©O©®® Lustrumfeest 'Altijd Beet Vanaf maandag kaarten verkrijgbaar 'Surinaamse avond' De Visclub 'Altijd Beet' van de Amstel Brouwerij Amsterdam heeft zaterdag 14 oktober haar eerste lustrum gevierd met een enorm geslaagde feestavond in de Gijsbreghtkelder. Hoogtepunt in dit ge beuren was de 'Ceremonie Protocolaire', waarbij omstreeks negen uur onder tromgeroffel een jeugddrumband, be staande uit 22 kinderen in de leeftijd van 8 tot 16 jaar kwam binnen mar cheren. Deze kleurrijke stoet werd be sloten door de figuur Neptunus, die in een geweldige bak een zeemeermin voortsleepte. Nadat het jeugdorkest een paar muziek werkjes ten gehore had gegeven, reikte Neptunus de prijzen uit. Voor het be stuur waren er fraaie vierkleurenball points, terwijl de dames bedacht wer den met een boeket bloemen. Namens de zusterverenigingen complimenteerde de heer Struiksma de jubilerende vereni ging en bood een pomp aan voor het aquarium in de kantine. De heer Van Kesteren vertegenwoordigde de jubileumcommissie en overhandigde het bestuur een enveloppe met inhoud. Het dansorkest de 'Tumblers' verzorgde voor het verdere deel van de avond de dansmuziek. De vijftien hoogst genoteerde leden van de Visclub staan hieronder vermeld. In zijn openingswoord vertelde de voorzit ter, dat in de vijf jaar van het bestaan van de visclub door de leden in totaal 5924 baarzen werden gevangen. De einduitslag van dit seizoen luidt: 1. Van Diepen 94, 2. Karbet 76, 3. en 4. Van Beek en J. Schmidt 70, 5. De Lang 68, 6. en 7. Fransen en H. de Vries 67, 8. Mevrouw Weers 58, 9. Van Bremen 56, 10. Pedro 53, 11. Peijpers 52, 12. Meijer 51, 13. Bisschop 48, 14. Kaspers 46, 15. J. de Vries 45. Het bestuur van de Visclub 'Altijd Beet' zegt een ieder die heeft meegewerkt aan de geslaagde lustrumviering hartelijk dank. Foto boven: de heer Ph. van Beek (Kwaliteitscontrole) met Neptunus en de zeemeermin. Onder de jeugddrum band. Het programma voor de 'Surinaamse Avond' op vrijdag 10 november in de Gijsbreghtkelder in Amsterdam is thans gereed. Onze personeelsleden en hun in- troducé's worden om acht uur 's-avonds verwacht. Ook de gepensioneerden zijn op deze avond van harte welkom. Onze directeur mr. E. J. Egberts zal een kort inleidend woord houden, waarin hij onder meer zal spreken over de beteke nis van Suriname voor ons land en over onze vestiging in Paramaribo, bekend als de Surinaamse Brouwerij. Daarna zullen er gedurende een half uur dia's worden vertoond, die onder meer af komstig zijn uit de collectie van drs. A. Miedema. Na de pauze, om omstreeks kwart over negen, zal de uit Suriname afkomstige zang- en dansgroep optreden. Wat zij laat zien en horen is zeer afwisselend en beslist de moeite waard. Hoewel de toegang tot deze avond voor iedereen gratis is, zal in principe alleen op ver toon van een kaart toegang worden ver leend. Deze kaarten zijn vanaf maan dag 30 oktober verkrijgbaar bij de por tiers van het hoofdgebouw, de brouwerij ingang en het kantoor Boerhaavestraat. Una 'Noehe de Suriname' se organi- zara el viernes 10 de noviembre en el Gijsbreghtkelder. Las entradas gratuitas se podran obte- ner en la Porteria de la Fabrica a par- tir de lunes 30 de octubre. Voor wie het bingospel kent, roe pen de hierboven afgebeelde let ters en cijfers geen vragen op. Zij weten precies waarom het gaat. Voor wie het spel nog niet kent, is er ook geen enkel probleem. Zij zullen er ruimschoots mee kunnen kennis maken. Immers voor vrijdag 1 december staat er een grote bingo-avond op het programma. Het spel zal worden gespeeld in de kantine van de brouwerij in Amsterdam. De illu stratie boven dit stukje geeft u beslist niet de winnende cijfers. Zij is alleen bedoeld om wat extra aandacht te trekken, opdat ieder een de datum I december vast in zijn agenda noteert. De contact commissie laat in het volgende Spongat meer van zich horen. 5

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 5