Viswedstrijd in de Ringvaart weer plezierig gebeuren Eerste prijs voor zestien vissen De prijswinnaars: Atención billaristas Miss-titel voor MARIJKE SLEEGERS Nuevamente un torneo de billar de la Amstel Zaterdag 9 september werd voor de zevende maal de jaarlijkse viswedstrijd van de Amstel Brouwerij gehouden. De deelname was dit maal weliswaar wat minder dan in voorgaande jaren, wat niet wegneemt, dat er nog altijd 67 sportvissers voor dit festijn present wa ren. Onder hen was ook de winnaar van verleden jaar, de heer K. Vogelaar. Hij moest de wisselbeker verdedigen, en be greep al direct dat dit voor hem een moeilijke zaak zou worden. De Commissie had als viswater ditmaal de Ringvaart bij Lijnden uitgezocht. Er waren twee vistijden, te weten van half acht 's-morgens tot elf uur en van kwart over twaalf tot drie uur. Als contro leurs traden drie personeelsleden en zes leden van de Amsterdamse Politie, die dienst doen in het betreffende gebied, op. Zij hadden het beslist niet gemakke lijk, want er werd minder vis gevangen dan anders, zodat ook de maten zeer nauwkeurig moesten worden opgeno men. Veel plezier beleefden de deelnemers aan het bezoek, dat medewerkers van de brouwerij, die zelf niet meevisten, aan het viswater brachten. Onder de be langstellenden was ook onze maatschap pelijk werkster, mej. de Bloeme, die onder typisch vrouwelijke kreetjes het aanslaan van maden en wurmen aan de haakjes gadesloeg. In totaal werden 168 vissen gevangen. In de Gijsbreghtkelder reikte de heer Struiksma 's-avonds de prijzen uit. In zijn openingswoord sprak hij er zijn te leurstelling over uit, dat de prijzen tot dat moment niet waren aangekomen, zodat hij de winnaars met lege handen naar huis moest sturen. Hulde echter aan de bewakingsdienst van de brou werij, die na veel telefoneren er einde lijk in slaagde de leverancier van de prijzen op te sporen. Deze kwam om tien uur aan bij de brouwerij, zodat op het nippertje de prijzen toch nog kon den worden uitgereikt. De prijswinnaars zijn: le prijs met 16 vissen: de heer Van Die pen; 2e prijs met 14 vissen: mevrouw Weers; 3e prijs met 10 vissen: de heren Rijn beek en J. J. de Vries; A causa de circunstancias imprevistas el torneo de billar no tendra lugar el 4 de noviembre sino el dia 11 de no- viembre. Las personas quiénes ya enviaron el cupón no tienen que hacer nada si estan de acuerdo con el canibio de las fechas. Si ya enviaron el cupón y que no pueden venir el dia 11 tienen que avisar al Sr. Van Brunschot. prijs voor de langste vis (24y2 cm): de heer Bourir; prijs voor de op één na langste vis (23 y2 cm): de heer Ten Hoope; prijs voor de op twee na langste vis (22 cm): de heer Vinkenborg; prijs voor de eerste gevangen vis: de heer Oostra. De ploegenprijs ging naar ploeg 6 be staande uit de heren Rooth, Rutten, Ruytenbeek, Rijnbeek en Schmidt, Zo wel de organisatoren als de deelnemers kunnen terugzien op een bijzonder ge slaagde dag. Tijdens haar vacantie aan het Garda- meer in Italië werd Marijke Siegers, ser veerster in onze kantine in Helmond, uitgeroepen tot Miss Lago di Garda. De foto, die van dit feestelijk gebeuren werd gemaakt, drukken wij hierbij graag af. We zouden er de vraag bij kunnen stellen: Zou de titel Miss Amstel haar misstaan? AAA Se proclamó a la Srta Marijke Siegers, quién trabaja en la cantina de nuestra empresa en Helmond, Miss Lago di Garda durante sus vacaciones en esta bella region de Italia. (Los interesados a participar deben cortar este cupón y enviarlo antes del 1 de octubre al senor J. Beekman, Sección Propaganda). Por la presente me inscribo como participante al septimo torneo de billar de La Amstel, a realizarse el 11 de noviembre proximo. Apellidos y nombre: ----- Dirección particular: --- Trabajo en la sección: -- He participado a los torneos anteriores y es conocido mi promedio. Participaré por primera vez y juego un promedio de (Total de carambolas hechas en un partido - de por lo menos 40 turnos dividido por la cantidad de turnos). Vendré solo o acompanado por mi novia/esposa. La cuota de inscripción de UN florin he pagado a mi jefe/encargado ---quién hara entrega a la sección Propaganda. Fecha: - tachar lo que no corresponde. 6

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 6