Sint Nicolaas was te gast bij personeel in Helmond Nieuwjaarsreceptie weer in de kantine te Amsterdam Wie zijn de verliezers? Kinderen genoten van fijne middag Er zijn enige beurzen en een heren armbandhorloge in ons bedrijf gevonden. De gelukkigen aan wie deze artikelen toebehoren, kunnen zich melden bij de Heer H. A. Hesse, toestel 442. ;,Quién los pcrdió? Se encontraron en la cerveceria un reloj para sehores asi como algunos porta- monedas. Las personas felices a quienes pertenecen estos articulos pueden pedirlos al Sr. Van Brunschot. Recepción de Aiïo Nuevo AA El martes 2 de enero a las 8.30 horas se celebrara la recepción de Aho Nuevo en la cantina. De personeelsvereniging van de brou werij in Helmond heeft zaterdag 2 de cember een Sint Nicolaasmiddag geor ganiseerd voor de kinderen van haar leden. Om half drie werd begonnen met een poppenkastvoorstelling Dit werd uit stekend gebracht door studenten van de paters Montfortanen uit Oirschot. Zo als gebruikelijk werd Jan Klaassen op de voor hem gevaarlijke momenten gil lend en enthousiast gewaarschuwd door de 114 kinderen, die zich voorts tegoed deden aan de nodige chocolademelk en speculaas. Om half vier arriveerden de Sint met zijn zwarte Pieten. Zij werden hartelijk ontvangen door de zingende jeugd en door de heer Wiersma, die het wel komstwoord sprak. De Sint was blij dit jaar weer tijd gevonden te hebben om de brouwerij te bezoeken. Achtereen volgens werden de kinderen door de goedheiligman ontvangen, die hen ver raste met een leuk stuk speelgoed en een zakje snoep. Voordat de Sint vertrok, sprak hij de hoop uit, volgend jaar weer 'n bezoek te kunnen brengen en beloofde er zijn uiterste best voor te zullen doen. Te vreden en gelukkig keerden daarna ook de kinderen met hun ouders huiswaarts, een prettige herinnering rijker. Dinsdag 2 januari 1968 zal op dezelfde wijze als aan het begin van dit jaar door de directie ter gelegenheid van de jaar wisseling een receptie worden gehouden voor het gehele in Amsterdam werk zame personeel. De receptie zal worden gehouden in de nieuwe cantine. Om één en ander goed te laten verlopen worden hieronder enige richtlijnen gege ven, waaraan eenieder wordt verzocht zich te houden: 1. De bijeenkomst zal worden geopend met een nieuwjaarstoespraak van de directie. Eenieder dient precies om half negen aanwezig te zijn. 2. Na de nieuwjaarstoespraken bestaat gelegenheid de directieleden een ge lukkig nieuwjaar te wensen. 3. Tijdens het serveren van de koffie wordt men verzocht op zijn plaats te blijven zitten. Er zijn voldoende dames aanwezig om eenieder tijdig van een kop koffie te voorzien. 4. Na beëindiging van de receeptie be geeft eenieder zich naar zijn afde ling. 5. Gezien de grote concentratie van zo veel werknemers in een beperkte ruimte kan niet worden toegestaan, dat er gerookt wordt. Ook in de lift mag niet worden gerookt. 6. Wij maken U erop attent, dat er bij de cantine niet voldoende vestiaire ruimte is voor iedereen. 7. Het is begrijpelijk, dat degenen, die op de bewuste tijd als gevolg van hun werk in een ploegendienst niet gemist kunnen worden, aan het werk blijven. 8. Eventuele ziekmeldingen op die dag moeten telefonisch plaatsvinden tussen 09.00 en 10.00 uur. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllN^ 11

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 11