Jongeren willen in 1968 sportdagen organiseren Meestertitel voor H. P. Helleman Jaarvergadering) Reisvereniging op 17 november Dertien jonge medewerkers van de brouwerij in Amsterdam zullen de ko mende dagen met enquêtelijsten door de verschillende afdelingen gaan. Zij doen dat om te horen of er onder onze personeelsleden belangstelling bestaat voor een tweetal sportdagen, welke deze jongeren het komend jaar willen organiseren. Het plan bestaat om in het voorjaar van 1968 een grote sportdag te houden op een sportcomplex in Am sterdam of omgeving. Zowel ons perso neel als hun familieleden zullen daar aan mee kunnen doen. Om evenwel enige ervaring in het orga niseren van een zo omvangrijk gebeu ren op te doen, wil de 'Commissie Sportdagen' op zaterdag 13 januari een Indoorsportdag houden, waarvoor men de beschikking heeft gekregen over een deel van het nieuwe expeditiecentrum. De enquête is onder meer bedoeld om te vernemen voor welke binnensporten ons personeel belangstelling heeft. Men denkt bijvoorbeeld aan volleybal, zaal handbal, zaalhockey, judo, tafeltennis en zo meer. Uit het feit, dat in de 'Commissie Sport dagen' uitsluitend jonge mensen zitten, mag men niet afleiden, dat beide eve nementen op sportgebied alleen bedoeld zouden zijn voor de jongeren in ons be drijf. Het gaat hier om een werkgroep, die het oriënterende werk gaat doen. Om de sportdagen echter goed te laten verlopen zijn ook heel wat andere en thousiaste medewerkers nodig, zoals scheidsrechters, tijdwaarnemers en con troleurs. Maar ongetwijfeld zullen er ook sporten zijn, waaraan ouderen actief deel kunnen nemen. DIAS DE DEPORTES ESPONTANEOS Proximamente iran unos jovenes empleados de nuestra empresa por todas las secciones de las ofi- cinas y de la fabrica con unas listas de encuesta. Lo hacen para saber si entre el Personal existe interes para participar en el de- sarrollo de dos dias deportivas. El primero, a efectuarse el dia sabado 13 de enero, sera dedica- do al deporte interior. Para io cual la Comisión Organizadora vera la posibilidad de utilizar el nuevo Centro de Expedición. Seria muy placentero si a estas dias deportivas participaran tam- bien nuestro personal espanol. Como funcionario de contacto para los Espanoles actuara el senor Pedro Hernandez Gonzalez de la Botelleria. El segundo dia deportiva 'al aire libre' se efectuara en la Prima- vera del '68. Maandag 9 oktober is aan de Vrije Universiteit in Amsterdam onze mede werker, de heer H. P. Helleman ge slaagd voor het doctoraal examen rech ten. Mr. Helleman is werkzaam op de Juridische Afdeling in Amsterdam. Hij heeft zijn studie geheel in de avonduren voltooid, hetgeen een bijzondere ver dienste genoemd mag worden. Wij wen sen mr. Helleman van harte geluk. De leden van de Sportcommissie, die zich gaan bezig houden met de voorbereiding voor de Sportdag 1968. Zittend v.l.n.r.: Mej. A. Brons LoonadministratieF. Huyerman DebiteurenadministratieJ. Hoogvliet (Loonadministratie), mej. M. Sanders (kantoor Poviet), mej. C. A. P. van Reysen (Eigen Panden), mej. J. M. Th. Enzlin (Documentatie), M. Meerwijk (Cartonnageafdeling) en mej. A. Smit (Poviet); staande v.l.n.r. H. Fokke (Kledingmagazijn), P. M. van Daalen (Contractenafde ling), G. J. Agema DebiteurenadministratieJ. P. Giacomini Expeditieen C. L. de Koster (Expeditiekantoor). De Reisvereniging 'Amstel Brouwerij', die onlangs het 15-jarig bestaan heeft gevierd, zal vrijdag 17 november voor een algemene ledenvergadering bijeen komen in het leslokaal van de brouwerij in Amsterdam. Tijdens deze vergade ring zullen de verrichtingen van het af gelopen jaar nog eens ter sprake komen, terwijl tevens ruimschoots aan dacht zal worden besteed aan de plan nen voor de komende maanden. Punt van gesprek zal zeker de aanstaande Sint Nicolaas-viering zijn. Van de voorzitter, de heer H. A. Joosse, vernamen wij, dat er in het verslag van de jubileumviering een onjuistheid stond vermeld. Niet hij is het namelijk, die het - overigens keurig verzorgde - plakboek bijhoudt, maar mevrouw Van Kesteren, de vrouw van de penning meester. 3

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 3