Wedstrijd voor kinderen van onze medewerkers Creatief bezig zijn rond Kerstmis en Nieuwjaar 6 Een niet alledaags onderwerp in Het Spongat. En ook niet speciaal bedoeld voor onze medewerkers. Nee, ditmaal een stukje speciaal voor de kinderen van ons personeel. Voor de jeugd, die wij uitnodigen mee te doen aan een grote wedstrijd. Een wedstrijd in 'creatief bezig zijn' in de ruimste zin van het woord. Een wedstrijd, waaraan alle kin deren van onze medewerkers in Neder land en België kunnen deelnemen. Een wedstrijd voor groot en klein, met ge lijke kansen op aantrekkelijke prijzen. Die prijzen zijn onder meer gezelschaps spellen, teken- en schildermateriaal, pla ten- en boekenbonnen. Duizend-en-een mogelijkheden De opgave is héél eenvoudig: maak een tekening of een schilderstuk, een klein plastiek of een collage. In de keuze van het materiaal en in de keuze van het onderwerp ben je geheel vrij Er zijn duizend-en-één mogelijkheden, maar we kunnen ons voorstellen, dat je niet direct weet, wat er zoal te maken is. Daarom een paar suggesties. Denk eens aan kerstmis en nieuwjaar, aan het ge beuren op zichzelf of aan een belevenis, die je in die dagen hebt. Denk eens aan de winter, aan ijspret en schaatsenrijden. Denk eens aan de stad, de straat waarin je woont. Of aan de brouwerij, het bier, de Amstel-reclame. Onderwerpen ge noeg. En ook is er een overvloed aan technie ken, aan mogelijkheden om je ideeën te verwerken. Vooreerst natuurlijk teken en kleurpotloden, maar ook krijtjes, waterverf, olieverf, houtskool (wel fixe ren). Daarnaast voor de collages dat is een vorm van plakwerk - karton, papier in alle kleuren, behangselpapier, knipsels uit kranten en geïllustreerde tijdschriften, oude foto's, lapjes, lint, stukjes draad, blokjes hout, lucifers en natuurlijk een fikse hoeveelheid lijm om alles aan elkaar te zetten. Laat je fanta sie maar eens even gaan. Overal in huis zul je wel iets vinden, dat te verwerken is. Maar let er wel op, dat de dingen, die je gaat maken, naar alle kanten niet groter mogen zijn dan 50 centimeter. Dat geldt natuurlijk niet voor tekenin gen en schilderstukken. Die zijn niet direct aan afmetingen gebonden, hoe wel we ze natuurlijk wel moeten kunnen ophangen. Want aan de wedstrijd zijn niet alleen prachtige prijzen verbonden ook zullen de werkstukken worden tentoongesteld. Eerst in de kantine in Amsterdam, daar na in de kantine in Helmond. Boven dien zullen enkele van de bekroonde werkstukken worden gepubliceerd in Het Spongat en, als ze heel aantrekke lijk zijn, in Amstel Proost. Doe daarom extra goed je best om er iets fijns van te maken. Gelijke kansen Om iedereen zoveel mogelijk gelijke kansen te geven, hebben we een aantal leeftijdsgroepen ingesteld. De eerste loopt tot 6 jaar; de tweede van 6 tot 9 jaar, de derde van 9 tot 12 jaar, de vierde van 12 tot 16 jaar en de vijfde De 8-jarige Rina van der Weel, dochter van de beheerster van onze personeels- winkel, tussen de vele teken-, schilder en plakattributen. van 16 jaar en ouder. Het is zaak dat op de achterzijde van elk werkstuk, naam, adres en leeftijd van de maker (maakster) worden vermeld. De werkstukken dienen uiterlijk maan dag 15 januari ingeleverd te zijn. Voor Amsterdam kan dit bij de afdeling Public Relations, hoofdgebouw (2e etage); voor Helmond bij de afdeling Personeels Zaken. Werkstukken, die per post worden ingezonden, moeten wor den gericht aan de Amstel Brouwerij N.V., afdeling Public Relations, Mau- ritskade 14, Amsterdam. Een deskundige jury zal alle inzendingen beoordelen en in onderling overleg de prijzen toekennen. Con ocasión de las Fiestas de Navidad y de Ano Nuevo, se ha organizada una competencia de dibujos y pinturas para los hijos de nuestro personal. Todos los hijos de nuestro personal pueden parti- cipar, puede ser una pintura o un dibujo de cualquier cosa, no hay objeto espe cial aunque si estamos pensado en algo relacionado con, por ejemplo, las fies tas de Navidad y Ano Nuevo, el in- vierno en Holanda, la ciudad o el barrio donde uno vive, o tal vez para-los hijos de nuestros Espanoles algun dibujo o pintura de Espana. Las obras infantiles seran exhibidos en las cantinas de Am sterdam y de Helmond, y deben ser entregados - provistos del nombre y de la edad antes del 15 de enero en el Depto. de Relaciones Publicas en la Oficina Principal o donde el senor Eduardo J. van Brunschot en el Depto. de Personal. Para los participantes gana- dores hay muchos y buenos premios como son; libros de dibuje, cajas de pintura, discos musicales, y juegos in fantiles. ANIMA A SUS HIJOS A PARTICIPAR. In de personeelswinkel zijn thans Am- steldassen verkrijgbaar in twee nieuwe uitvoeringen, te weten marineblauw met goud embleem en flessegroen met goud embleem. Ten behoeve van ons perso neel is er een speciale, gereduceerde prijs, die neerkomt op 3,50 per stuk. Een marineblauwe Amsteldas met rood wit streepje is verkrijgbaar voor 4,50 per stuk. Per jaar zal iedere werknemer slechts twee dassen mogen kopen voor eigen gebruik. Het monogram op deze dassen toont de initialen van de N.V. Beiersch-Bierbrou- werij De Amstel, een naam, die onze maatschappij droeg tussen 1890 en 1947. Bovendien geven deze initialen de huidige naam Amstel Brouwerij weer.

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 6