H.J.A,M. van Meerendonk gehuldigd Ma. 18/12 - Wo. 20/12 - Do. 21/12 - Vr. 22/12 - Ma. 25/12 - Di. 26/12 - Wo. 27/12 - Vr. 29/12 - Ma. 1/ 1 - Wo. 3/ 1 - Vr. 5/ 1 - Za. 6/ 1 - Ma. 8/ 1 - Wo. 10/ 1 - Vr. 12/ 1 - Za. 13/ 1 - Vrijdag 8 december is in het pand van onze Drankenhandel 'Havenstad' in Rotterdam de heer H. J. A. M. van Mee rendonk bij gelegenheid van zijn 25- jarig jubileum op feestelijke wijze ge huldigd. De heer Van Meerendonk kwam op 8 december 1942 in dienst van de Amstel Brouwerij Op de druk bezochte receptie werd hij in het bijzijn van zijn vrouw en twee dochters als eerste toegesproken door de heer J. van der Doll, hoofd afdeling Drankenhan dels, die het woord voerde namens de directie. De heer Van der Doll sprak zijn waar dering uit, over het bereiken van het 25-jarig dienstverband bij de brouwerij. 'Dit is tot stand gekomen door plichts besef en Uw grote üefde voor het be drijf', zei hij en belichtte vervolgens de carrière van de heer Van Meerendonk. Als 15-jarige knaap trad de heer Van Meerendonk in dienst van de brouwerij. Ons vroegere filiaal aan de Brielsche- laan in Rotterdam, was voor de heer Van Meerendonk het eerste contact met de Amstelgemeenschap. In 1946 werd dit depót opgeheven. De heer Van Mee rendonk kwam toen als administratieve kracht bij de expeditie van het filiaal Keileweg in dienst. In de loop der jaren breidden zijn werkzaamheden zich o.a. uit tot de loon- en kwitantieadministra tie. In 1966 ging hij als vertegenwoor diger op pad. Met ingang van 1 decem ber j.l. nam de heer Van Meerendonk de functie van de heer Sluyters over, als chef van de expeditie der Drankenhan del 'Havenstad'. De heer Van der Doll sprak verder zijn dank uit voor het vele goede werk, dat de heer Van Meerendonk in de afge lopen 25 jaar heeft verricht. Ook me vrouw M. van Meerendonk - Meekes kreeg lof voor de wijze, waarop zij haar man in zijn werk steunde. Hierna over handigde de heer Van der Doll de gou den Amstelspeld, die door mevrouw Van Meerendonk werd opgespeld. Tevens ontving de jubilaris een bedrag onder couvert. De directeur van de Drankenhandel De heer J. van der Doll, hoofd van de afdeling Drankenhandels, complimenteert jubilaris H. J. A. M. van Meerendonk. 'Havenstad', de heer H. J. Konijn, zag in zijn toespraak met dankbaarheid terug, op de werkzaamheden van de heer Van Meerendonk. Verder schetste hij de heer Van Meerendonk als een plichtsgetrouw mens. 'Medio augustus gaf hij mij te kennen dat hij het ver- tegenwoordigerswerk wilde verwisselen voor een functie 'binnenshuis'. Door de pensionering van de heer J. J. M. Sluy ters, kon de heer Van Meerendonk zijn functie als chef expeditie overnemen', aldus de heer Konijn, die hierna de jubi laris een boekwerk overhandigde. Me vrouw Van Meerendonk ontving een fraai boeket bloemen. Namens alle medewerkers van de Dran kenhandel 'Havenstad' sprak de heer E. Koopmans, die met de nodige humor enkele feiten uit de carrière van de heer Van Meerendonk naar voren bracht. Hij eindigde zijn toespraak met de woorden: 'Je bent voor ons altijd een fijne collega geweest'. De heer Koopmans overhan digde hierna een gesloten enveloppe en wenste de heer Van Meerendonk nog vele gelukkige Amsteljaren toe. Oud-collega A. S. Velthuyzen bood de jubilaris een zelfvervaardigd reliëf aan. De heer C. M. Heynen, inspecteur in Zeeland verblijdde de heer Van Mee rendonk met zilveren manchetknopen, welke hij ook namens zijn collega de heer F. H. Roosdorp aanbood. Tot slot sprak de heer A. G. Tournier een kort woord en wenste de heer Van Meeren donk veel geluk in zijn nieuwe functie. Clubavond biljartvereniging Oefenavond voor de reddingsdienst Herhalingsles 4 voor de E.H.I.O. Cursus Spaans voor gevorderden Clubavond klaverjasvereniging 1968 Een voorspoedig nieuwjaar Nieuwjaarsoefening voor alle B.Z.B.-ers Clubavond klaverjasvereniging Toernooidag - klaverjasafdeling Bedrijfsschool - Mechanica 1 Clubavond biljartvereniging Oefenavond bedrijfsbrandweer Herhalingsles 5 voor de E.H.I.O. Clubavond klaverjasvereniging Landelijke opleiding LOTUS Instructiemiddag kaderleden Tweede toernooidag - klaverjasafdeling 12

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 12