ONS leven in de brouwerij Agenda Reis vereniging hield feestavond miiiiiiiiiiiiiniiiiiiinimniiii Vr. 12/1 - Za. 13/1 - Ma. 15/1 - Wo. 17/1 - Vr. 19/1 - Za. 20/1 - Ma. 22/1 - Di. 23/1 - Wo. 24/1 - Vr. 26/1 - Clubavond klaverjasvereniging Sportdag Amstel Brouwerij Tweede toernooidag - klaverjasafdeling Instructiemiddag kaderleden Bedrijfsschool - Nederlands 3 Clubavond biljartvereniging Oefenavond reddingsdienst Contactavond voetbalvereniging Clubavond klaverjasvereniging Slottoernooi - klaverjasafdeling Bedrijfsschool - Hygiëne Clubavond biljartvereniging Les 1 Stadschauffeurs Oefenavond Algemene Hulpverleningsdienst Clubavond klaverjasvereniging Zaterdag 16 december vierde de reis- vereniging van de Amstel Brouwerij in Amsterdam haar jaarlijks 'december- feest'. Sint Nicolaas had zelfs voor deze avond zijn terugreis naar Spanje uitge steld, terwijl de Kerstman, eerder dan andere jaren in het land, ook van de partij was. Na het openingswoord van de voorzitter werden door Sint en Piet, cadeautjes uitgereikt, wat er al snel de stemming in bracht. De conferencier, de heer Van Kesteren, verluchtigde deze avond tot veler plezier en een accordeonist zorgde voor de muzikale begeleiding. Het klapstuk van de avond kwam om 11 uur, toen ieder lid van de R.V.A.B. een half gebraden kuiken, een banketstaaf en een fles wijn van de Kerstman kreeg. De avond werd om streeks een uur besloten. Wij willen het bestuur, de accordeonist en de heren die er voor zorgden, dat ook de inwendige mens aan zijn trekken kwam hartelijk danken voor deze onvergetelijke avond. P. F. Theunis Voor de grote belangstelling en de vele prachtige cadeaux, die ik mocht ont vangen tijdens mijn verblijf in het Bur gerziekenhuis, wil ik gaarne mijn op rechte dank betuigen. Tevens maak ik van deze gelegenheid gebruik, om bij het beëindigen van mijn contrölewerk voor de bedrijfs-geneeskundige dienst van de Amstel Brouwerij, U allen het beste en een goede gezondheid toe te wensen. L. van Olst De heer P. J. Scheltes, die in januari 1963 met pensioen ging, hoopt op 24 januari de dag te herdenken, waarop hij 40 jaar geleden in het huwelijk trad. Wij wensen de heer Scheltes en zijn vrouw een gelukkige dag toe en nog vele jaren in een goede gezondheid. Hierbij wil ik, mede namens mijn echt genote, de directie, superieuren en alle medewerkers hartelijk danken, voor de cadeaux en de vele goede wensen, die ik bij mijn afscheid van de brouwerij en mijn 65e verjaardag mocht ontvangen. M. V. L. Offermans Het nieuwe personeel gefotografeerd in de kantine. V.l.n.r. de heren G. Douwes, A. W. Kroner, A. J. A. Aarts en de dames R. M. Th. Sanders en J. Bismeyer. In dienst: Mej. J. Bismeyer, Public Relations A. W. Kroner, O.C.D. H. Mustamu, Mouterij A. J. A. Aarts, Loonadministraite G. Douwes, Bottelarij/Kartonnage Mej. O. van Leeuwen, Bedrijfslab. Mej. R. M. Th. Sanders, Pers. Zaken Uit dienst: J. M. Gonzalez, Gistkelder Mej. P. A. M. Klunne, Public Relations I. R. Lobeto Alvarez, Bottelarij Mej. H. van IJssel, Telefooncentrale J. A. Martin Felgueres, Legkelder R. A. Mulder, Reklame F. Paredes Ros, Bottelarij Mej. M. J. Simon, Filiaal Heerlen J. Parra Torrente, Bottelarij J. A. P. C. Smijers, Export C. L. de Koster, Expeditie J. Morales Parra, Bottelarij Jhr. L. E. R. G. Wittert van Hoogland, Public Relations A. Nunez Ibanez, Poviet Mevr. J. M. Fey-Maters, Poviet A. G. Bango Gonzalez, Bottelarij G. Gaspersz, Hoofdboekhouding A. M. W. v. d. Poel, Vatenspoelplaats R. L. van Lente, Bedr.- en Budgetadm. Mej. H. A. v. Wielen, Interne Dienst Mej. T. Nieuwenweg, Pers. Zaken J. J. Kemperman, Bottelarij H. M. Swinkels, Helmond B. Huis, Machinewerkplaats Mevr. R. E. G. Landsaat, Leningenadm. A. Ares Rio, Bottelarij H. van Wijnen. Thuisverbruik Geboren: Christine Maria, d.v.h. echtp. Smit-Mole naar (Produktie I) Lucia, d.v.h. echtp. Rijkers-Van Zuylen (Smederij) Joost, z.v.h. echtp. Rek-Kivit (Thuisver bruik) Mario, z.v.h. echtp. Garcia Gil-Rojo Amate (Bottelarij) Julia Charlotte, d.v.h. echtp. Vleeming- Flach (Export) Benita Rolinda, d.v.h. echtp. Pesman-Van Bodegom (Research Lab.) Gerardus, z.v.h. echtp. Janssen-Nijhuis Gehuwd: Mej. V. Montes da Silva (Interne Dienst) met M. Martines Mendez R. J. de Vries (Mag. Technische Dienst) met M. S. Arcanjo Mej. M. A. Verschoor met de heer W. de Haas (Poviet) Overleden: J. A. Obbes, Bottelarij Mej. D. van Leeu- H. Mustamu, wen, Bedrijfslabo- Mouterij ratorium 6

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 6