Ifisita de San Nico/aas VEILIG 1968 Premies en loongrenzen «JUBILEUMCOMMISSIE AMSTERDAM (vervolg van pagina 7) het groot-brouwers-koor te dirigeren. Hij bracht het er echter beter af dan het koor, dat op zijn 'vier maten vooraf' maar nauwelijks inging. Tot slot de heer Veldkamp, die de (computer)stuurgroep vertegenwoordigde. Omdat Sint Nico- laas vreesde, dat er de komende tijd nog wel eens van richting veranderd zou moeten worden, had hij een klein stuur- tje meegebracht, om beter in de baan te blijven. Voor mejuffrouw Van Hoeckel waren het zwart op haar wang en de zwarte Amstel-man maar een veeg teken. Vanzelfsprekend werden er nog veel meer medewerkers bij de Sint geroepen, maar uit het bovenstaande blijkt wel, dat het die middag in de kantine gezel lig toeging. Wellicht is het een aanlei ding voor hen, die nu verstek lieten gaan, volgend jaar wel van de partij te zijn. De heer Vermeer kon de zaal maar moeilijk mee krijgen. El martes 5 de diciembre fuimos hon- rados con la visita de San Nicolaas. Muchos de los nuestros fueron llama- dos donde ed buen Obispo, entre ellos tres espanoles quienes tenian que cen- tar una canción. Han sido; Fernando Bravo Gonzales, Santiago Gonzalez Rodriguez y Ricardo Cano Richarte, este ultimo, tuve que bailar un baile espanol. En la foto pode- mos observar que lo hice bastante bien. De heer Veldkamp stuurt recht op ,de man en z'n bier' af. Zoals bekend, is er in ons bedrijf in Amsterdam sinds een aantal jaren een jubileumcommissie werkzaam. Haar acitiviteiten bleven tot dusver beperkt tot jubilea en andere gedenkwaardige gebeurtenissen van de leden in de brou werij Nu het personeel op maandsalaris even eens voor het merendeel lid is geworden, zullen haar activiteiten zich over een wat groter gebied gaan uitstrekken. In overleg met de beide commissies uit de Ondernemingsraad is daarom besloten een jubileumcommissie te vormen, be staande uit 4 leden. In de Ondernemingsraadvergadering van 11 december zijn de volgende heren tot lid van de jubileumcommissie benoemd: M. Brouwer (Timmerwinkel), C. H. Fransen (Laboratorium), H. M. van Resteren (Machinewerkplaats) en A. W. F. Kroon (Operating Consulting Divi sion). Er zal een reglement worden opge maakt, waarvan aan elk lid te zijner tijd een exemplaar zal worden toegezonden. Zoals de naam reeds aanduidt, is het voornaamste doel van dit fonds de leden ter gelegenheid van hun jubilea een kleine attentie te bewijzen, hetzij in de vorm van een geschenk, hetzij geld. Daarnaast zal de commissie aandacht besteden aan degenen, die langdurig aan het ziekbed gekluisterd zijn. Kortom, de commissie stelt zich voor een bijdrage te leveren tot al die activi teiten, welke erop gericht zijn de onder linge band te verstevigen. Een neventaak, doch van tijdelijke aard, waarmee de commissie zich zal belasten, is die met betrekking tot het geschenk van het personeel aan de directie bij gelegenheid van de viering van het 100-jarig bestaan van onze brouwerij in 1970. Uiteraard zal bij alle werkzaamheden Wijzigingen premiepercentages en loongrenzen per 1 januari 1968. Voor de werknemers zijn de na volgende wijzigingen van belang: A.O.W.-premiegrens verhoogd van 14.050,- tot 15.350,-. Premie van 8,8% op 9%. Ziekenfondswet: loongrens ver hoogd van 12.400,- tot 13.200,-, premiegrens van 38,40 tot 43,- per dag, premie werknemersaandeel van 3,4% op 3,6%. nauw contact worden onderhouden met de afdeling Personeelszaken en de Ondernemingsraad. Mocht het voorgaande U tot vragen of opmerkingen aanleiding geven, dan zul len bovengenoemde heren U gaarne aanhoren en zo mogelijk van antwoord dienen. De Jubileumcommissie Bij gelegenheid van Kerstmis en Nieuw jaar wensen bestuur en leden van de verschillende personeelsverenigingen hun collega's en alle medewerkers van de brouwerij plezierige feestdagen en een voorspoedig 1968. De B.Z.B. (Bedrijfs zelfbescherming) doet de wensen verge zeld gaan van een paar nuttige wenken. Dit zijn ze: Laat uw kerstboom geen brandboom zijn: zet de boom in wat water of voch tige aarde; zet de kaarsjes recht in de boom; gebruik in geval van nood geen water om brandende kerstbomendie elektrisch verlicht zijn, te blussen; laat de kinderen nooit met de boom alleen. Wees niet overmoedig bij het afsteken van vuurwerk. Doe vooral voorzichtig met het afsteken van rotjes en ander explosief spul. Houd in deze wintermaanden rekening met slechte weersomstandigheden. Rijd bij regen, sneeuw, hagel, ijzel en mist vooral niet te hard. Ga op tijd van huis en controleer regelmatig uw banden en autoremmen. Zorg ervoor dat 1968 een in alle op zichten veilig jaar wordt. 8

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 8