Do. Vr. Za. Ma. Di. Wo. Do. Vr. Za. Do. Vr. Za. 28/ 9 29/ 9 30/ 9 2/10 3/10 4/10 5/10 6/10 7/10 Ma. 9/10 - Wo. 11/10 12/10 13/10 14/10 TON ALBERS EXPOSEERT IN KANTINE ONS leven in de brouwerij Gratis deelnemers kaarten voor de Volksuniversiteit Expoción en la cantina Dankbetuiging Herhalingsles 2 - vorktruckrijders Amsterdam Slotclubavond seizoen tennisvereniging Clubavond klaverjasvereniging Receptie en feestavond Reisver. AB - 15-jarig bestaan Bedrijfsschool - rekenen 1 Clubavond biljartvereniging Examen vorktruckrijders Helmond Examen vorktruckrijders Amsterdam B.Z.B.-oefening voor de brandweer 2de Herhalingsles E.H.B.O. Cursus Spaans voor gevorderden Clubavond klaverjasvereniging Tweede puzzelrit Amstel Brouwerij Amsterdam Viswedstrijd voor leden visvereniging Altijd Beet Clubavond biljartvereniging Bedrijf sschool - grondstoffen B.Z.B.-oefening voor de reddingsdienst 3de Herhalingsles E.H.B.O. Cursus Spaans voor gevorderden Clubavond klaverjasvereniging Instruktiemiddag BO &IO-kaderleden Prijsuitr. feestavond leden visver. Altijd Beet llilllllllllli In dienst: Mej. C. C. M. Bos, Typekamer Uit dienst: J. A. Montero Beltran, Bottelarij A. Menendez Gonzalez, Gistkelder L. K. L. Gevaert, Loonadministratie Geboren: Ana Maria d.v.h. echtpaar Zurano Asensio (bottelarij)-Avila Perez Theodorus, z.v.h. echtpaar Swinkels (Hel mond). Gehuwd: P. Hernandez Gonzalez (bottelarij) met mej. N. C. Manso Mej. C. Verkerk (Drankenhandels) met de heer W. Metz De afdeling Personeelszaken heeft voor medewerkers van de brouwerij in Am sterdam een beperkt aantal deelnemers kaarten voor cursussen van de Volks universiteit Amsterdam beschikbaar. Zoals wij reeds in het vorige Spongat publiceerden beginnen deze cursussen eind september of begin oktober. Wie belangstelling voor deze deelnemers kaarten heeft, dient zich op korte ter mijn in verbinding te stellen met de af deling Personeelszaken. De cursussen, waarvoor men zich kan laten inschrijven zijn getiteld: Weer voorspellingen op lange termijn (2 les sen), Natuurkundige waarnemingen van een wandelaar (3), Kijk op het leven vanuit de biochemie (2), Insekten in de natuur en thuis (3), Het leven in de Rode Zee (2), Nieuwe wegen in de medische wetenschap (2), Wat iedere vrouw moet weten (2), Fotografie voor amateur-fotografen (12), Achtergronden van de wereldpolitiek (5), Mexico (3), Een vergeten beschaving (4), Hongarije bezien door een Hongaarse (3), Recht en wet in het dagelijks leven (3), De mens van morgen vrijetijdsbesteder? (2), De ontmoeting met het goddelijke (2), De actuele betekenis van de antieke godsdiensten (2), Kafka en Camus (2), Amerikaanse en Engelse schrijvers uit de 20ste eeuw (6 lessen in de engelse taal), Klassieke sonatestijl van Haydn tot Brahms (6), Monumentenrijkdom uit de 17e en 18e eeuw (3), en Goya, de schilder van de tegenstrijdigheden (2). Sinds maandag j.l. wordt in de kantine van de brouwerij in Amsterdam een twintigtal schilderstukken geëxposeerd van onze medewerker, de heer Ton Albers. Teneinde de ten toon gestelde werken beter tot hun recht te laten ko men, heeft men een speciale wand van wit spaanplaat aangebracht, welke ook bij volgende gelegenheden gebruikt zal kunnen worden. Het ligt namelijk in de bedoeling in de toekomst regelmatiger tentoonstellingen in de kantine in te richten. De heer Albers, die werkzaam is op de studio van de afdeling reclame, heeft ook vorig jaar zijn schilderwerk in onze kantine geëxposeerd. Wat nu is opge hangen, is echter geheel nieuw werk, dat voor een deel gemaakt is tijdens een studiereis naar Luxemburg en een wintervacantie op Texel. Daarnaast zijn er enkele Amsterdamse stadsgezichten, waaronder één aan de Amstel. De toe gepaste technieken zijn aquarel, olie verf en houtskool. De heer Albers is lid van de Kunstenaarsvereniging 'De Brug', die in oktober zal exposeren in het Amsterdamse Stedelijk Museum. Op die tentoonstelling zullen ook wer ken van de heer Albers te zien zijn. En la cantina se exhiben unas pinturas, dibujos a carboncillo y acuarelas de Ton Albers, quien trabaja en el estudio de nuesta sección de Propaganda. Son obras que en su mayoria fueron hechas durante sus viajes a Luxembur- go y su estancia en la isea de Texel. Mede uit naam van mijn vrouw wil ik directie, collega's en medewerkers harte lijk danken voor de spontane belang stelling bij mijn afscheid van de brou werij en voor de vele prachtige cadeaux, die ik bij die gelegenheid heb mogen ontvangen. Het is een onvergetelijke ge beurtenis voor ons geweest, die op ons allen een diepe indruk heeft achterge laten. Met plezier zal ik steeds aan mijn werk voor de brouwerij terugdenken. J. G. P. Marees Mej. C. C. M. Bos Typekamer

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 4