Veilig Verkeer Lange reis Agenda ONS leven in de brouwerij 8 AMSm A MS T E AMSTEl -AMSI l i A MM I U nadert een reeds eerder door automobilist geramd verkeerszuiltje. Laat uw auto toch lekker in de garage staan! U nadert een speelgoed winkel. Acht nieuwe prsoneelsleden, gefotografeerd in het expeditiecentrum. V.l.n.r. op de voorgrond de dames C. de Ruyter, A. B. J. van Lammeren en M. A. J. Weiss; daarachter de heren N. Luttik, J. de Roos, C. W. de Boer, E. H. A. J. Savenije en L. A. J. N. Kivit van Haaf ten. Mejuffrouw M. D. Alsbach in Nederlands hoc key-team Mej. M. D. Alsbach uit Laren, die als directie-secretaresse op ons kantoor in Amsterdam werkzaam is, maakt deel uit van het Nederlands dames hockey- elftal, dat van 12 tot en met 25 sep tember deelneemt aan het Wereldhoc- keytoernooi, dat in de Westduitse stad Leverkiissen wordt gehouden. Mej. Alsbach, die hockeyt in de club Laren, speelt op de back-plaats en is vice-cap- tain van het Oranjeteam. De foto hiernaast toont een 30 cl. flesje, dat onlangs met de retourem ballage onze brou werij binnenkwam. Het zeer sobere etiket wijst erop, dat dit flesje onge veer in 1942 de brouwerij moet hebben verlaten, wat betekent dat het ruim 25 jaar oud is. Bij onze expeditie is men zeer gelukkig met deze curiositeit, al hoopt men wel dat niet alle flessen een zó lange om looptijd zullen heb ben, want dat zou betekenen, dat er een flink kapitaal tje geïnvesteerd dient te worden. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll! Vr. 15/9 - Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging Clubavond klaverjasvereniging Vergadering voetbalvereniging Za. 16/9 Visvereniging Altijd Beet - vissen op de Waddenzee Di. 19/9 - Herhalingsles vorktruckrijders Helmond Wo. 20/9 - B.Z.B.-oefening voor de reddingsdienst Do. 21/9 - Herhalingsles vorktruckrijders Amsterdam Vr. 22/9 - Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging Clubavond klaverjasvereniging Vergadering bestuursleden Pers. Verenigingen Za. 23/9 - Instructiemiddag BO IO-kaderleden Ma. 25/9 - Bedrijfsschool - opening/rooster e.d. Di. 26/9 - Herhalingsles 2 vorktruckrijders Helmond Wo. 27/9 - B.Z.B.-oefening voor de Alg. Hulpverleningsploeg lste Herhalingsles E.H.B.O. Do. 28/9 - Herhalingsles 2 vorktruckrijders Amsterdam Vr. 29/9 Laatste clubavond van het seizoen voor de tennisvereniging Clubavond biljartvereniging Clubavond klaverjasvereniging Za. 30/9 - Receptie en feestavond Reisver. A.B. t.g.v. het 15-jarig bestaan inniNiNii Mej. A. J. Peperkamp, Interne Dienst Gehuwd: Mej. M. H. Nebbeling (Dir. secr.) met de heer H. Sutherland J. H. Stienen (Expeditie Heerlen) met mej. Th. J. Otten Pedro Hernandez Gonzales (Bott.) met mej. Natercia de la Concepción Manso Geboren: Henricus, z.v.h. echtp. P. van Hout (Bott.) In dienst: Mej. M. A. J. Weiss, Poviet Produkten Mej. A. B. J. van Lammeren, Poviet Prod. E. H. A. J. Savenije, Thuisverbruik N. Luttik, Bedrijfslab. L. A. J. N. Kivit van Haaften, Prod. I Mej. C. de Ruyter, Debiteurenadm. C. W. de Boer, Tariefbureau J. de Roos, Bedrijfslaboratorium Mej. M. J. P. Tijssen, Hoofdboekhouding Mej. C. M. Albers, Debiteurenadm. Uit dienst: F. W. Pels, Technische dienst Mej. C. Vierkens, Export Mevr. W. J. Jensen-van Gaveren, Expeditie P. F. van Doorn, Tariefbureau Mej. W. Ch. F. Smit, Koffiekamer J. Raspe, Bedrijfslaboratorium P. Burg, Thuisverbruik E. Casas Martinez, Bottelarij A. Visser, Instrumentmakerij Mej. C. Albers Debiteuren administratie Mej. M. Tijssen Hoofdboek houding

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 8