Jubileumklaver jastoernooi Carnavalsfeest in Helmond Agenda Kegelclub Amstel Illllllllllllllllilllllfllllllllllll|||||ll|||||||||||||||!t||li|j|||]||||||||||||||||j|||||||||||||||||||||||||||||l||||||||||||||||||||||||||||llllllllllllllllfllllll,lllllll,jl„„l,llll, De personeelsvereniging van onze brou werij in Helmond zal op zaterdag 3 februari in de kantine aldaar prins Carnaval feestelijk ontvangen. Het is de bedoeling, dat iedereen hierbij een car navalesk tenue draagt. Alle beslomme ringen van het afgelopen jaar moeten deze avond opzij gezet worden, om op muziek van een boerenkapel én een trio naar hartelust en zonder rem te dansen. Het spreekt vanzelf, dat prins Carnaval met zijn gevolg deze avond op exclu sieve wijze zal opluisteren en ook dit jaar het 'vastenavondfeest' tot een on vergetelijk festijn zal maken. Het be stuur wenst ai haar leden veel plezier op deze veelbelovende avond. JiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiDininniningiiiiniininniiinnmnninnnnmnnnn^^ Vr. 26/ 1 - Clubavond klaverjasvereniging Ma. 29/1 - Bedrijfsschool - rekentest Clubavond biljartvereniging Di. 30/ 1 - Les 2 Stadschauffeurs Wo. 31/1 - Oefenavond bedrijfsbrandweer Herhaling E.H.I.O. les 4 Vr. 2/2 - Vergadering Reisvereniging AB Clubavond klaverjasvereniging Ma. 5/2 - Bedrijfsschool - test grondstoffen en mouterij Clubavond biljartvereniging Di. 6/2 - Les 3 Stadschauffeurs Wo. 7/2 - Oefenavond reddingsdienst Herhaling E.H.I.O. les 5 Vr. 9/2 Clubavond klaverjasvereniging Za. 10/2 Landelijke opleiding LOTUS Instructiemiddag kaderleden Vorige week zaterdag is in onze kantine in Amsterdam het grote klaverjastoer- nooi ten bate van 'Het Spastische Kind' afgesloten. Op drie achtereenvolgende zaterdagen, te weten 6, 13 en 20 januari, werd er door niet minder dan 750 deelnemers gespeeld. De stemming was vooral deze laatste dag opperbest, want naast de uit reiking van de vele prachtige prijzen, waaronder vijf bekers voor de eerst- aankomenden, werd er een grandioze tombola gehouden. De leiding daarvan was in handen van de voorzitter van de Amstel-klaverjasvereniging, de heer G. Dijst, die U op de foto hieronder aan het werk ziet. De opbrengst van dit monstertoernooi zal op zaterdag 10 februari worden overgedragen aan de afdeling Amster dam van 'Het Spastische Kind'. Op dezelfde dag zal het 20 jaar geleden zijn, dat de klaverjasvereniging Amstel Brou werij werd opgericht, hetgeen tevens tot een aantal feestelijkheden aanleiding zal geven. Aan het eind van het toernooi werden de prijzen uitgereikt door de heer G. Struiksma. De prijswinnaars waren ach tereenvolgens: 1. Krommert A., 2. Wil lem Barends, 3. Rath en Doodeheefver, 4. Shell, 5. Friendship A., 6. Energie, 7. VARA, 8. Friendship B., 9. Krom mert B., 10. T.B.S. Sinds januari 1967 heeft de Amstel Brouwerij in Helmond ook een eigen kegelclub. Deze 'Kegelclub Amstel' is aangesloten bij de Helmondse Kegel bond. Aan alle wedstrijden, die de Hel mondse Kegelbond (H.K.B.) organiseert, neemt de 'Kegelclub Amstel' deel. Zeer binnenkort zal onze kegelclub 2 kegel ballen aanschaffen, om in de toekomst nog beter hout te kunnen gooien. Zondag 7 januari werd in Helmond de eerste kegelwedstrijd in het nieuwe jaar gespeeld. De heer Valkenaars wist de derde plaats te behalen voor de hoogste korpsworp na een felle strijd met leden van andere Helmondse kegelclubs. Onze kegelclub, wier naam gekoppeld wordt aan die van de Amstel Brouwerij, hoopt in de toekomst meer leden en donateurs te mogen inschrijven.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4