Amstel-team in Arnhem present Erwtensoep in de kantine's Do. 12/10 - Vr. 13/10 Za. 14/10 - Ma. 16/10 - Wo. 18/10 - Do. 19/10 Vr. 20/10 Za. 21/10 Ma. 23/10 - Wo. 25/10 - Do. 26/10 Vr. 27/10 Za. 28/10 ONS teven in de brouwerij Surinaamse avond in Gijsbreghtkelder Pas op de verf Dankbetuiging Vijf Amstel-équipes hebben zondag 23 september deelgenomen aan een auto- sterrit, die was georganiseerd bij gele genheid van de opening van Europa's grootste overdekte winkelcentrum, te weten 'Presikhaaf in Arnhem. Het zeer lastige parcours en de vele zware op gaven, stelden de deelnemers voor tal van problemen. De Amstel-mensen sloegen zich er echter goed doorheen. Eén equipe viel zelfs in de prijzen. Dat vi/as de ploeg van vertegenwoordiger N. Nijenhuis uit Enschede, die met slechts 5 strafpunten beslag legde op de derde prijs, hetgeen hem een fraaie beker op leverde. Van de districtleider-verkoop- thuisverbruik, de heer D. Faber, kreeg de heer Nijenhuis bovendien de Amstel- legpenning, beschikbaar gesteld voor de beste Amstel-équipe. De foto werd ge maakt vóór de start, toen de vijf ploe gen zich bij motel Arnhem meldden. Aan de lijst van artikelen, die men in onze kantine in Amsterdam kan ver krijgen, wordt er voor de komende win termaanden een toegevoegd. Met in gang van maandag 16 oktober serveert men er erwtensoep. Ook in Helmond zal men deze winter erwtensoep kunnen krijgen. Sinds wij U enkele weken geleden attent maakten op de mogelijkheid om goed koperj per telex berichten over te zen den naar onze vestiging in Helmond, is er een enorme toename van het aantal berichten te constateren. Thans worden twee-en-een-half maal zoveel berichten overgeseind als in vroeger dagen. Dit is een verheugend resultaat en wij ho pen nu maar, dat iedereen op deze voet doorgaat. Cursus Spaans voor gevorderden Clubavond klaverjasvereniging Instructiemiddag BO IO-kaderleden Feestavond '5-jarig bestaan' visver. Altijd Beet Bedrijfsschool - Scheikunde 1 Clubavond biljartvereniging B.Z.B.-oefening voor de Alg. Hulpverleningsploeg 3de Herhalingsles E.H.B.O. Cursus Spaans voor gevorderden Clubavond klaverjasvereniging Jaarbijeenkomst leden BO en GG GD Noord-Holland Bedrijfsschool - Nederlands 1 Clubavond biljartvereniging B.Z.B.-oefening voor de brandweer 4de Herhalingsles E.H.B.O. Cursus Spaans voor gevorderden Clubavond klaverjasvereniging Landelijke opleiding LOTUS In dienst: Mej. M. v. d. Toorn, Export C. J. Kwak, Bottelarij H. A. G. M. Popelier, Expeditie J. Yanez Villalba, Expeditie E. Sabajanes Portela, Mouterij B. L. G. Stalenhoef, Instrumentmakerij Uit dienst: A. Rodriguez Ribera, Bottelarij F. Guerrero Garcia, Bottelarij A. Duarte Dosal, Bottelarij A. Castellvi Ferrer, Bottelarij D. Del Pozo Sanz, Bottelarij W. Rikkelman, Expeditie V. Lazaro Gorostiza, Legkelder E. Agsteribbe, Bedrijfslaboratorium B. J. Nijman, Bedrijfs- en Budgetadm. J. H. Kuys, Administratie Helmond Geboren: Yvonne Thérèse d.v.h. echtpaar Buyzerd (smederij)-Koch Van links naar rechts: Mej. M. v. d. Toorn, E. Sabajanes Portela, C. J. Kwak. Van links naar rechts: B. L. G. Stalen hoef, J. Yanez Villalba, H. A. G. M. Popelier. Vrijdag 10 november wordt in de Gijs- breghtkelder van de brouwerij in Am sterdam een 'Surinaamse avond' gehou den. Personeelsleden en hun introducé's zijn van harte welkom. Tijdens deze avond zal een Surinaamse zang- en dansgroep optreden. De groep is in F.uropa op tournee. Nog onlangs trad zij op voor het personeel van de Suri naamse Brouwerij in Paramaribo. Overal in ons bedrijf in Amsterdam zijn schilders dagelijks in de weer om de ge bruikelijke onderhoudswerkzaamheden te vervullen. Muren, deuren, ramen en plafonds krijgen een frisse verflaag, die de ruimten een fris en schoon aanzien geeft. Pas geverfde deuren hebben echter een geweldige aantrekkingskracht op, laten we zeggen 'speelse lieden'die er met een scherp voorwerp zo nodig kras sen op moeten maken. Met name de liftschachten moeten het nogal eens ont gelden. Laten we deze 'speelsheid' een beetje onderdrukken. Dat voorkomt een hoop ergernis én een hoop extra (schilder)werk. Mede uit naam van mijn vrouw wil ik directie en medewerkers van de brou werij hartelijk danken voor de belang stelling ondervonden bij ons 60-jarig huwelijksfeest. J. Ph. G. Renes

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 6