r M\ f M ■U mm BINGO-avond groot succes Spanning Cheques Agenda ONS leven in de brouwerij F? F, "2? J' v Vrijdag 1 december is in de kantine van de brouwerij in Amsterdam een bingo-avond georganiseerd, die een ge zellig spannend karakter droeg. De avond trok ruim 400 bingo-enthousias ten. De heer G. Struiksma leidde het spel in, en al snel daarna verschenen de cijfers op een elektronisch paneel, dat aan een wand was bevestigd. In totaal werden vier bingo's gespeeld met als prijzen waardebonnen, rookworsten, speculaaspoppen en andere lekkernijen. Tijdens iedere bingo werd het cijfer, dat op het paneel verscheen, door iedereen meegefluisterd. Wanneer er onder de aanwezigen iemand was, die meende een correcte bingo te hebben, hoorde men plotseling uit een hoek van de kantine het woord 'bingo' weerklinken. Niet iedereen, die dit riep, beschikte echter over een juiste bingo. Menigeen moest teleurgesteld worden, omdat verkeerde getallen voor de juiste waren aangestreept. Tussen de bingo's door werd muzidk ten gehore gebracht door een gezellig duo. Aan vankelijk waren er weinigen, die de dansvloer opzochten. Pas na de tweede bingo werd deze goed bezet. Ook tijdens de derde en vierde bingo werd er wel eens per abuis 'bingo' ge roepen, waarna men de bingo-kaarten moest inleveren. De hoogste geldprijs werd in de vierde bingo behaald. Het was een bedrag van maar liefst 75 gul den, dat ging naar mevrouw G. v. Batum wier man op de machine-werkplaats van onze brouwerij werkzaam is. Tijdens de laatste bingo werd, om de spanning erin te houden, door de heer Struiksma keer op keer een pauze van een minuut inge last. De spanning steeg ten top, toen tijdens de laatste bingo maar niemand 'bingo' riep. De getallen bleven verschij nen, totdat maar liefst negen mensen tegelijk 'bingo' riepen en vervolgens naar voren renden. Helaas moesten vijf van hen teleurgesteld worden, vanwege een niet juiste bingo. De overigen moes ten een bedrag van 100 gulden delen. Al deze bedragen werden in cheques uitgekeerd. De heer Struiksma verzocht tenslotte iedereen, die een cheque had gekregen, naar voren te komen om deze te laten verzilveren. Verder wenste hij iedereen een grandioze decembermaand toe en speciaal een prettige jaarwisse ling. De bingo-avond was omstreeks half twaalf ten einde, waarna er tot twaalf uur gedanst kon worden. Het was een bijzonder geslaagde avond, die vol gens de heer Struiksma spoedig nog eens gehouden moest worden. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllh1lllllll!l[|||||||llllllllllllllllllllllllllllllllll|[|!IIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!lllllllllllllllllllll|l||||||||||||||||||||||||l|||||||||||||||||||||||||||||||||[[|||||||||||||||| Do. 7/12 - Cursus Spaans voor gevorderden Vr. 8/12 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 9/12 - Landelijke opleiding LOTUS Instruktiemiddag kaderleden Ma. 11/12 - Bedrijfsschool - rekenen Clubavond biljartvereniging Wo. 13/12 - Oefening bedrijfsbrandweer Herhalingsles 3 voor de E.H.I.O. Do. 14/12 - Cursus Spaans voor gevorderden Vr. 15/12 - Contactavond met film voor de visver. Altijd Beet Clubavond klaverjasvereniging Za. 16/12 - Contactavond leden reisvereniging A.B. Ma. 18/12 - Bedrijfsschool - 'de Mouterij' Clubavond biljartvereniging Wo. 20/12 - Oefenavond voor de reddingsdienst Herhalingsles 4 voor de E.H.I.O. Do. 21/12 - Cursus Spaans voor gevorderden !l!l!!llll!!lllllllllllllllll!lll!!llll!lllllllllllllllllllllll!llllllllllllllllll!lllll!!!l!l!lllllllllllllllllllliillllllllllll!llllllllllllllll!lllll!lllllllll!!lllllllllllllllllM In dienst: A. W. M. van Grinsven, Poviet Mej. A. M. M. W. Bégas. Poviet F. F. M. Henraat, Helmond Mej. I. Voorn, Interne Dienst Mej. H. A. van Wielen. Interne Dienst R. J. de Vries, Mag. Techn. Dienst C. J. Udo, Expeditie Uit dienst: P. Oudenhoven, Bewakingsdienst Mej. A. B. J. van Lammeren, Poviet Mevr. E. D. Mulckhuyse, Personeelszaken J. W. v. d. Lugt, Bedr.- en Budgetadm. F. P. Burgmans, Expeditie W. J. Vink, Expeditie P. Adelaar, Expeditie J. S. Duyts, Expeditie Mevr. G. de Rooy-v. Assen, Interne Dienst Gehuwd: J. G. M. van Gils (Thuisverbruik) met Mej. C. M. Marcelissen Geboren: Inge, d.v.h. echtpaar Biirmann-de Jong (Produktie I) Cornelis, z.v.h. echtpaar Bosch (Smederij)- Meij Marcel, z.v.h. echtpaar Frech (Instrument- makerijj-Kater F. Henraat Helmond C. J. Udo Expeditie Nieuw personeel v.l.n.r. zittend: de dames ABégas, I. Voorn en H. Avan Wielen, staand de heren: A. van Grinsven, A. van Bunge en R. J. de Vries. 6

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 6