HL. Carla Joosse gaat vooruit Vervolg Biljarttoernooi BINGO-AVOND ONS leven in de brouwerij Do. 23/11 - Vr. 24/11 - Ma. 27/11 - Wo 29/11 - Do. Vr. 30/11 1/12 Ma. 4/12 - Di. Wo. Do. Vr. Za. 5/12 6/12 7/12 8/12 9/12 Cursus Spaans voor gevorderden Clubavond Klaverjasvereniging Bedrijfsschool - Nederlands Clubavond biljartvereniging B.Z.B.-oefening voor de Alg. Hulpverl. Dienst Res. Herhalingsavond E.H.B.O. en begin E.H.I.O. Cursus Spaans voor gevorderden Clubavond Klaverjasvereniging BINGO-AVOND IN DE CANTINE Bedrijfsschool - Veiligheid Clubavond biljartvereniging Zie ginds komt de stoomboot. Contactavond leden B.Z.B.-ploegen met St. Nic.-wedstrijd Herhalingsles 2 voor de E.H.I.O. Cursus Spaans voor gevorderden Clubavond Klaverjasvereniging Landelijke opleiding LOTUS Instructiemiddag kaderleden Dinsdag 7 november raakte de 9 jaar oude Carla J. Joosse, het dochtertje van het echtpaar dat onze kantine be heert, in de nabijheid van onze brou werij in Amsterdam onder een auto. Met een gecompliceerde beenbreuk moest zij in het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis worden opgenomen. Op de foto ziet U Carla enkele dagen na het trieste on geval op de kinderafdeling van het zie kenhuis. Zij maakt het redelijk goed, al hoewel de doktoren menen dat zij nog lange tijd in het ziekenhuis zal moeten blijven. Namens het personeel van de A instel Brouwerij wensen wij Carla en haar ouders heel veel sterkte en beterschap. Op 9 december zal Carla haar tiende verjaardag vieren. Die dag zal zeker niet ongemerkt voorbij gaan. Hace poco Carla Joosse de 9 anos, la hija del matrimonio que dirige nuestra cantina, fué herida gravamente en un accidente de circulación. Afortunada- mente se mejora algo estos dias, pero tendrémos que esperar algün tiempo antes de que la veremos otra vez en la cantina. Indien de werkzaamheden dit toelaten zullen onze medewerkers op 5 december 's-middags om 4 mir naar huis mogen gaan. veelvuldige Nederlandse biljartkampioen Cees van Oosterhout, die - hoewel hij zelf deze dag uitkwam in het Gerrit Heese-toernooi - 's-middags bij onze wedstrijden een kijkje kwam nemen (zie foto). De heer Baars kreeg de keu, om dat hij in de dertiende beurt van alle gespeelde partijen (door de wedstrijd commissie vastgesteld) de meeste caram boles, te weten 17, had gemaakt. Andere gasten tijdens het 7e Amstel- biljarttoernooi waren de Belgische we reldkampioen Raymond Ceulemans. het opkomende Belgische biljarttalent J. Jan sen, beiden deelnemers aan het Gerrit Heese-toernooi, en de voorzitter van de B.V. Insulinde, die dit toernooi organi seerde. Tot slot een aantrekkelijke mede deling voor de medewerkers van het Amstel Verkoop Kantoor in Brussel. Ook zij zullen, zoals de heer Kranen- berg aan het diner mededeelde, het vol gend jaar worden uitgenodigd om aan het Amsteltoernooi deel te nemen. El sabado 11 de noviembre tuvo Iugar el séptimo torneo de billar Amstel para empleados de nuestra empresa en el Parkhotel en Amsterdam. Habian 81 participantes, quiénes echaron 131 par- tidas. Uno de los participantes era nuestro director, el Sr. P. Kranenberg, quién se puede ver a la derecha en la fotografia al momento de empezar a jugar con el Sr. C. van Oosterhout, el cual es varias veces campeón de Holan- da. Vencedor del torneo era el Sr Wil- ders de nuestro departamento de ventas en Helmond. Era una lastima que no habian partici pantes espanoles al torneo. Vrijdag 1 december wordt in de cantine van de brouwerij in Amsterdam op nieuw een bingo-avond gehouden. In het vorige Spongat heeft U er over kun nen lezen. De avond zal om acht uur beginnen en U mag één introduce(é) meenemen. Overigens, hebt U al voor deze avond bingo-kaarten gekocht? Zo nee, raadpleeg dan het vorige Spongat, opdat U niet teleurgesteld wordt. In dienst: G. Keijer, Bedrijfslaboratorium D. T. Shu, Bedrijfslaboratorium M. v. Gorkom. Bedrijfslaboratorium E. Fernandez Taboada, Bottelarij J. Vaamonde Docampo, Bottelarij A. G. Bango Gonzalez, Bottelarij A. Th. Nijkamp, Bottelarij Mej. V. Montes da Silva, Interne Dienst Uit dienst: W. J. Penning, Expeditie G. J. Goldhorn. Brouwhuis J. W. C. Hogers, Bottelarij P. C. Baars, Public Relations A. G. Bango Gonzalez ■■■o. A. Th. Nijkamp Mej. V. Montes da Silva V.l.n.r. zittend E. Fernandez Taboada en J. Vaamonde Docampo; staand D. T. Shu, M. van Gorkom en G. Keijer. 6

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 6