bijzonder goede sa menwerking in de afgelopen jaren. De heer Konijn overhandigde de heer Van Gijzen een doos met geselecteerde wijnen en een bedrag onder couvert. De heer P. Rijnbende sprak namens het personeel van de buitendienst en dankte de heer Van Gijzen in zijn toespraak voor de collegialiteit, die hij altijd in het werk toonde. Namens het Amstelpersoneel sprak de heer E. Koopmans, die ook met genoegdoening terug zag op de tijd, waarin hij en het personeel van de Dran kenhandel Havenstad als een team werk ten. De heer Koopmans bood de heer Van Gijzen eveneens een bedrag onder De heer H. J. Konijn, directeur van onze Drankenhandel Havenstad in Rot terdam, wenst de heer Van Gijzen alle voorspoed toe. 3

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 3