Sportdag Amsterdam op zaterdag 25 mei Namen zomerhuisjes Ir. H. Kluyver werd adjunct-directeur Amstel-équipe naar Vierdaagse? KLACHTEN? Zaterdag 25 mei zal in het sportpark 'De Eendracht' aan de Ruys de Beeren- brouckstraat voor het personeel van de brouwerij in Amsterdam een sportdag gehouden worden, die de naam O.A.S.E. '68 zal dragen. O.A.S.E. is de afkorting van Onderlinge Amstel Sport Evenemen ten en het bijstaand getal geeft het jaar aan, waarin de sportdag gehouden zal worden. In het sportpark 'De Eendracht' zullen wij die dag de beschikking heb ben over drie velden, 12 kleedruimten met douches en een kantine. Behalve voetbal en atletiek zal ook touwtrekken tot de sporten behoren, die deze dag beoefend kunnen worden. Het was helaas niet mogelijk om de beschikking te krij gen over tennisbanen, zodat deze tak van sport dit keer niet in het programma kan worden opgenomen. Behendigheidsspelen voor de kleintjes De sportcommissie hoopt van het perso neel nog suggesties te mogen ontvangen over andere sporten, die wellicht wel in het programma kunnen worden geplaatst. Het ligt in de bedoeling dat eerderge noemde sporten zo veel mogelijk afde- lingsgewijs' gespeeld worden. Suggesties kunnen worden opgegeven bij de sport commissie, bestaande uit: J. Hoogvliet (Loonadministratie), mej. M. Sanders (Povietkantoor), P. van Daalen (Afd. Kontrakten), F. Huyerman (Debiteuren administratie), mej. P. van Reysen (Afd. Pandenbeheer), mej. M. Smit (Hoofd boekhouding), mej. J. Enzlin (Dokumen- tatie), G. Agema (Gijsbreghtkelder), mej. A. Smit (Provietbedrijf), mej. A. Brons (Loonadministratie) en H. Fokker (Kle dingmagazijn). Voor de kinderen van ons personeel zullen op de sportdag behen digheidsspelen worden georganiseerd. De Sportcommissie Na onze oproep om namen uit te den ken voor de drie nieuwe zomerhuisjes in Egmond aan Zee zijn er heel wat suggesties binnengekomen. Voor wie zijn of haar gedachten hier nog niet over heeft laten gaan, bestaat er nog gelegenheid tot 15 februari. Inzendingen aan mej. M. de Bloeme, p/a Amstel Brouwerij N.V., Mauritskade 14, Am sterdam. Interne post nummer 31 A. Dinsdag 30 januari werd in Paramaribo de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders van de Surinaamse Brouwerij N.V. gehouden. Bij deze gelegenheid werd de heer A. Dumoleyn, die per 1 augustus van het vorig jaar zijn funktie als technisch directeur neer legde, tot lid van de Raad van Commis sarissen benoemd. Tot adjunct-directeur werd benoemd ir. H. Kluyver, die op 1 augustus als brouwmeester aan de Surinaamse Brou werij werd verbonden, nadat hij vele jaren in dezelfde funktie bij de Antil liaanse Brouwerij in Willemstad werk zaam is geweest. Omzetstijging van Surinaamse Brouwerij bedroeg 10,5 procent In het jaarverslag van de Surinaamse Brouwerij N.V. lezen we, dat in het boekjaar 1966/67, dat werd afgesloten op 1 oktober 1967, een stijging van de omzet met 10Yz procent tot 62.000 hec toliter heeft plaatsgevonden. De winst is genoteerd in Surinaamse guldens en bedraagt vóór aftrek van belastingen Sf. 984.601,21. Omdat de kostenstijging binnen redelijke grenzen kon worden ge houden, steeg de bedrijfswinst met 9 pro cent. In juli 1967 kwam de grote, nieuwe gecombineerde gist- en legerkelder ge reed. Deze werd op 15 juli in bedrijf gesteld door de heer A. Dumoleyn, die op dat moment nog tezamen met zijn broer, de heer P. Dumoleyn deel uit maakte van de directie van de Surinaam se Brouwerij N.V. vervolg van pagina 1 In de groep 16 jaar en ouder werd de inzending van Diana Roffel (17 jaar) uit Amsterdam bekroond. Zij maakte van gekleurd papier flesmotieven in tal van schakeringen met de Amstel-fles centraal. Zij geeft blijk van een goed gevoel voor compositie. Als prijs voor haar een boe kenbom Alle inzenders zeggen wij hartelijk dank voor het enthousiasme, waarmee zij op onze wedstrijdaankondiging hebben ge reageerd. We hopen hen een volgend maal weer bij de inzenders aan te tref fen. En el concurso de dibujos, pinturas, etc., cual fue anunciado en el Spongat de Navidad, han participado muchos hijos de nuestro personal, quienes presentaron muchas obras de arte muy bonitas. En al articulo en holandes se anuncian los nombres de los ganadores. Dos hijas del Interprete, Senor Eduardo Van Brunschot, ganaron un premio cada una. Una de ellas hice la muneca aqui mostrada. Het is de sportcommissie gebleken, dat bij het personeel van de brouwerij in Amsterdam interesse bestaat om de Amstel Brouwerij bij de komende Vier daagse van Nijmegen te vertegenwoor digen. De Vierdaagse zal in de laatste week van juli worden gehouden. Dege nen, die hiervoor belangstelling hebben, kunnen zich tot en met 16 februari op geven bij de leden van de Sportcom missie. Bij voldoende belangstelling zal de heer H. A. Hesse, die reeds vier maal aan de Vierdaagse heeft deelgeno men, t.z.t. geïnteresseerden kundig voor lichten over deze mars. KlaverJasvereniging viert 20-jarig bestaan De klaverjasvereniging van onze brouwe rij in Amsterdam zal haar 20-jarig be staan niet zonder meer voorbij laten gaan. Zaterdag 10 februari zal in de kantine in Amsterdam voor alle leden - met introducée - een feest worden georganiseerd, waaraan verschillende or kesten en artiesten zullen meewerken. Op deze feestavond zal de opbrengst van het klaverjastoernooi, dat enkele weken terug is gehouden, door onze directeur ir. R. van Marwijk Kooy, aan een af gevaardigde van de stichting 'Het Spas tische Kind' worden overhandigd. BEL INTERN TOESTEL 269 Het gebeurt nogal eens, dat mede werkers van ons bedrijf, wanneer zij in kontakt komen met mensen van buiten, opmerkzaam gemaakt worden op dingen, die niet hele maal voor honderd procent in orde zijn. Wanneer er aan onze neon reclames iets mankeert, kan men zich - zoals bekend - in verbin ding stellen met toestel 333 op de brouwerij in Amsterdam. Mochten er in het vervolg klachten zijn op ander terrein, dan kan men daarmee terecht bij de heer G. Ch. Nieuwendijk, toestel 269.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 2