Geslaagde Kerstavond Klaver ja sver en iging JOOP OBBES Getuigschriften voor jubilarissen Vrijdag 22 december j.l. heeft de klaver- jasvereniging haar jaarlijkse 'kerstavond' gehouden. Aanvankelijk was het de be doeling om 16 partijen te spelen, doch door het snelle verloop werden het 26 partijen. Ieder clublid kreeg na afloop van het bestuur een kerstpakket, dat uit wild, drank of vlees bestond. Naast het klaverjassen werd er ook gedanst, tot dat de voorzitter de heer G. Dijst de avond besloot met te zeggen, dat nieuwe leden van harte welkom zijn. Tevens schonk hij aandacht aan het 20-jarig be staan van de klaverjasvereniging op 10 februari van dit jaar. Ook dit keer was het een onvergetelijke avond. Ph. Hebink IN MEMORIAM Eerste kerstdag is onze medewerker, de heer Joop Obbes, tot onze grote ontsteltenis heengegaan. In de jaren die hij aan het machinepark van de bottelarij gewerkt heeft is hij opgevallen door zijn vakmanschap en de rustige, wel doordachte kijk, welke hij had op de vele problemen, die zich daar voordoen. Door zijn serieuze taakopvatting was hij voor zijn superieuren een man aan wie zijn taak zonder meer kon worden overgelaten. Als voorman was hij door zijn grote ervaring een vraagbaak voor zijn collega's, altijd bereid tot helpen. Hij heeft mede door zijn rustige natuur, velen uit zijn omgeving tot vriend gemaakt, getuige de grote belangstelling bij zijn begrafenis. Wij zullen hem nog zeer lange tijd in onze gedachten hebben. Moge dit alles een steun zijn voor zijn echtgenote. Dat hij ruste in vrede. H. A. Oostra Mr. P. Plantenga feliciteert de heer P. van Ling. Vijfentwintig jaar in onze dienst waren mej. G. F. van der Meer, Poviet Pro ducten N.V., en de heren: C. van As, Smederij; M. Bakker, Service-monteur; W. G. Breyaen, Legerkelder; G. W. A. Dokters, Expeditie; C. H. Fransen, La boratorium; J. Goverts, Smederij; J. B. Janssens, Bottelarij; E. J. A. van Kan, Documentatie; C. H. Kenter, Legerkel der; P. van Ling, Smederij; H. J. A. M. van Meerendonk, N.V. Drankenhandel 'Havenstad'; W. Meur, Bottelarij; Drs. A. Miedema, Adjunct-directeur; B. Rof fel, Loonadministratie. Na de pauze was er een felicitatieshow, waaraan o.a. André Meurs en Bueno de Mesquita meewerkten. Op de foto's ziet U enkele van de Amsteljubilarissen, die deze 'feestelijke vergadering' niet voor bij lieten gaan. (vervolg pagina 1) projectiel kwam niet van buiten maar was afkomstig van de eigen groep. De avonturier bracht immers met zijn idee de veiligheid van de groep in gevaar! Vandaar dit waarschuwingsschot. Onge lofelijk? Neen, een ware historie anno 1967. Gelukkig maar dat er altijd mensen blij ven die het avontuur zoeken! Attendens De Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel heeft op woens dagavond 20 december in het Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam, getuig schriften uitgereikt aan tal van jubila rissen van Amsterdamse bedrijven. In zijn openingswoord sprak de voorzitter van het Departement Amsterdam, mr. P. Plantenga, die o.m. president-com missaris is van onze brouwerij, zijn vreugde uit over de zeer grote opkomst der jubilarissen. Hij schetste de beteke nis en het doel van de Maatschappij Van links naar rechts ziet U drs. R. Hoegen, mr. P. Plantenga, die zojuist de heer J. Goverts (midden) het getuig schrift overhandigd heeft. Rechts de heer J. B. Janssens. voor Nijverheid en Handel, die in 1777 werd opgericht. De heer Plantenga noemde ook enkele van de economische en sociale activi teiten van de 'Maatschappij' in de afge lopen 190 jaar. In het bijzonder besprak hij de plaats van de arbeider, die de heer Plantenga dan ook tijdens deze feestelijke bijeenkomst wilde eren. Na de toespraak werden de jubilarissen, die in 1967 resp. 50, 40, 25 of HVi jaar in hetzelfde bedrijf werkzaam waren, naar het podium geroepen, waar de heer Plantenga de getuigschriften overhan digde. Onder de aanwezige jubilarissen bevon den zich ook een aantal van onze brou werij. Veertig jaar bij ons bedrijf waren de heren: M. van den Berg, Dranken handels; J. W. Sonneborn, Expeditie; J. G. van Vrede, Reklame.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4