.13 ïeisvcmii' mi-urn imiwiipig amslt'l biwiwij REIS VERENIGING A.B. VIERDE HAAR 15-UARIG BESTAAN IW jarig bestaan Dankbetuiging Moderne hulp middelen voor de instructie De Reisvereniging 'Amstel Brouwerij' heeft zaterdag 30 september haar 15- jarig bestaan gevierd met een uitgebreid feestprogramma, waarvan een receptie en een dansavond de hoogtepunten wa ren. Velen uit het bedrijf hadden gehoor gegeven aan de vriendelijke uitnodiging deze twee onderdelen van het program ma mee te maken. Onze directeur ir. R. van Marwijk Kooy, die bescherm heer van de vereniging is, was helaas verhinderd, maar met een bloemstuk getuigde hij van zijn belangstelling voor de activiteiten van deze personeelsver eniging. In het feestelijk versierde instructielo kaal stonden trouwens nog meer bloem stukken, terwijl gaandeweg ook tal van cadeaux aan het recipierende bestuur werden overhandigd. Met name de zusterverenigingen toonden hun belang stelling. Na de receptie, die tot omstreeks kwart over twee duurde, stapte het hele gezel schap in de auto's om via een kort ritje door de stad te parkeren bij de Muider- gracht, waar tot ieders verrassing een rondvaartboot wachtte. Ruim een uur hebben bestuur en leden, vergezeld van hun dames, door de Amsterdamse grachten en havens gevaren met als aan legsteiger de kade voor Carré. Een vol gende verrassing was het diner in Hotel Royal aan het Frederiksplein. Zeer geanimeerd was de feestavond, waarbij de muziek verzorgd werd door een ensemble van de heer Fris. Door de Het bestuur van de Reisvereniging A.B. tijdens de receptie. Midden: voorzitter H. A. Joosse; links: secretaris W. Eer man en rechts penningmeester H. van Kesteren, alten met hun echtgenotes. Het hoofd Personeels Zaken, de heer N. Broekhuysen complimenteert voor zitter H.A. Joosse en secretaris WEer man. leden werd aan het bestuur een nieuwe, zeer fraai uitgevoerde voorzittershamer cadeau gedaan, terwijl elk bestuurslid afzonderlijk een lederen portefeuille kreeg. Ook was er een portefeuille voor de heer J. Wijbrandts, die gedurende 13 jaar voorzitter is geweest. Alle leden kregen voorts een clubinsigne. Tot in de nacht heeft het feest voortgeduurd en het mag een grote verdienste van de feestcommissie, bestaande uit de dames Van Kesteren en Joosse en de heer Theunis, heten, dat dit perfect georga niseerde derde lustrum zo uitstekend geslaagd is. Inmiddels worden al weer voorbereidin gen getroffen voor nieuwe activiteiten. Zaterdag jl. waren de leden ingescha keld bij de controle van de Puzzelrit, binnenkort vergadert men over het jaar lijkse St. Nicolaasfeest en ook wordt er al gedacht aan de volgende weekend trip, die vermoedelijk naar Valkenburg en omgeving zal gaan. Wie het door de huidige voorzitter, de heer H. A. Joosse, bijgehouden plak boek doorbladert, ziet dat Valkenburg al eerder aantrekkingskracht op de reis- lustigen heeft uitgeoefend. Maar ook werden in de afgelopen 15 jaar reisjes gemaakt naar Berg en Dal, Hilversum (met bezoek aan AVRO-studio), Mon- schau, de Belgische Ardennen, Luxem burg en dit jaar naar Königswinter, Aan de hand van knipsels, stencilvellen, toe gangskaarten, ansichtkaarten en foto's (vele in kleor) krijgt men een aantrek kelijk overzicht van de vele activiteiten van de Reisvereniging 'Amstel Brouwe rij,' die in de afgelopen 15 jaar de ban den tussen onze personeelsleden mede heeft versterkt. Bestuur en leden van de Reisvereniging 'Amstel Brouwerij' danken directie, ba zen, zusterverenigingen en collega's voor de cadeaux en de bloemen, die zij mochten ontvangen bij gelegenheid van de viering van het 15-jarig bestaan. (vervolg van pagina 1) Nadat de heer Kranenberg zijn inlei ding had afgesloten met een zin uit een Amerikaans salestraining-boek, te we ten: 'Iemand die wil geloven in het nut van salestraining, moet eerst volledig geloven in verkopen', opende hij op symbolische wijze het nieuwe lokaal, door de sleutels ervan aan de heer T. J. H. Kee, hoofd van de afdeling Marke ting te overhandigen. Deze gaf ze op zijn beurt aan de heer De Jong, nadat hij eerst de directie had bedankt voor de prachtige 'hulpwerktuigen' die zijn groep nu ten dienste staan. Uit naam van de commerciële groep, bood hij ter verfraaiing van het trainingslokaal een schilderij aan, dat een beeld geeft van de wijze, waarop in vroeger jaren nog heel primitief bier werd gebrouwen, verhandeld en geconsumeerd. De heer De Jong gaf vervolgens met in schakeling van een groot arsenaal zeer moderne technische 'hulpstukken', zo als een overhead-projector, zijn eerste (mini)-instructie, die hij wijdde aan de communicatie. Bijzonder aardig was daarbij het Amerikaanse kleurenfilmpje over telefoneren, dat wederom tot lering en vermaak heeft gediend. Medewerkers van de afdeling Marke ting figureerden tot slot in een sketch in twee bedrijven, waarin zij op verma kelijke wijze lieten zien, hoe het niet en hoe het wél moet bij het vertegenwoor- digersbezoek aan een kruideniersbedrijf.

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 2