36 equipes in puzzeirit ENVELOPPISTEN Grote deeSname Ssiiiarttoernooi Dank van Koningin Wilhelmina Fonds 3 Als wij de geruchten moeten geloven, dan schijnen er in Amsterdam veel lie den te zijn, die een grote voorliefde to nen voor het sparen van interne enve loppen, zoals een ander postzegels ver gaart. Dat men filatelist is, kunnen wij ons heel goed voorstellen, maar de lief hebberij van enveloppist doet bij ons vragen rijzen. Toch zouden wij er niet over schrijven als deze hobby niet velen last bezorgt, want bijna doorlopend is er een groot gebrek aan enveloppen. Dit veroor zaakt veel geloop om links en rechts exemplaren te lenen, en in het ergste geval moet de post blijven liggen! De verzamelaars kunnen dus hun mede werkers een groot plezier doen door hun voorraden weer in de circulatie te laten opnemen en wij hopen van harte dat zij willen medewerken. Ontstaat er een gebrek aan enveloppen op een afdeling dan kan eenieder de heren van interne post om een aantal vragen. Dit zal dan graag worden afge leverd, mits deze heren in staat worden gesteld om vrij over de totale voorraad te beschikken. Het spreekt vanzelf, dat we niet kun nen nalaten om deze regels te besluiten met het herhalen van het verzoek om toch vooral duidelijk naam en nummer van de geadresseerde te vermelden in het eerstvolgende vrije vakje. Allerwegen blijkt grote belangstelling te bestaan voor het zevende Biljarttoer- nooi, dat op zaterdag 11 november in het Parkhotel wordt gehouden. Het aantal inschrijvingen, dat tot op heden bij de heer Beekman van onze afdeling publiciteit is binnengekomen overtreft de verwachtingen. Ook uit Helmond zal een grote groep enthousiaste biljar ters deelnemen. Zoals bekend sluit de inschrijving voor dit toernooi op 1 ok tober. De inschrijfbonnen werden in de twee voorgaande afleveringen van Het Spongat gepubliceerd. Exemplaren zijn nog te verkrijgen bij de heer Beekman en bij de afdeling Public Relations. Teneinde het wedstrijdschema tijdig te kunnen opmaken, is het zaak, dat ieder een zich aan de voorgestelde inschrijf termijn houdt. Tenminste 36 équipes zullen zaterdag 7 oktober deelnemen aan de tweede Puzzeirit van de Amstel Brouwerij Am sterdam. Het aantal inschrijvingen is aanmerkelijk groter dan verleden jaar, waaruit blijkt dat de belangstelling voor dit evenement groeiende is. Deze week heeft de heer G. Struiksma de nodige papieren en startnummers aan de deelnemers overhandigd. Daar bij zit ook een blad met voorwaarden, waaraan de deelnemers zich te houden hebben. Het is zaak dat uiterlijk 24 uur voordat de rit begint, deze voorwaar den door de deelnemers zijn onder tekend en zijn ingeleverd bij de heer Struiksma. Vergeet dit dus niet, anders loopt u de kans voor deelneming uit gesloten te worden. Voor de winnende équipe heeft onze directeur ir. R. van Marwijk Kooy een prachtige wisselbeker beschikbaar ge steld. Voorts zijn er voor de winnaars nog twee persoonlijke prijzen, te weten tafelmodelgasaanstekers. De tweede en derde prijswinnaars kunnen kiezen uit een encyclopedie of een foto-album, terwijl als troostprijzen (voor pechvo gels) nog twee boeken beschikbaar zijn. Ds wisselbeker moet twee maal achter een of drie maal in totaal gewonnen worden, wil deze definitief iemands be zit worden. De eerste deelnemer aan de puzzeirit start omstreeks twaalf uur, doch hij of zij dient (zoals trouwens op de start papieren is aangegeven) wel eerder aan wezig te zijn. Omstreeks vier uur 'smid- dags worden de eerste deelnemers aan de brouwerij terug verwacht. De offi ciële start is aan de starttafel in de kan tine, terwijl de prijsuitreiking na afloop ook in de kantine plaatsvindt. Van de 36 deelnemende équipes zal er één buiten mededinging meedoen. Dat is de équipe van de heren M. C. J. Eyck en R. Elfrink van de afdeling Public Relations, die speciaal voor Het Spongat verslag zullen uitbrengen. Om echter de sfeer van de puzzeirit zo ge trouw mogelijk weer te geven, rijden ze wel de aangegeven route en zullen zij ook de opdrachten uitvoeren. Het kan echter voorkomen dat om organisato rische redenen (bijvoorbeeld voor het maken van foto's of voor een gesprekje met deelnemers en controleurs) deze équipe 'ontoelaatbare handelingen' ver richt. De deelnemers doen er daarom goed aan niet af te gaan op hun activi teiten, want navolging daarvan kan wel eens op strafpunten uitdraaien. De oproep aan het personeel om een bijdrage te geven voor het Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbe strijding heeft tot gevolg gehad, dat dezer dagen 1.200 gulden aan dit fonds kon worden overgedragen. De helft daarvan werd bijeengebracht door ons personeel, welk bedrag door de directie werd verdubbeld. Het bestuur van het Koningin Wilhelmina Fonds heeft per brief aan de directie en het personeel haar dank betuigt voor deze prachtige gift. Vorige keer publiceerden wij in Het Spongat een uitgebreid verslag van de viswedstrijd in de Ringvaart bij Lijnden. Ditmaal komen we er graag nog even op terug, omdat beide hierbij afge drukte foto's een beeld geven van de activiteiten van onze personeelsleden aan de waterkant. Jammergenoeg kon den deze plaatjes niet tijdig gereed zijn om ze tesamen met het verslag af te drukken.

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 3