ii!I!iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!||||||iiiiiiiiiii!iii!iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[||||||||||||||||||||||!iiiiiiii!iiiiii[|||iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^ WOORDENSPEL Surinaamse avond ONS leven in de brouwerij Bingo-avond 4 Do. 9/11 Cursus Spaans voor gevorderden Vr. 10/11 - Surinaamse Avond in de Gijsbreghtkelder Clubavond klaverjasvereniging Za. 11/11 - Zevende Amstel biljarttoernooi Instructiemiddag kaderleden Ma. 13/11 - Bedrijfsschool herhaling Grondstoffen Clubavond Biljartvereniging Wo. 15/11 - B.Z.B.-oefening bedrijfsbrandweer 7de herhalingsles E.H.B.O. Do. 16/11 - Cursus Spaans voor gevorderden Vr. 17/11 - Clubavond Klaverjasvereniging Za. 18/11 - Viswedstrijd 'Altijd Beet' Ma. 20/11 Clubavond Biljartvereniging Bedrijfsschool Natuurkunde 1 Wo. 22/11 - B.Z.B.-oefening Reddingsdienst 8ste herhalingsles E.H.B.O. Do. 23/11 Cursus Spaans voor gevorderden Vr. 24/11 - Clubavond Klaverjasvereniging Za. 25/11 - Voetbalwedstrijd tegen politie Onze taal is een mooi ding. Dat er ook wel eens minder goed mee wordt om gesprongen, blijkt uit de archieven van onze afdeling documentatie. Daar heeft men uit de rapporten van de inspec teurs een aantal fraaie volzinnen gelicht, die hoewel goed bedoeld, de dingen op een wat wonderlijke manier zeggen. Men moet er echter wel bij bedenken, dat deze rapporten meestal in haast worden geschreven, zodat er gemakke lijk een 'slip' ontstaat. Hieronder volgen er een paar. Door een verkeerde verbinding bij het aanleggen van de biertapinstallatie door onze monteur, is een vat bier door de zaal gelopen. De heer P. gaat na de koop van deze zaak met financiële steun van broer toiletten verbouwen en er een grote bar in plaatsen met een geheel vernieuwde inventaris. Wij mogen dan ook verwach ten, dat de bieromzet op dit punt be hoorlijk zal stijgen. Bierwacht. Verzoeke de heer H. op te geven voor een regelmatige reiniging. Bij exploitant V. S. met gevaar voor eigen leven vlag geplaatst. Ook is er een vlieg in de kelder ge maakt. Kosten 40,-. De zaak loopt uitstekend. Familie Janssen wilde gaarne een paar- dekop hebben. Heer O. lag te bed met een koude en mevrouw was nog enigszins onthutst door het gebeurde. Heer M. is niet dood, hij leeft nog. Blijkt dat men bij bevolkingsregister een fout heeft gemaakt en heer M. als zijnde overleden heeft afgevoerd, het welk aan Drankwet is doorgegeven. Telefonisch aan rechercheur K. mede gedeeld, dat ik de overledene in goede welstand aan de lunch trof. Graag maken wij U nog even opmerk zaam op de Surinaamse Avond, die vrijdag 10 november in de Gijsbreght kelder wordt gehouden. De toegang is - op vertoon van kaarten - gratis. V.l.n.r. Mej. Spaan, Mej. Willekens en de heren Zopfi, Van Dongen, Rivera Segura, Fontan Portela, Copo Rodri guez en Paredes Ros. In dienst: P. A. M. M. van Dongen, Interne Dienst J. Fontan Portela, Poviet Mej. C. J. C. Willekens, Poviet O. Copo Rodriguez, Poviet M. Rivera Segura, Poviet F. Paredes Ros, Bottelarij H. L. Zopfi, Postkamer Mej. J. Spaan, Planning en Organisatie A. van Bunge, Public Relations Uit dienst: E. A. van Groen, Expeditie G. A. Vermey, Expeditie J. Yanez Villalba, Expeditie H. A. G. M. Popelier, Expeditie A. Sanchez Munoz, Bottelarij R. Perez Lopez, Bottelarij J. H. G. van Boven, Produktie I Mej. Y. E. Swagemakers, Poviet A. H. Gouvernante, Technische dienst W. Ph. Kramer, Postkamer Geboren: Stella, d.v.h. echtpaar Snel (Thuisverbruik)- v. d. Kroft. U heeft in het vorige Spongat kunnen lezen, dat wij op vrijdag 1 december een Bingo-avond organiseren. Deze bingo avond wordt gehouden in de kantine. Om te weten te komen op hoeveel deel nemers wij kunnen rekenen, zullen we de eerste'bingokaart verkopen tegen de prijs van 0,50. De bingokaarten zijn verkrijgbaar bij de bestuursleden van de personeelsverenigingen t.w.: Klaverjasvereniging: de heren C. van As (Mach. Werkpl.), H. J. G. Diederich (Wortkoeling), G. Dijst (Electriciëns). Reisvereniging: de heren W. J. Eerman (Bottelarij), H. A. Joosse (Kantine), H. M. van Kesteren (Smederij). Visvereniging: de heren B. J. Hollander (Bottelarij), W. N. Peijpers (Laborato rium), H. de Vries (Bottelarij). Voetbalvereniging: de heren A. A. Bin- nekade (Smederij), C. Meijer (Botte larij), G. Struiksma (Leslokaal PZ). U mag voor uzelf en voor één introdu ce^) een kaart kopen. Tussen de bingo's door is er gelegenheid tot het maken van een dansje. Voor de bingo-winnaars zijn prachtige prijzen beschikbaar. De Bingocommissie

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 4