Ruim 150 deelnemers aan Amsf el-sport wedstrijden IN HELMOND Door verhoging van de omzetbelasting zijn de hierprijzen per 1 januari j.l. ge stegen. Dit heeft tot gevolg, dat ook de prijs, die ons personeel voor de bonnen dient te betalen, omhoog gaat. Voor een krat (45 cl.) pils betaalt men sinds 1 januari 7,50; een krat (30 cl.) pils kost 5,50; een krat (45 cl.) oudbruin 7,25 en een krat (30 cl.) oudbruin 5,-. De prijs voor een doos blikbier (indien voorradig) bedraagt in de perso- neelswinkel voortaan 5,-. Onze maatschappelijk werkster, mejuf frouw M. de Bloeme, heeft op de brou werij in Amsterdam met ingang van 2 januari uitsluitend spreekuur op elke donderdag van 12.00-13.00 uur in de spreekkamer van de afdeling Personeels Zaken Bedrijf. Buiten deze uren is zij dagelijks tele fonisch te bereiken voor het maken van een afspraak (telefoon 264 - oproep systeem 256). In Helmond zal zij, tenzij anders ver meld, eens in de 14 dagen op dinsdag aanwezig zijn. Wij willen U er nog even aan herinne ren, dat de werkstukken van de teken schilder- en collagewedstrijd uiterlijk maandag 15 januari ingeleverd dienen te zijn. De bedrijfsleider van onze vestiging in Helmond, ir. J. Drost, sprak in de kan tine aldaar omstreeks elf uur namens de Raad van Bestuur, het voltallige perso neel toe. De heer Drost las bij die ge legenheid de toespraak van de heer E. J. Egberts voor, en sprak daarnaast met vreugde over de gunstige bedrijfs resultaten van de brouwerij in Helmond. Hij toonde een grafiek, waarop de steeds stijgende bierproduktie van de jaren 1965, 1966 en 1967 was uitge beeld. Aansluitend op de nieuwjaars rede werd de lunch gebruikt, waarbij koffie en bier geserveerd werd. Zaterdag 13 januari zal in de sporthal van de Vrije Universiteit in Buitenvel- dert, de Amstel (zaal)sportdag 's mor gens om 10 uur beginnen. Tot 6 uur 's middags zullen ongeveer 150 deel nemers de sporten zaalvoetbal, basket bal, volleybal en tafeltennis naar harte lust kunnen beoefenen. In iedere tak van sport zullen 12 voorwedstrijden ge speeld worden, waarna het 'poulen' kan beginnen. De jury zal bestaan uit leden van de sportcommissie. Door tijdgebrek was het helaas niet mogelijk om andere sporten in het programma op te nemen. Bij de sporthal is een kantine, waar men de consumptiebonnen, die bij de infor matietafel verkrijgbaar zijn, kan inwis selen. In de kantine bestaat tevens de mogelijkheid om tegen redelijke prijzen een lunch te gebruiken. Het eten en drinken is uitsluitend toegestaan in de kantine. De sporthal der Vrije Universi teit staat op de grens van Buitenveldert en Amstelveen, nabij de Pieter van Foreestkliniek en is te bereiken met bus 26 (Leidseplein) en bus 8 (Amstelsta- tion), halte Pieter van Foreestkliniek. Speciale bus haait deelnemers op Een speciale Amstelbus zal door Am sterdam rijden om op bepaalde punten te stoppen en deelnemers naar de Vrije Universiteit te brengen. De bus vertrekt om 9 uur vanaf de Burg. de Vlugt- laan/Burg. Fockstraat naar de krui sing de Clercqstraat/Bilderdijkstraat. Hier vertrekt de bus om 09.10 u. naar de achterzijde van het Centraal Station, om 09.20 u. naar de Amstel Brouwerij te rijden. Van de Amstel Brouwerij 09.30 u.) naar het Amstel Station, waar de bus om 09.40 u. vertrekt naar het Olympisch Stadion. Hier ver trekt de bus 09.50 u. om 10.00 bij Vrijdag 15 december werd in het Cen traal Museum in Utrecht de tentoonstel ling geopend van het werk van Joep Nicolas als glazenier. Op deze tentoon stelling bevindt zich ook een gedeelte van het raam van de heer Nicolas, dat in de hal van ons hoofdgebouw in Am sterdam is aangebracht. Een afbeelding in kleur van het gehele raam staat op de voorpagina van de fraaie catalogus. De tentoonstelling duurt tot en met 3 maart. Het werk van Joep Nicolas als schilder wordt tot en met 21 januari ge ëxposeerd in het gebouw van de Rijks academie voor Beeldende Kunsten aan de Stadhouderskade 86 in Amsterdam. Een bezoek aan beide tentoonstellingen is beslist de moeite waard. de Vrije Universiteit aan te komen. Na afloop zal deze bus in omgekeerde volg orde weer op de diverse punten stoppen. Zij, die met een auto komen, worden verzocht deze te parkeren op het par keerterrein van de Vrije Universiteit. Dus niet op het studentencentrum. Dit parkeerterrein grenst aan de sporthal. Ter verduidelijking zullen op de mede delingsborden in het bedrijf, platte gronden worden gehangen, om de sport hal zonder omwegen te kunnen berei ken. De Sportcommissie Veiligheidscommissie Een belangrijk streven van de Veilig heidscommissie is het kweken van de veiligheidsgedachte bij iedereen in ons bedrijf, en het opheffen van onveilige situaties. Om dit te intensiveren zullen de leden van de Veiligheidscommissie voortaan slechts 1 jaar in deze commis sie zitting hebben. De ex-leden zullen immers een middelpunt voor de veilig heid binnen hun afdeling blijven. Per 6 december zijn de heren Pijnen burg (Kwal. contr.) en Valkenburg (Techn. Dienst) afgetreden. Ook op deze plaats willen wij hen gaarne bedanken voor het verrichte werk. De nieuwe leden zijn de heren W. J. de Grouw (Brouwhuis), T. Bulte (Elec. Dienst) en P. Smit (Expeditie). De Veiligheidscommissie bestaat voor taan uit de heren ir. A. de Boer, voor zitter (Techn. Dienst), K. P. Dijkema, secretaris (Techn. Dienst) en de eerder genoemde nieuwe leden. Gaarne verzoeken wij U met één van bovengenoemde personen contact op te nemen, wanneer U situaties tegen komt, die een gevaar voor de veiligheid be tekenen. 3

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 3