Grote belangstelling bij jubiieum drs. A. Miedema vreugdevolle dag en als waardering voor het vele werk dat de jubilaris in de af gelopen jaren voor de brouwerij heeft verricht een zilveren dienblad ten ge schenke gaf. Uit een grote stroom tele grammen en brieven, die door mr. Elink Schuurman werden voorgelezen, sprak de verbondenheid van de buitenlandse vestigingen met de persoon van de heer Miedema en kwam tevens de vriend schap naar voren, die er in de loop der tijden tussen hen en de heer Miedema is gegroeid. Zo waren er telegrammen uit Athene, Amman, Cayenne, Beiroet, Paramaribo, Milwaukee, Aruba, en een telex uit Helmond, waarin de com merciële afdeling de heer Miedema uit nodigde in de toekomst eens een bezoek te brengen aan de 'inlandse brouwerij' in Helmond. De heer A. W. F. Kroon vertolkte de gevoelens van de afdeling Buitenlandse Projecten. Hij wees op het ongedwon gen karakter van drs. Miedema en op het feit dat deze wars is van alle ge wichtigheid en dikdoenerij. 'We hebben steeds met plezier onder u gewerkt' al dus de heer Kroon, 'omdat we weten wat we aan u hebben en dat schept een groot vertrouwen'. Als cadeau overhan digde hij twee antieke borrelglaasjes op zilveren voet en daarbij een fles bran dewijn met nootmuskaat. De heer Miedema dankte tenslotte voor de vele goede woorden en prachtige cadeaux, die hij die dag heeft mogen ontvangen. Hij verzekerde eenieder, dat hij met groot plezier kan terugzien op de nu afgesloten periode van 25 jaar en hoopte met dezelfde voldoening de komende jaren het werk tegemoet te kunnen gaan. De heer en mevrouw Miedema tijdens de receptie in gesprek met mr. A. Ben ders (rechts). Drs. A. Miedema, adjunct directeur van onze brouwerij en hoofd van de afdeling Operating Consulting Divi sion (Buitenlandse Projecten), heeft vrijdag 29 september zijn 25-jarig jubi leum gevierd. Dat gebeurde in de Gijs- breghtkelder in aanwezigheid van zeer velen uit het bedrijf, terwijl ook tal van gasten van buiten de brouwerij van hun belangstelling kwamen getuigen. Onder meer waren aanwezig de directeur van de Atheense Brouwerij, de heer Hadji Vassiliou en diens echtgenote, en mr. A. Benders, voormalig adjunct-direc teur en adviseur van de Amstei Brou werij. Mr. E. J. Egberts speldt drs. A. Mie dema het gouden insigne op. Luisterend naar de toespraak van mr. E. J. Egberts zitten v.l.n.r. drs. A. Mie dema, diens echtgenote, de heer Vassi liou en echtgenote, ir. R. van Marwijk Kooy en de heer P. Kranenberg. Onze directeur mr. E. J. Egberts voerde als eerste het woord. Hij trok een ver gelijk tussen de tijd, waarin drs. Mie dema bij de brouwerij in dienst trad en de dag van vandaag en stelde vast, dat er toen maar heel weinig wetenschap pelijk gevormde medewerkers aan het bedrijf verbonden waren, terwijl dit aantal thans bijzonder groot is. 'Wat in de loop der jaren is opgezet en uitgegroeid wordt duidelijk aan de hand van namen der buitenlandse brouwerijen, waarbij de Atheense Brouwerij de kroon op het werk van deze 25 jaar is', aldus de heer Egberts. Hij prees de jubilaris om zijn gezond verstand, zijn grote ijver en zijn strikte eerlijkheid. 'U hebt een afdeling gekweekt met een goede geest en datgene uit de mensen gehaald wat mogelijk was. U hebt in al die jaren uitstekend werk verricht, en het is goed dat wij nu de gelegenheid hebben u daarvoor dank te zeggen'. Mr. Egberts sloot zijn waarderende woorden af met het opspelden van het gouden insigne van het bedrijf, waarna hij de jubilaris een geschenk onder cou vert en namens de Raad van Bestuur een draagbare radio overhandigde. Vervolgens was het woord aan mr. J. M. Elink Schuurman, die de heer Mie dema uit naam van de Antilliaanse Brouwerij complimenteerde met deze

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 3