Snellere circulatie Voetbaltoernooi in Helmond H. J. A. M. van Meerendonk 25 jaar in dienst M. L. V. Offermans met pensioen 4 Vele honderden tijdschriften, die beho ren tot de vakliteratuur van onze mede werkers, circuleren dagelijks door ons bedrijf. Jammergenoeg laat de doorstro ming nogal eens wat te wensen over, waardoor de kans bestaat dat tal van actuele informaties de betrokkenen te laat bereiken. Het lijkt ons daarom nut tig nogmaals uw medewerking in te roe pen en u te vragen de literatuur, die niet slechts voor u doch ook voor anderen interessant is, zo kort mogelijk onder u te houden. Tevens vernemen wij, dat de bladenwelke door alle aan gemelde medewerkers zijn gelezen, lang niet altijd op het uitgangspunt terug komen. Het is namelijk de bedoeling, dat deze voor het archief bewaard wor den. Zij dienen derhalve te worden teruggezonden aan mej. I. v. d. Meer, in terne post nummer 98 A Op de foto v.l.n.r. staande de heren: J. van Erp (T.D.), J. Hendriks (Bott.), C. War merdam (Exp.), P. Boetzkes (Lab.), W. Simons (P.Z.), R. Korporaal (T.Dj, H. Bol land (T.D.); zittend: F. Smits (Bott.), P. Timmerman (Lagerkelder), J. Horsten (Lagerkelder) en F. van Toledo (Exp.). Vrijdag 8 december herdenkt de heer H. J. A. M. van Meerendonk de dag, waarop hij 25 jaar geleden in dienst trad van de Ainstel Brouwerij. De jubilaris, die reeds op 15-jarige leeftijd in dienst kwam, is thans werkzaam bij onze Dran kenhandel Havenstad in Rotterdam. Het jubileum zal worden gevierd met een receptie in ons pand Keileweg 10. De bijeenkomst begint om 4 uur 's-middags. Zaterdag 4 november vond in Helmond voor de tweede maal het Wisselbeker toernooi plaats. Evenals vorig jaar werd ook dit festijn georganiseerd door de voetbalclub van de Personeelsvereniging van de Amstel Brouwerij. Onder een zwaar bewolkte hemel en met een lichte vrieswind werd als eerste wedstrijd Begeman-Amstel gespeeld. Het was geen gemakkelijke opgave voor ons elftal om te spelen tegen clubs, die in de Zomeravondcompetitie blijk had den gegeven over een kampioenselftal te beschikken Een en ander kwam in de cijfers van de uitslagen dan ook duide lijk naar voren. Deze uitslagen waren: Poule I Begeman-Amstel 3-0 De Haes-Amstel 5-0 Begeman-De Haes 0-2 Winnaar De Haes. Poule II E.H.A.D.-Hatéma 0-2 Artex-E.H.A.D. 1-2 Hatéma-Artex 3-0 Winnaar Hatéma. Voordat de finale werd gespeeld tussen De Haes en Hatéma, was er een wed strijd tussen leden van de Onderwijzers vereniging en de Amstel-veteranen. De Amstel had er voor gezorgd zoveel mo gelijk echte veteranen op te stellen. De Onderwijzersvereniging had hiertoe geen kans gezien, zodat deze met een jong elftal aantrad. Een nederlaag was onver mijdelijk, maar door een groot enthou siasme op te brengen werd een en ander toch beperkt tot 4-2. In de finale van het toernooi won Ha téma met 3-0 van De Haes, zodat de beker voor één jaar in de uitstalkast van Hatéma zal pronken. Het gehele toernooi had onder leiding van KNVB- scheidsrechters een bijzonder prettig en sportief verloop. Volgens goed gebruik vond de prijsuit reiking 's avonds plaats in de kantine van de Brouwerij. In een korte toe spraak gaf ir. J. Drost aan, dat het orga niserende elftal de beker dit jaar beslist niet in eigen huis wilde houden. Als overtuigend bewijs voor deze mening, noemde hij de uitslagen van 0-3 en 0-5. De Amstel had zelfs kans gezien om als laatste te eindigen: 1. Hatéma, 2. De Haes, 3. Begeman, 4. E.H.A.D., 5. Ar- tex, 6. Amstel. Voor een verder gezellig verloop van de avond zorgden, behalve het bier en andere zaken, het trio van Rob Ampts en Frutje Frot, een bekend Carnavals figuur, die een staaltje buütreednen ten beste gaf. Alles bij elkaar was het een zeer geslaagd toernooi. Ir. J. Drost reikt de beker met bijbeho rend vaantje uit aan de aanvoerder van het elftal van Hatéma. Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd zal de heer M. V. L. Offermans donderdag 30 november ons bedrijf verlaten. In ons filiaal in Heerlen zal hem vrijdag 1 december, 's-middags om drie uur, een afscheids receptie worden aangeboden. De heer Offermans is werkzaam als bouwkundig adviseur. In 1923 trad hij in dienst bij 'De Drie Leeuwen' Brouwerij. In 1929 werd deze brouwerij door de Amstel Brouwerij overgenomen

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 4