Rallyrijders hadden het niet makkelijk (Vervolg pagina 1) hoeve 'Nooit Gedacht', die na elke twee bochten weer opdook. Het kan overi gens best telkens weer een andere hoeve zijn geweest, want het totaal aantal af gelegde kilometers was aan het eind van de rit zo groot, dat men ongemerkt half Noordholland moet hebben doorkruist. Bij De Rijp begon het voor de 'zestien' plotseling weer wat te dagen. Dat kwam meer door de aanwezigheid daar van vele andere teams, dan door eigen schranderheid. Vandaar ook dat '16' na een kleine (bier)pauze in De Rietpol weer helemaal de kluts kwijt was, wat beslist niet van het biertje kwam. Vol ledig uitgeteld was de P R.-équipe ten slotte bij terugkeer op de brouwerij, toen bleek dat ook de kilometerstand bij het vertrek niet juist was ingevuld. Op papier had de 'zestien' de hele route De dames L. L. H. J. Thomas (links) en T. de Vries melden zich bij de start tafel. (Vervolg van pagina 1) De werkzaamheden van al deze com missies zijn voor het bedrijfsleven en dus voor onze samenleving van groot belang, omdat zoveel afhangt van de wijze waarop de 150.000 jeugdigen, die in het bedrijfsleven werkzaam zijn, worden voorbereid op de taak die zij later te verrichten krijgen. Attendens. Het organiserende team achter de start tafel: v.l.n.r. de heren G. Struiksma, N. Broekhuysen, M. van Soest, J. Wim- mers en H. Hesse. In gebogen houding de heer R. Kan van de Reisvereniging. minstens vijf keer gereden en dan nog wel achteruit, want de meterstand bij de finish was aanzienlijk lager dan bij het vertrek. De organiserende heren had den echter al genoeg werk aan de be cijferingen van de overige rallyrijders, want voordat men de 1812 strafpunten van de équipe L. List allemaal op één In café 'De Drie Zwanen' was gelegen heid om één van de consumptiebonnen in een verfrissing om te zetten. lijst had samengebracht, kon men in de kantine menig muziekstukje beluisteren. Niets dan lof overigens voor de organi serende heren, die voor een heel plezie rige dag hadden gezorgd en de einduit slag sneller dan verwacht op tafel brach ten. Hulde ook aan de leden van de Reisvereniging, die de organisatie ter zijde stonden. Voor de équipe, die het er het best, of in strafpunten uitgedrukt, het minst slecht had afgebracht, was er een door onze directeur, ir. R. van Marwijk Kooy, beschikbaar gestelde beker. Om deze uit te reiken was de heer Van Marwijk Kooy naar de brouwerij geko men. Hij vertelde, hoezeer het hem speet dat hij niet zelf had kunnen deel nemen, maar hoopte volgend jaar wel van de partij te zijn. Hij noemde de rally een prachtige gelegenheid om de onderlinge band tussen de medewerken den van de brouwerij te verstevigen en sprak de wens uit, dat aan de derde puzzelrit nog meer personeelsleden zou den meedoen. De beker overhandigde hij aan de winnende équipe van de heer De heer F. Falkenhagen en echtgenote buigen zich in de kantine over een be slist niet gemakkelijke opgave. Bander, die niet meer dan 164 straf punten had opgelopen. Omdat de beker een wisselbokaal is, kregen de vier leden van het team ook nog een per soonlijk aandenken. Tweede werd de équipe van de heer De Korte met 229 strafpunten en derde die van de heer Bastiaan met 239 strafpunten. De poe delprijs was, zoals we reeds schreven, voor de équipe L. List. De heer Ver- meij, die vorig jaar de rally won, kon dit maal jammergenoeg niet deelnemen. De heer L. List ontvangt uit handen van ir. Van Marwijk Kooy een poedel- tje. 2

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 2